PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראו...הוזהרנו (יותר מדי גורמים חשודים מסתובבים כאן)

hadtomer
26-12-11, 21:57
שלום לכולם. תגידו...אני היחיד ששם לב שבזמן האחרון כל שוטר, פקח, צמיגאי, גנב רכב בפוטנציה ושאר פגעים רעים מבלים לא מעט זמן באתר הזה?

בלי להטיל חס וחלילה דופי בג'יפאים תמימים- אבל שימו לב להודעות האלה:

כאן יש לנו בחור חביב, עם 1 הודעות על שמו-ששינה מידת צמיגים. הוא צריך עזרה. הוא גם שלח לי הודעה פרטית.
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=61552

ו (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=61552)כאן יש איש אחד נחמד- עם 1 הודעות על שמו שמנסה לברר מיהם מוסכי השרות שיתנו לו אישורי טיפול לרכב ביבוא אישי (יבואן רכב שתופס מוסך כזה מגיע איתו עד בית משפט).

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=56664

ב (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=56664)ל נשכח את שפע ההודעות הפרטיות שאני מקבל- מאנשים שעל שמם יש הודעה אחת-או שתי הודעות שנועדו כביכול לתת להם איזה נופך של יענו משתמש וותיק. לגבי החלקים שפרסמת, איפה אתה גר? (לא פרסמתי כלום. גר בכוס הרקוב של אחותך), אולי אתה יודע מי יכול לסייע לי עם שינוי מידת צמיגים? (לא, זה לא חוקי), וכו וכו וכו. וגם את החבר'ה שנכנסים לכאן לראשונה בחייהם-רק כי יש להם אוטו שהם לא מצליחים למכור. אבל זה לא דבר רע, סתם נצלנות.

בקיצור....ראו, הוזהרתם.

yes1952
26-12-11, 22:13
תומר
בזמנו באחד השרשורים נכתב על נושא מיגונים
אז כבר כתבתי-רבותי נא להזהר
אין ספק שהאתר מנוטר ויש עיניים לא טובות הקוראות
כמובן יש גם כאלה שמנסים ו.או ינסו לעשות עלינו קופה
טוב שאתה מתריע
בואו כולנו נשמור על ביתנו שכאן
תודה
יוסי

asafk
27-12-11, 00:10
"זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך"

אסף.

Tourist
27-12-11, 00:21
בואנה ! אני תמים ברמה !
גם אחרי שקראתי (והרי כבר אמרנו שאתה רהוט) ואחרי שנכנסתי לכל הקישורים וקישורי הקישורים שנתת אני לא מבין כלום !
הבנתי איך עלית על הרמאים, אבל אני לא מבין מהי הרמאות עצמה. מי הנצלן ? מהו הרווח ? איפה הקומבינה ?

עכשיו 'בואנה!' מס' 2 : לא ידעתי שאתה כתב בכלכליסט ! בפעם האחרונה שהחמאתי לך על יכולות הכתיבה ענית בענווה (אולי בציניות?) שתשמח לעבודה בתחום בכלל ובג'יפולוג בפרט. שוווווו ?

savyon
27-12-11, 00:27
tourist,
אל תיפול לשטויות של תומר, הוא לא כתב, הוא עורך מדור...
ובלי קשר הוא היה שמח לכתוב בג'יפולוג, אבל מה אני מבין? אני יש לי מוסו

סביון

אמיר ב.א
27-12-11, 00:29
הקומבינה היא שניכנס מישהו שמתחזה להיות אחד שרוצה לעשות משהו קצת לא חוקי ,
ושואל איפה ניתן לעשות את זה, או מי יעזור לו ,
וכאן הוא תופס את מי שינסה לעזור ,למשל מוסך ,או מישהו שיעזור "לסדר" ניירות וכו , ויפנה אליהם את הרשויות המתאימות,
ומצד שני גם את אלה שתופסים טרמפ ואומרים "גם אני צריך עזרה בתחום" - מישהו יוכל לתפוס אותם בסיבוב.

ידוע מהעבר למשל שכאשר התפרסם בפורום על מכון טסטים שהוא עוזר לגיפאים ומעביר בלי בעיות - פתאום תפסו אותם בכמה ביקורות עד שהתחילו להחמיר וכו'

Tourist
27-12-11, 00:55
תודה, הבנתי....
אז מיהם האנשים שעושים זאת ? חוקרים של מע"מ/ מס הכנסה/ משרד התחבורה ?
יש להם אנשים שיושבים וטומנים פחים לאנשים בפורומים ?
(על חוקרי ביטוח שמטיילים בפורומים כבר שמעתי רבות)

לגבי סביון - אדמין עם מוסו ?או שזו בדיחה פנימית בינך לבין תומר ... ?

zagi
27-12-11, 01:07
כן כן .... מוסו , לא בדיחה , ראיתי במו עיניי . לדעתי , סוג של מזוכיזם .

tzagi
27-12-11, 07:34
תודה, הבנתי....
אז מיהם האנשים שעושים זאת ? חוקרים של מע"מ/ מס הכנסה/ משרד התחבורה ?
יש להם אנשים שיושבים וטומנים פחים לאנשים בפורומים ?
(. ?

בחר כבקשתך וכול התשובות נכונות.
עסק פשוט:
משתמש שהצתרף היום ויש לו אפס הודעות ששואל או ממליץ על משהו כביכול לא חוקי....הוא חשוד ואשם עד שנמצא זכאי, לתת להם כול מידע או אפילו להגיב ברצינות שוה ערך כמו לירות לעצמך ברגל.
הזקנים יזכרו ביום שחנן חסם אותי (היו ימים) ולהביט אחורה, אני לא מאשים אותו, שאפו לתומר על העלאת הנושא, זה דורש פירסום ומודעות.

hadtomer
27-12-11, 07:48
סביון - זה בכלל לא צחוק. (אם כי מוסו זה כמו פלוץ. זה לא אמור להיות מצחיק כי זה מגעיל, אבל זה כן מצחיק).

שימו לב לכמה הודעות פרטיות שקיבלתי:

האם מעוניין בצמיג מתוצרת יוקוהמה מדגם גיאולאנדר במידה 245X70X16 A/T ?
יש לי שלושה כאלו
מחיר 200 ש"ח

(לא, ואני גם לא מתכוון להיכנס לדיון על איך משנים מידה)

תומר אני צריך את עזרתך לשם שינוי
הרכבתי צמיגים הספורטז שלי 235<75<15
והם נוגעים לי מיקדימה [אין לי הגה לא יכול לסובב אותו]
לטיפולך מר הדר תודה

(מה זה "לשם שינוי"? מי בכלל מכיר אותך? מתי ביקשתי ממך משהו? מה זה "לטיפולך"??? יא חתיכת אהבל, אני עובד אצלך??? מה אתה בדיוק רוצה? למה הרכבת צמיגים במידה לא חוקית? נו נו נו...)

