PDA

צפייה בגרסה מלאה : סאן רוף לא נסגר עד הסוף

assafa
26-12-11, 12:01
שלום לכולם,
אתמול לאחר הגשם הפסיק לפתע הסאן רוף לעבוד (בנוסף לנזילה מאיזור ההתאורה הפנימית) . לאחר כמה שעות הוא חזר לעבוד לכמה שניות אך נתקע לקראת הסוף ועכשיו הוא טיפה פתוח.
הבנתי שיש דרך לסגור ידנית אך לא כ"כ הצלחתי... אשמח להכוונה וכן להמלצה על מקום לתיקון (בעיקר של בעית הנזילה) באיזור המרכז או ירושלים.

תודה,

orendavidovich
26-12-11, 12:55
בוקר טוב
תסתכל ליד הכפתור של הסאן רוף יש פלסטיק מרובע תפתח אותו תראה שם בוקסה עגולה עם חריץ לרוחבה (כאילו בורג שטוח)
אותו אתה צריך לסובב הבעיה שבמרכז שלו יש עוד עיגול בפנים לכן פלייר שפיץ קצת פתוח יעשה את עבודה.
קצת קשה לסובב תנסה לתת עזר עם המנוע של הסאן רוף.
אני מאמין שברגע שתצליח לסגור את החלון כמו שצריך (ככה שהוא לוחץ על הגומי) תפסיק הנזילה.
תחכה לקיץ כדי לבדוק למה המנוע נתקע.....
זה מה שאני עושה כרגע גם המנוע שלי התחיל לגמגם יכול להיות שהתעלות מלאות באבק מדבר ;-)
לא לוקח סיכון להיתקע אם סאן רוף פתוח בחורף
חג שמח

assafa
26-12-11, 15:16
תודה על התשובה...

ניסיתי לסובב וזה לא נסגר, אני פוחד לגרום לנזק יותר גדול. זה לא אמור להיסגר חלק??

orendavidovich
26-12-11, 15:44
שים לב בזמן שהחלון קצת פתוח המהלך של המוטות שמניעים את החלון נמצאים בזוית קשה לכן קשה לסובב.
בגלל זה אתה יכול רק לעזור למנוע לצאת קצת ממצב הנעילה של הזרועות ע"י סיבוב/הפעלה של קצת כח על הבורג המדובר.
זאת הדרך שאני עשיתי, בהצלחה.
אני מאמין שאחרי ניקוי טוב של המסילות וגירוז זה יעבוד חלק או במקרה הפחות רצוי החלפה של המנוע.
זה פרויקט מתוכנן לקיץ לראות איך המערכת הזו עובדת שם.

assafa
26-12-11, 19:33
עשיתי כמו שאמרת, המנוע עשה קצת רעשים של עובד והחלון נסגר...

תודה רבה!

orendavidovich
26-12-11, 19:41
בכייף, שמח שהצלחתי לעזור. חג שמח.

-->