לום תומר דבר ראשון גבר אני מוריד את הכובע ייש לך ג"יפ פצצה
הקטע שאני פונה עליך כי אני יודע שייש לך תמיד ציוד לספורט"ז ואשמח מאוד עם תעדכן אותי תמיד לפניי שאת מוכר או מוסר
תאמת אני עכשיו רוצה להתקין גלגלים של 235 ייש לי מקסיס 205 אשמח עם תשמע על מישהו שמוכר גלגלים קומפלט מאיפה אתה בארץ? יש מצב לבוא לראות?
תודה רבה על האכפתיות

(למה להתקין 235? זה לא חוקי! פיחסה! מה אתה רוצה מהאוטו שלי? הוא גרוטאה. אני גר בתחת של סביון הנקניק!!! הכוונה היא כמובן לישוב סביון, רחוב הנקניק, מספר 12. שם אני גר. תבוא לקפה, יש גם בירה, תחפש בWAZE)

ברור שלא ניתן לשים על כל משתמש מעקב, אנחנו לא חיים במדינת משטרה ואף אחד כאן לא עוסק בצמיגאות (המבין יבין) אבל שימו לב היטב מי שולח לכם מה. אם אתם נתקלים בשאלות של משתמשים שיש להם פחות מ30-40 הודעות - בדקו היטב לפני שאתם עונים. אני לא פוסל אף אחד, אבל אם מישהו עם 5 הודעות מתחיל בנושא תמים כמו המלצה לצמיגים, ואז זורק דרך אגב שהוא מעלה מידה, נתקו מגע. אם מישהו מחמיא לרכב שלכם ורוצה לבוא לראות כדי לקבל השראה, נתקו מגע. אם מישהו מבקש המלצה למתווך יבוא אישי- תשלחו אותו לאינטרנט-שם מיטב המתווכים מפרסמים את מרכולתם. לכולנו יש חברים וותיקים שמטיילים איתנו ואנשים שאנחנו סומכים עליהם. מי שמגיע מחוץ למעגל הזה, שיעבוד קשה כדי להרוויח את הזכות להיכנס אליו. ועוד לא נכנסנו בכלל לכל מיני אנשים טובים שנכנסים כדי להמליץ על שמן חריוני היונים שהם שמו במנוע והעלה להם את ההספק, על ההוא שקנה קיה פיקנטו והוא נוווווורא מרוצה!!!!!!!!! (איך? זה קיה!) והאלה שנכנסים לכאן לראשונה כדי למכור את האוטו ואז נעלמים לעד.

דרור ברלי
27-12-11, 08:17
למי ששאל אז כן, במפורש, בדוק ומוסמך: נציגי המשטרה, משרד התחבורע ושאר רשעויות המדינה, משוטטים גם ברשת כדי לדוג "עבריינים".
זה יכול להיות מצד אחד איזה ערס שתיעד את עצמו טס בב.מ.וו שלו 250 קמ"ש ומספיק אידיוט כדי להעלות את זה לפייסבוק, אבל זה יכול להיות גם הג'יפ שלכם שאחרי שהתקנתם קיט הגבהה ופגוש מתכתי העליתם תמונה שלו בתמימות בלי למחוק את לוחית הרישוי... ואז אל תתפלאו שאיזה בנצ'רמאכר שחי בפנטזיות שהוא סוכן חשאי רשם את המספר והעביר אותו בתפוצת נאט"ו למשטרה ולכל מכוני הרישוי, ותוך שבוע-שבועיים בלשי ימ"ר תנועה דופקים לכם בדלת של הבית ומורידים לכם את הרכב מהכביש...

ככה זה עובד כאן במדינה הזו. שיטה סובייטית-בולשביקית-טוטליטרית? כן, בערך. היום אלה מכוניות שמורדות מהכביש, מחר גם ייעלמו אנשים שצועקים את דעתם שאינה בקונצנזוס של השלטון... אני אשכרה רציני ושלא תגידו שלא ידעתם... כי כשאני הזהרתי כבר לפני שנים ששוטרים משוטטים לנו בפורומים ואוספים מודיעין - החל ממיקומם של מפגשים ומירוצים ועד למידע פרטני על כלי רכב ואנשים בודדים, אמרתם שאני פרנואיד. מסתבר שבאמת מחפשים אותנו. תפנימו את האזהרות של תומר ותשקלו מילים, תמונות וצעדים. אלה לא פרנויות, זו האמת. וכל עוד עדר הכבשים הפותות לא ירים ראש וינער בכוח את השיטה, זה רק ילך ויחמיר.

yes1952
27-12-11, 09:03
בוקר טוב
זה לא נושא פשוט
זה שהרבה אתרים מנוטרים ע"י גורמים חוקיים ולא חוקיים זה לא רק האתר שלנו -זה כל הרשת
אתרי הרכב מנוטרים כבר שנים רבות
אחת הסיבות שאתרי רכבי השטח בעבר לפחות נצפו ע"י המשטרה, משרד התחבורה ,רשויות החופים למיניהן,מס הכנסה וכו'
היו -התנהגות פרועה של בעלי ארבע על ארבע וכן התקנות לא חוקיות של ציוד כזה ואחר-שזה מוביל את מערכות לגביית מס
כולם רוצים חלק ב,שלל"וזאת בגלל קומץ של עבריינים שאפילו לא נמצאים פה
אני רוצה האמר ואני לא אקנה האמר-וזאת מכמה סיבות
א-מנקר עיניים ומעמיד אותי מיד ברשימת החשודים למשטרה ומס הכנסה
ב-צריך למגן אותו נגד גניבה בידיעה שאם כנופיית גנבים תחשוק בו אזי הוא בסוף יעלם
ג-המחיר שלו עדיין גבוה מול סעיפים א ו-ב
לך תסביר להם שיותר קל לי לרדת לשפך זהר עם האמר ולא עם הג'מוס-מה לעשות שאני חייב רכב שישמור לי על הרגל והבטן?
במפגש האחרון אמרתי לזוגתי שיש מצב שאנו מתוצפתים ע"י כנופייה זו או אחרת אך הם לא יתקרבו מפני שהרכבים חונים בתצורת הגנה של שיירות מהמערב הפרוע.
אני הוזה?פראנואיד?אולי
לפני כמה שנים חברת איתוראן עם יבואני הרכב ערכה מסע של כמה ימים שנקרא חוצה ישראל
בחניות באיזור ים המלח בלילות ראינו אותם מתצפתים-חשבו שיהיה להם טרף קל.
מסיבות אילו אני נזהר-גם אין לי חשבון פייסבוק-כלפי הציבור הרחב שאינו מיושבי הפורום הקבועים אני מעדיף להשאר אנונימי
שיהיה לנו רק טוב
יוסי

דרור ברלי
27-12-11, 09:55
כולנו צריכם להפנים שהתחביב שלנו לא נתפס בעיני הרשעויות כלגיטימי.
אז לא צריך להיכנס לפאניקה, אבל כן צריך להיזהר.

- לא למסור מידע על שינויים ברכב שלכם למישהו שאתם לא מכירים ושעוד לא הוכיח מעל לכל ספק שהוא סתם גולש תמים.
- כשאתם מעלים תמונה של הרכב שלכם, במיוחד אם הוא משופר - תמיד תמיד להקפיד למחוק לוחית רישוי. לא רק בגלל בוחנים ושוטרים אלא גם בגלל גנבים.
- שאלות בענייני טסטים - מידע על מאכערים, מכוני רישוי הגונים וכו' - לא בפומבי ולשקול טוב טוב למי אתם מוסרים מידע, גם בה"פ. סביר להניח שהמלצה שלכם על מכון רישוי הגון וענייני שלא מתעלל בג'יפאים סתם כי הם ג'יפאים, מזמינה לו מיד פשיטה של פקחי משרד התחבורע ותגרום לסגירתו.
- מכוניות יוקרה מסוימות הופכות מיד את בעליהן לחשודים בעיני הרשעויות גם כאשר הן כבר לא חדשות ולא שוות הרבה - אני לדוגמא קיבלתי אזהרה מפורשת מהרו"ח שלי שגם הוא אוהב מכוניות ומכיר טוב מאוד את החיבה שלי למכוניות - בעלות על מרצדס/ב.מ.וו/האמר וכו', אפילו אם הן ישנות וזולות יחסית - זו הזמנה מפורשת למס הכנסה לפסול ספרים ולהזמין לבירורים - הם מקבלים מידע שוטף ממשרד הרישוי על כל החלפת בעלות של מכוניות מדגמים ומותגים שנחשבים ל"יוקרה", ומאוד רוצים לדעת מאיפה יש כסף ולתבוע את חלקם.

- לא לשכוח שישראל אינה באמת דמוקרטיה חופשית אלא דמוקטטורה בולשביקית חשוכה, ושאנחנו ציבור שנרדף על ידי אנשים רעים משני צידיו של החוק, ושכל מידע שמגיע לידיהם עלול לגרום לנו הרבה נזק.

razzamataz
27-12-11, 10:12
אני דווקא מציע גישה הפוכה... למה לא לעזור לאותן חוקרים
אני בשמחה יפנה אותם למוסכים ומכוני רישוי שאני מאוד מאוד אוהב, כאלה ש"עזרו" לי, גם אספר איך אני נוסע על צמיגי 35" ואיך אני דופק את השיטה ומייצר סולר משמן קקטוס
ואיזה כיף יהיה שהם יפשטו על כל "החברים" והבנצארמאכרים" הכה חביבים שלא יבינו מאיפה זה בא להם, ויבינו שאתה דופק מישהו זה סימן שגם אתה נדפק :)

shalevalon
27-12-11, 10:17
חברים,

אל תדאגו- מי שלא מכיר באמת את הכותבים וקורא את השרשור הזה בטח חושב שהוא הגיע בטעות לפורום של

"איגוד צרכני התרופות הפסיכיאטריות הקשות ביותר".....

מה קרה לכם?

הכל מובן ואולי גם נכון, אבל חבר'ה- פרופורציות...

yes1952
27-12-11, 11:09
שלב היקר
אתה טועה וטועה בגדול
עוד לא המציאו את התרופה לריפוי השריטה שלנו
וזאת מכמה סיבות שלא אפרט את כולן
אחת מהן הינה=איננו רוצים לרפא אותה וכן אנו מטפחים אותה
והזהר זה מאוד מדבק וממכר
יוסי:p

hogi
27-12-11, 13:25
משטרת ישראל עוקבת אחרי ג'יפולוג? נשמע הזוי במציאות שבה שוטרים לא טורחים אפילו לצאת לכביש מסוכן אלא מסתפקים בלעמוד מאחורי תמרור עצור הכי פחות מסוכן בעיר והכי קרוב לתחנת המשטרע.
איזה קצין יטרח לגלוש כאן בשעות העבודה שלו. הם עסוקים בלאכול בורקסים בישיבות מטה אינסופיות ולשחק סוליטר במחשבים הניידים [כאשר הם לא שוכחים את המחשב ברכב, עם הנשק].
הפקח של משרד התחבורע לא מחפש אצלנו את מכון הרישוי שעושה לנו 'הקלות'. הוא מחפש את המכון שלא העביר לו את הכסף שהוא דרש/ביקש/רמז.

אני גם לא כועס על בעלי מקצוע שנכנסים במסווה של חברים כדי לנסות למכור את מרכולתם. הפורום פתוח והוא ערוץ הגעה, תקשורת ומכירה לגיטימי. אני מעדיף כמובן שבעל המקצוע מודיע על כוונתו או חושף מיהו אבל גם אם לא - או שהוא יתמכר ויהפוך לחבר 'אמיתי' או שהוא יתאדה אחרי ניסיון או שניים. בסופו של דבר יש לנו כאן מספר בעלי מקצוע שמענגים אותנו בתהליכי בנייה מרתקים, אז איפה הגבול?

אני כן חושש מעיניים רעות שמחפשות כלי רכב ספציפי כדי 'לאמץ' אותו אח"כ, אבל לך תדע האם זה מישהו שרק בולש, מישהו ששלח 2 הודעות בפרטי או מישהו שחי בינינו, יוצא איתנו לטיולים, מחייך אלינו ברמה יומיומית, אבל 'מוציא מאיתנו את לחמו' באופן לא חוקי. במצב כזה לא יעזור שום מחיקת לוחית רישוי. מספיק היה לבוא למפגש ג'יפולוג ולראות 'על חי' את כל הכלים שהוצגו וגם לצלם את לוחיות הרישוי ללא הפרעה.

אם אתם חיים בחשד מתמיד - אל תשתתפו בפורומים, אל תחזיקו חשבון פייסבוק, אל תחזיקו אייפון, אל תתקשרו עם הבנק דרך מחשב, אל תקנו חלקים דרך המחשב ואל תתנו את כרטיס האשראי שלכם בשום מקום - זה תמיד פתח לגניבה - כולל במסעדה מוכרת וכולל בתחנת דלק קבועה.
מצד שני - ברור שאי אפשר לחיות כך בעולם של היום.
כן צריך לשמור על איזון כלשהו, לחשוד במידה סבירה ולא לספק על עצמנו נתונים מחשידים. סיפרת על נתון פלילי - גם אם לא מחפשים אחריך, יום אחד תהיה לך חלילה תאונה והמידע הזה יהיה חשוף בפני חוקר התאונות וישמש נגדך . אני למשל רועד מפחד ולא ישן לילות שלמים - ברשיון שלי מופיעה כננת אבל אין לי כננת, אז בעצם עשיתי שינוי מבנה ואני ממש מסוכן לציבור...;)

hadtomer
27-12-11, 14:08
ראשית - כן. משטרת ישראל עוקבת אחרי פורומים שעוסקים ברכב. אם לדייק, למשטרת ישראל יש יחידה שתפקידה הוא ניטור של אינטרנט באופן כללי- הם מחפשים פדופילים ושות, אך ב"שעות מתות" הם גם עוסקים בניטור של הפורום הזה, של קרזפורום ושל יתר הזירות האינטרנטיות. זה גם פורומים של מגדלי מריחואנה חובבים, של כל מיני סטודנטים אנארכיסטיים וכו. אני לא מדבר מהתחת ומתוך פרנויה,-זה דבר שאתמול שאלתי בדובר משטרת ישראל וקיבלתי תשובה חיובית לגבי מעקב על האינטרנט וגם על "פורומים שונים". עזוב רגע את התדמית המוכת לנו של שוטר שמן, מטומטם ומשועמם. לא כל השוטרים אידיוטים ויש לא מעט פשיעה בזירה האינטרנטית שמפוענחת על ידי משטרת ישראל (אבל כשערסים מעשנים לי נרגילה מתחת לחלון, הם לא יכולים לבוא).

לגבי הנושא של פקחים שגולשים כאן, ובכן, אין לי מושג, אך יבואני רכב כן נכנסים לכאן. לא ברמת ה"גלשתי בפורום מגניב" - אלא ברמת תוכן פרסומי וניסיון לברר פרטים. בשעתו, כשעלו לי על העצבים כל הלקוחות המרוצים של קיה שנכנסו לכאן כדי לספר כמה הם שמחים שהם קנו את הריו החדשה, אז פניתי למשרד הפרסום שלהם- רגב קויצקי- ושוחחתי ארוכות עם המנהל - ג'יפולוג הוא קהילה שמאוד מנוטרת על ידי יבואני הרכב. עצם העובדה שבאתר נבחנים רכבים חדשים היא כבר סיבה להכניס את האתר למאגר הניטור במשרד הפרסום של יבואן רכב.

לראיה, כאשר אנשים התלוננו על תקלה באיזה רכב-ואני גם הגבתי שם והזדהיתי- קיבלתי תוך שעתיים טלפון מהיבואן-שרצה לדעת מי נגד מי, מה קרה, מי מתלונן - הוא עצמו לא גולש בפורום-אך יש לו אנשים-במשרד הפרסום שלו-שזה תפקידם.

למרבה הצער, תפקידם של אותם "גולשים" מתבטא הרבה פעמים גם בדברים מאוד לא טובים - לראיה השרשור ההזוי שעליו דיבתי- בו מישהו ניסה לדלות בכוח את הפרטים של מוסכים שמסכימים לספק אישורי שרות לרכבים ביבוא אישי. שלא במפתיע, פותח השרשור, וגם המגיבים לו-שנרשמו כאן לראשונה בחייהם - נעלמו לחלוטין כאילו בלעה אותם האדמה. הודעה אחת ושלום.

דרור ברלי
27-12-11, 14:18
הוגי, אל תהיה תמים.

משטרת ישראל עוקבת אחרי ג'יפולוג, כמו גם אחרי קארספורום או כל אתר ישראלי אחר שמתעסק ברכב. ואלה לא אותם שוטרי סיור שנרקבים כל היום בסקודה או שוטרי תנועה עם ממל"ז ביד, אלא שוטרים אחרים שזה תפקידם הספציפי - ניטור אתרי אינטרנט ו"דיג" של עבריינים דרך הרשת. זה ממש לא חדש. לא עבריין אחד ולא שניים ולא מאה נתפסו ככה. איך לדעתך הם מנהלים משחקי חתול ועכבר עם כל חובבי שיפורי מכוניות הספורט ומירוצי הרחוב הלא חוקיים, אם לא דרך מעקב ברשת?....

לעניינינו - ג'יפים משופרים, צמיגים גדולים, "עגבאות" ו"בגושים" - אני לא יכול לשכוח איך בתחילת שנות התשעים היה שוטר אחד מזוקן על וספה שהיה מחכה כל היום בקצה רחוב קטן שבו שכן אחד ממוסכי הג'יפים המיתולוגיים דאז. הוא היה עוצר כל ג'יפ שיצא מהרחוב הזה ומכניס לו דו"ח על משהו... היום למה צריך לייבש בשמש במשך שעות צוותי ניידות בדיקה של משרד התחבורע בתקווה שידוגו איזה רכב לא תקין או איזה ג'יפ "משופר" אם אפשר למצוא מספרי רישוי ו"הוכחות" ברשת, ואז לשלוח את הבוחנים לכתובת ספציפית כדי שיורידו מהכביש רכב שבכלל עומד בחנייה... ברגע שאתה מפרסם תמונות של הרכב שלך שאתה יודע שיש בו שינויים כאלה או אחרים ואתה לא מוחק את לוחית הרישוי מהתמונה - אתה מגיש להם את התחת שלך במתנה.
לעניין כלי רכב שמוצגים במפגש ג'יפולוג ותערוכת אוטומוטור וכו' - ברור לנו ולכל בר דעת שבין המבקרים במפגשים ובתערוכות תמיד היו ותמיד יהיו גם בלשי ימ"ר תנועה על אזרחי שבאים בדיוק בשביל זה - לצלם ולהשתמש אחר כך בתמונות הללו כראייה ל"עבירות על החוק" לכאורה... לא לאחד ולא לשניים מאלה שהציגו במפגש רכבי שטח משופרים מאוד, יעצתי לפרק מהם את הלוחיות כדי למנוע הטרדות ואי נעימויות עתידיות מצד רשעויות המדינה.

ללא ספק - כל מילה שנרשמת ברשת יכולה לשמש אחר כך כראייה נגד זה שהקליד אותה. כולל מה שכתבתי כאן עכשיו. אין לי גם שמץ של ספק שמי שמביע לעתים דעות שאינן בקונצנזוס של השלטון, כל מילה שהוא אומר, כותב וחושב מתוייקת ונרשמת כדי שבבוא היום אפשר יהיה לעשות בה שימוש כנגדו.

אין לי שמץ של ספק שטכנולוגיה מודרנית כמו טלפונים חכמים, מאגרים ביומטריים, אגרות גודש ומצלמות ניטור ברחובות הם סכנה לדמוקרטיה ולחופש האישי מפני שברור כשמש שהם ישמשו את הרשעויות על מנת לכפות על האזרחים משטר אימים של מעקב רצוף 24/7 אחרי כל אדם - בכל רגע נתון הם ידעו איפה היית ומה עשית ועם מי. ושלא יהיו לך אשליות - זה ממש לא על מנת למנוע פשעים, אלא על מנת להדק את אחיזתם ושליטתם דווקא באותם אזרחים שומרי חוק, שהם בכל זאת הרוב המכריע.

yargo
27-12-11, 14:32
"זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך"

אסף.

חזק מאוד. אהבתי

itayt
27-12-11, 16:05
נראה לי חלק מהגולשים פה צריכים לראות את הסרט "נפלאות התבונה", סכיזופרניה זו מחלה מאוד נפוצה...

בני
27-12-11, 17:17
הוגי, אל תהיה תמים.

משטרת ישראל עוקבת אחרי ג'יפולוג, כמו גם אחרי קארספורום או כל אתר ישראלי אחר שמתעסק ברכב. ואלה לא אותם שוטרי סיור שנרקבים כל היום בסקודה או שוטרי תנועה עם ממל"ז ביד, אלא שוטרים אחרים שזה תפקידם הספציפי - ניטור אתרי אינטרנט ו"דיג" של עבריינים דרך הרשת. זה ממש לא חדש. לא עבריין אחד ולא שניים ולא מאה נתפסו ככה. איך לדעתך הם מנהלים משחקי חתול ועכבר עם כל חובבי שיפורי מכוניות הספורט ומירוצי הרחוב הלא חוקיים, אם לא דרך מעקב ברשת?....

לעניינינו - ג'יפים משופרים, צמיגים גדולים, "עגבאות" ו"בגושים" - אני לא יכול לשכוח איך בתחילת שנות התשעים היה שוטר אחד מזוקן על וספה שהיה מחכה כל היום בקצה רחוב קטן שבו שכן אחד ממוסכי הג'יפים המיתולוגיים דאז. הוא היה עוצר כל ג'יפ שיצא מהרחוב הזה ומכניס לו דו"ח על משהו... היום למה צריך לייבש בשמש במשך שעות צוותי ניידות בדיקה של משרד התחבורע בתקווה שידוגו איזה רכב לא תקין או איזה ג'יפ "משופר" אם אפשר למצוא מספרי רישוי ו"הוכחות" ברשת, ואז לשלוח את הבוחנים לכתובת ספציפית כדי שיורידו מהכביש רכב שבכלל עומד בחנייה... ברגע שאתה מפרסם תמונות של הרכב שלך שאתה יודע שיש בו שינויים כאלה או אחרים ואתה לא מוחק את לוחית הרישוי מהתמונה - אתה מגיש להם את התחת שלך במתנה.
לעניין כלי רכב שמוצגים במפגש ג'יפולוג ותערוכת אוטומוטור וכו' - ברור לנו ולכל בר דעת שבין המבקרים במפגשים ובתערוכות תמיד היו ותמיד יהיו גם בלשי ימ"ר תנועה על אזרחי שבאים בדיוק בשביל זה - לצלם ולהשתמש אחר כך בתמונות הללו כראייה ל"עבירות על החוק" לכאורה... לא לאחד ולא לשניים מאלה שהציגו במפגש רכבי שטח משופרים מאוד, יעצתי לפרק מהם את הלוחיות כדי למנוע הטרדות ואי נעימויות עתידיות מצד רשעויות המדינה.

ללא ספק - כל מילה שנרשמת ברשת יכולה לשמש אחר כך כראייה נגד זה שהקליד אותה. כולל מה שכתבתי כאן עכשיו. אין לי גם שמץ של ספק שמי שמביע לעתים דעות שאינן בקונצנזוס של השלטון, כל מילה שהוא אומר, כותב וחושב מתוייקת ונרשמת כדי שבבוא היום אפשר יהיה לעשות בה שימוש כנגדו.

אין לי שמץ של ספק שטכנולוגיה מודרנית כמו טלפונים חכמים, מאגרים ביומטריים, אגרות גודש ומצלמות ניטור ברחובות הם סכנה לדמוקרטיה ולחופש האישי מפני שברור כשמש שהם ישמשו את הרשעויות על מנת לכפות על האזרחים משטר אימים של מעקב רצוף 24/7 אחרי כל אדם - בכל רגע נתון הם ידעו איפה היית ומה עשית ועם מי. ושלא יהיו לך אשליות - זה ממש לא על מנת למנוע פשעים, אלא על מנת להדק את אחיזתם ושליטתם דווקא באותם אזרחים שומרי חוק, שהם בכל זאת הרוב המכריע.

לדרור וכל החברים שלום,

בשלוש שנים האחרונות נסעתי על מכונית כביש חזקה אך סטנדרטית לחלוטין, רוב החברים שלי אם מכוניות כביש, ובזמן הזה הכרתי את עולם מכוניות הכביש בישראל. את חלקם הורידו מהכביש אף אחד מהם לא פירסם שום מידע לגבי הרכב שברשותו בשום מדיה.
ישנה תופעה של הלשנות, יש האזנות לשיחות שלנו, וגם אם הן לא חוקיות המשטרע עדיין עושה בהן שימוש,
האתר הזה מנוטר קומפלט!... לתשומת ליבכם חברים...
ייתכן ויגיע יום בו אנשים ייצטרכו להחביא את המכוניות שלהם...
אני חושב שכתבתי מספיק, תודה לאתר הנפלא ושיהיה לכולנו רק טוב.

דרור ברלי
27-12-11, 17:31
בני, היום הזה הגיע כבר מזמן.
אני מכיר לפחות מועדון אחד שרוב המכוניות (המדהימות אחת-אחת) של החברים בו פשוט מוחבאות ומוסלקות היטב ביום-יום. וזה מפחד השוטרים לא פחות מאשר מפחד הגנבים.

בני
27-12-11, 17:56
[QUOTE=דרור ברלי;425203]בני, היום הזה הגיע כבר מזמן.
אני מכיר לפחות מועדון אחד שרוב המכוניות (המדהימות אחת-אחת) של החברים בו פשוט מוחבאות ומוסלקות היטב ביום-יום. וזה מפחד השוטרים לא פחות מאשר מפחד הגנבים.[/QUOTE

לדרור,
בהודעה הקודמת שלי השתדלתי מאוד להיזהר בדבריי, אתה כתבת לא רק בשבילך... אני מניח שיש עוד כמה אנשים שמכירים מועדון כזה או אחר בו אנשים נאלצים להחביא את רכביהם, אם אני הייתי חבר במועדון כזה או אחר אני מניח שהייתי שומר על מספר חוקיי ברזל, ( אני לא חבר או מכיר שום מועדון כזה)על אפם וחמתם של המשטרע המכוניות האלו ימשיכו לנוע על כבישי הארץ. הקטע הכי עצוב כאן שסביר להניח שהן מתוחזקות טוב יותר מרוב המכוניות הסטנדרטיות שאנו רואים יום יום.

טלטולי
27-12-11, 17:56
אחרי כל "המלל" שרץ פה אני רק חושב על אייל ש"הפולניה" שלו עשתה "שינוי מיבנה" מסוכןןןןןן לגלדיאטור הקשיש:p

דרור ברלי
27-12-11, 18:03
רוב המכוניות הללו לא חדשות בלשון המעטה, אבל כמו שאמרת - מצבן המכני, התחזוקתי והבטיחותי עולה עשרות מונים על רוב המשפחתומטיות-ליסינג החדשות שאנחנו מכירים.
את פקידוני הרשעויות זה לא מעניין. מבחינתם כל מה ש"לא מקורי" צריך לרדת מהכביש, גם אם "מקורי" אומר אוטו חזק ודי מהיר (לפחות בקו ישר) כבר במקור, אבל ללא חגורות בטיחות, ועם בלמי תוף לא מתוגברים וצמיגים דיאגונליים... זה מדהים איך תחביב מרהיב ויצירתי שחוקי ומקובל בכל העולם, הופך אותך לעבריין פלילי מסוכן בדמוקטטורה הבולשביקית-פשיסטית שלנו.

בני, אתה דיברת על הלשנות - כמה מחברי אותו מועדון סיפרו לי איך חברי מועדון רכב אחר מלשינים עליהם למשטרה באופן קבוע... מעבירים לשוטרים מידע על מקומות המפגש שלהם ואפילו על מקומות המחבוא של המכוניות... מדהים. פשוט מדהים. מה לעשות - יהודונים היינו, יהודונים נשארנו. אף פעם לא למדנו את הלקח.

zviki
27-12-11, 18:10
שכחתם את חוקרי חברות הביטוח. מישהו שאני מכיר , ידיד מאתר אחר התהפך עם רכב פרטי, נפצע קשה ואושפז. באתר-בכדי להרגיע את החברים כתב- כלום כמה שריטות.. את השופט לא מעניין בכלל שזה נסיון להרגיע את החברים., אלף עדויות של פרופסורים לאורטופדיה, כירורגיה, בריאות הנפש וכו' מטעם מגיש התביעה כבר לא ישכנעו אותו שלנפגע קרה משהו יותר רציני ממה שהוא כתב לחברים. האמת לא מעניינת אותו, למרות שהוא יודע אותה.הוא רק רוצה לדפוק על הפטיש , לסגור את התיק בזמן לחזור הבייתה ולרוץ לשחק טניס, או לשלוח את הילד, נכד, לחוג לקפוארה. מה? חוקרי חברת הביטוח לא מצלמים, מאזינים, יושבים ליד המחשב ודולים אינפורמציה תוך כדי שתיית קפה? מה יותר פשוט מזה?. סכיזופרניה? פרנויה? כמה אפשר להיות נאיבים?

יואב פולס
27-12-11, 18:32
אל תהיה מצחיקים,
היום כל גוף, וזה כולל אתכם, יכול להתחבר עם חברות שמבצעות עבורו ניטור באינטרנט. זה עולה כסף, לא ממש הרבה, אבל אם בא לי אז בכל מקום באינטרנט, כולל בטוקבקים של אתרים חרדים, כל פעם שמישהו יכתוב את צמד המילים "דרור ברלי" או "תומר הדר" - אני אקבל מייל עם לינק מדוייק למקום בו זה מופיע.
זה חוקי לחלוטין. תנובה כנראה מנטרת מילים שקשורות בה, גם שטראוס, בנקים, חברות ביטוח, סלולר ועוד. מה אתם מתפלאים? אני בטוח שגם מפלגות פוליטיות מנטרות את השיח הציבורי עליהן ברשת, ומבצעות ניתוחי רגישויות שונים. ביבי אוכל מ"הצלחת" של ציפי ליבני שאריות של ליברמן ואהוד ברח. (זה בשבילכם מנטרים מתוקים שלי).

דבר שני, אני מזכיר לכל הקוראים, ובמיוחד לנציגי המשטרה (הייתי כותב משטרע, אבל כנראה זה שכעת מקבל את הניטור לתגובה הזו, לא היה מעלה בדעתו לבקש מחברת הניטור שיביאו לו גם כל פעם שמישהו אומר משטרע. משטרע.) שברשותי טאטא משופרת, עם חמש כריות אוויר, סרנים לא חוקיים של קורץ-באואר, נעילות של מק'קאליסטר, ציריות של באוכנגר + מכפילי בוכנות! הטאטא עם צמיגי 35, לא חוקיים כמובן, שאישרתי באמצעו משה המעאכר שעובד בקומבינה במכון שליד משרד הרישוי, ומשלם במזומן לפרידה הפקידה שתכניס לי לרישיון את כל התוספות!

וחוצמזה, לא כל דבר חייבים לכתוב ברשת.

נ.ב. גם קצב נגד הדרת נשים. שמעו אותו אומר, "מ'זתומרת הדרת שנים? נשים תמיד מקדימה!"

talw
27-12-11, 19:16
אמרתי לה אלף פעם,אל תגעי בתפוח,אל תעשי את זה,עזבי אותך,הנחש הזה סתם זבל,אל תגעי....אבל לא,היתה חייבת....גהנום.

zviki
27-12-11, 21:17
הוצאת דיבה גם על נחש עקלתון, הינה עברה אשר דינה סקילה בכיכר העיר. היזהר בדבריך שמא יפלו על אזניים ערלות.

Micha
27-12-11, 22:05
הלכתם רחוק מההודעה המקורית של תומר, אבל כולם צודקים.
אל תגידו משהו שלא הייתם רוצים שמישהו אחר יידע, אבל אל תחיו באשליות. כל המידע זמין.
פשוט לא צריך לעזור לאסוף אותו.

טלטולי
27-12-11, 22:29
אמרתי לה אלף פעם,אל תגעי בתפוח,אל תעשי את זה,עזבי אותך,הנחש הזה סתם זבל,אל תגעי....אבל לא,היתה חייבת....גהנום.
פה הטעות שלך ידידי בגן עדן:cool: אין סופות רנגלרים ומנועי V8 מזהמים הכל שם היברידי וירוק!!!!!!

דרור ברלי
28-12-11, 09:55
הלכתם רחוק מההודעה המקורית של תומר, אבל כולם צודקים.
אל תגידו משהו שלא הייתם רוצים שמישהו אחר יידע, אבל אל תחיו באשליות. כל המידע זמין.
פשוט לא צריך לעזור לאסוף אותו.

זהו, שלא כל המידע זמין. כל מיני התקנות ושינויים שביצעת ברכב הפרטי שלך, אם לא תצעק את זה קבל עם ופורום, זה יישאר בדלת-אמותיך.
העניין הוא שבחור צעיר שזה עתה שפך ת'לפים רבים בשיפורים בג'יפ שלו, רוצה להשוויץ בזה. זה טבעי ומובן - רק מה? לעשות את זה בשכל, במחשבה תחילה. לנקוט אמצעי זהירות.

מאיר רוטברג
28-12-11, 10:24
דרור , ראשית את הדברים הללו אמרנו לפני שנים עוד בזמנים שמאן דהוא הביא את חבריו השוטרים לתת דוחות בבור,

שנית , כל מי שחושב שכל מה שנכתב בפורומים הללו לא מבוקר, נבדק, נמסר, הינו תמים וחי בסרט טורקי הזוי ,
ויודעים מה, הלוואי שהייתי מאמין באותה תמימות.

רק שאני יודע,ודיי לחכימא ברמיזה מה האמת .
ועכשיו תסגרו את השרשור ותמחקו אותו , מי שקרא הבין ודיי

motorica.net
28-12-11, 10:58
אל תהיה מצחיקים,
היום כל גוף, וזה כולל אתכם, יכול להתחבר עם חברות שמבצעות עבורו ניטור באינטרנט. זה עולה כסף, לא ממש הרבה, אבל אם בא לי אז בכל מקום באינטרנט, כולל בטוקבקים של אתרים חרדים, כל פעם שמישהו יכתוב את צמד המילים "דרור ברלי" או "תומר הדר" - אני אקבל מייל עם לינק מדוייק למקום בו זה מופיע.

לא צריך שום גוף כל אחד יכול לעשות זאת בכמה דקות.
יש שירות כזה חינאמי לגוגל. תורם לעזרתך את העוצמה האדירה של מנועי החיפוש שלהם.

http://www.google.com/alerts

איציק - 4X6ZH
28-12-11, 11:00
האמת שאני מסתובב עם הסיפור הזה שנים רבות
משום מה הפעם החלטתי לפרסם אותו כאן השרשור הזה נראה מתאים

לפני שנים הגיעה אלי בחור צעיר הציג את עצמו XXXX ואמר אני מחפשר עבודה
כבר בתחילת השיחה הבנתי שעומד לפני בעל מקצוע ושמחתי לקבל אותו לעבודה .
מהר מאד הבנתי שיש כאן בעיה ( הבחור היה מלא סיפורים כל יום שני וחמישי הוא לא היה בא )
במיוחד אהב את ימי חמישי שאפשר לעשות סוף שבוע ארוך .....

כדי להבין את הסיפור טוב צריך להדגיש לבחור היה רכב פרטי ( שתמיד חנה קרוב אבל לא נכנס איתו מעולם לתוך המוסך )
היה מפתח שיחות טכניות ומקפיד לגרור את השיחה לפינות מאד מאד טכניות . ( ואני הפרייר מלמד מסביר ...)
באחד הימים נעלמו מספר חלקים משולחן העבודה ( חלקים גדולים מיוחדים )
המהומה במוסך היתה גדולה והכל נראה כאילו עובד הניקיון זרק לפח ( זה עוד לפני תקופת סוחרי הברזל )
הרכב נתקע במוסך כמה ימים החלק הוזמן בדואר אויר .הרכב עומד בחניה וממתין .
נגש אלי אותו עובד חרוץ ומציעה לי להביא חלק זהה יש לו כזה .... ( כאן עוד לא נפל לי האסימון )
אני סרבתי .!
עברו חלפו להם ימים החלקים הושלמו הרכב יצא והכל חזר לשגרה
פתאום אני קולט שיש התגודדות ליד הרכב שלו
כל יום בהפסקה כל המכונאים סביב הרכב שלו .
נגשתי מסקרנות לברר מה יש שם
אני רואה שעון מוזר מותקן ליד לוח השעונים ( בתוך השעון כתוב שם דגם הרכב ) תאמינו לי אני לא מכיר חיה כזאת ( עוד לא נפל לי האסימון )
הבחור מתחיל להרגיש טוב מתחיל לבקש לקחת ברשות כל מיני חלקים ישנים . אני מוצא אותו מסתובב לא פעם בפינת הזבל של המוסך .
ואז הוא נעלם ..............!!
כאילו בלעה אותו האדמה . לא עונה לטלפונים כלום
חלפו עברו להם שבועות חודשים ואני קולט בזוית העין איזה שהוא צינור מוזר במחסן הכלים
משכתי יוצא צינור שמחובר לגוף שעונים והצינור חתוך קרוע ( ואני ממלמל לעצמי תראה את העכברים שוב אכלו את הגומי )

פתאום אני קולט !
השעון המיוחד שהותקן ברכב שלו ויש כיתוב של יצרן הרכב הוא השעון שחסר אצלי בסט
החלקים שנעלמו הם חלקי תושבת שמהם ניתן לבנות מתאמים למגדשי טורבו
כאן כבר התמונה התחילה להתברר
סיור מעמיק בכמה אתרי אינטרנט התברר שהמכונאי " המהולל " הוא גנב חלקים גנב ידע גנב כלי עבודה מאד מאד מיוחדים
שלא ניתן להשיג . ( רק בהזמנה מיוחדת )
הוא מייצר קיטים למכוניות
מסתובב בכמה פורומים ( כן גם בפורום הזה )
מוכר \ קונה \ סוחר מכל הבא ליד
מחליף מקומות עבודה ( לפעמים מנהל עסק לבד ) לפעמים עובד שכיר
בקיצור נוכל מקצועי

אני בטוח שהוא הגיע אלי דרך האינטרנט
ויש סיכוי שהוא גם קורא את השרשור הזה .
אז שיחשוב לעצמו מה שהוא רוצה
העולם עגול
והמדינה קטנה

איציק

ינון
01-01-12, 14:44
פה הטעות שלך ידידי בגן עדן:cool: אין סופות רנגלרים ומנועי V8 מזהמים הכל שם היברידי וירוק!!!!!!

מי רוצה גן עדן שם כל הבתולות
אני מחפש גהינום היכן שנמצאות המנוסות.

פוקר
01-01-12, 19:32
שלום וערב טוב לכולם
אני לא שוטר ובטח לא כול הסברות של מר תומר הדר[נהפוך הוא]
ואני ירחיב יתכן ומר הדר לא מקשר את שם המשתמש שלי
אז בואו ונעשה סדר לגבי העינין ואני יצוטט אותו תומר אני צריך את עזרתך לשם שינוי
הרכבתי צמיגים הספורטז שלי 235<75<15
והם נוגעים לי מיקדימה [אין לי הגה לא יכול לסובב אותו]
לטיפולך מר הדר תודה

חשבתי לתומי שהוא עדין חבר [והוא יודע במי מדובר למרות שלא ניפגשנו כבר כמה שנים] והוא יכול לעזור במידע בנושא
אבל התשובה שלו היתה קנה רנגלר שזה נחמד ואפילו די מצחיק
(מה זה "לשם שינוי"? מי בכלל מכיר אותך? מתי ביקשתי ממך משהו? מה זה "לטיפולך"??? יא חתיכת אהבל, אני עובד אצלך??? מה אתה בדיוק רוצה? למה הרכבת צמיגים במידה לא חוקית? נו נו נו...)
בתור אותו הפריייייייר שהרכיב לך את המערכת סטריאו בפיזו 106 ראלי שלך ונתן לך במתנה זוג כיסאות מרוץ של omp והתקין לך אותם בלילה
זה מוציא אותי אהבל לא פייר אתה יודע ועוד אתה מיילל כמו מיסכן שעוקבים אחריך וזה לאחר שכולם יודעים מה רשמת על הקאיה שלך
לסיכום אני חושב שמן הסתם זה לא מומלץ ללכלך על אנשים בפורומים כאלה ואחרים כי אתה לא יודע מי עומד מאחורי המיקלדת
והסיבה שאני מגיב בעינין הזה כי אני לא אוהב שמכפישים את שמי ומקשרים אותי לדברים שבחיים שלי לא היה לי קשר
והכי חשוב אני לא מישהו שיחפש ליפגוע באנשים מהפורום הזה ובכלל

Tourist
01-01-12, 20:21
איש לא טען שהוא מכונאי או נוכל.
שאלתי וקיבלתי תשובה מיידית.

מדובר על אדם שכבר ארגן בעבר כמה רכישות קבוצתיות.
אני לא בדיוק ממליץ עליו בחום אבל הוא לא רמאי ולא נוכל. לפחות לא לפי מה שאני ראיתי.

אם הודעתי פוגעת במישהו או שעצם העובדה שנמצאת בשירשור זה בעייתית - אין לי שום בעיה שהמנהלים ימחקו את ההודעה ואף אשמח אם כך יעשו.

tzagi
01-01-12, 20:47
מרוב נוכלים לא רואים את היער...
סטיבי, אתה מתבלבל, אף אחד לא קישר בין מנשס לנוכל של איציק, שאגב, לא היה מזיק לדעת את שמו.

אה,

לאדון פוקר, בהינגליש אומרים:
“Assumption is the mother of all fuck-ups.” Or is it presumption?
כלומר, שלחת פרטי בלי לכתוב: שלום, זה משה זוכמיר, נתתי לך X לפני Y שנים....זוכר? (פה אתה מוסיף את שאר ההודעה)
אז.....למה ציפית ומי אשם?

פוקר
01-01-12, 21:06
לאדון פוקר, בהינגליש אומרים:
“Assumption is the mother of all fuck-ups.” Or is it presumption?
כלומר, שלחת פרטי בלי לכתוב: שלום, זה משה זוכמיר, נתתי לך X לפני Y שנים....זוכר? (פה אתה מוסיף את שאר ההודעה)
אז
המטרה היא לא להאשים או לחוות דעה
לפני שיורים צריך מטרה ומה הכונה אם באמת היה מענין אותו מי שלח והוא לא היה בפרנויה הוא היה שואל מי שלח את ההודעה
ואז לא היה ניפתח העינין המיותר שסתם ניפגעים אנשים ובמיקרה הנל מכרים ללא כול סיכסוך
ועכשיו נוצר סיכסוך כי הוא הכפיש את שמי ולחינם
מה לעשות אני גולש בגיפולוג כבר 3שנים [מימי הנדסת חלומות] ולא נירשמתי כי לא מצאתי צורך
ורק לאחרונה נירשמתי ועד ששאלתי את שאלה הראשונה ועוד מכר שלי ניתקלתי התגובה כזו
לא כיף בכלל לא כיף

tzagi
01-01-12, 21:25
אני לא רואה איך שמך הוכפש,
תומר צירף את השרשור עם שאלתך כדוגמה, וכמו שכתבתי כבר, יש להתיחס לגולשים עם 0 הודעות ששואלים שאלות "איך אני עוקף" בחשד ולא לתת מידע שעלול להרשיע.

אז הנה, ניכנסת, הסברת מי אתה, והתעלומה נפתרה....לא נגרם נזק לאף אחד ושמך נשאר טהור כיצא מהמקוה.
אבל לקחת את זה אישית? לא נראה לי. תבין מאיפה תומר בא.

yes1952
01-01-12, 22:30
ובדיוק מסיבה זו שרוני ידידי נכנס כאן לפורום עם כינוי מלא אותיות(שזה הכינוי שלו בקשר)מיד ציינתי שהוא חבר על מנת למנוע פגיעות מיותרות
גם שאני נכנסתי לראשונה ציינתי מי הפנה אותי לכאן
חוסך כאבי ראש
וכן יש פה מתחזים וכן עוקבים אחרינו וכן אני פרנואיד גאה
דרך אגב פעם בתחילתי מי האינטרנט גם אני ניטרתי אתרים מסוימים מטעם מקום עבודה מסוים
שאו ברכה אחים ואחיות
מחר יהיה יום חדש
יוסי

-->