PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברוך הבא ל 4x6v0 חבר וותיק שלי

yes1952
27-12-11, 20:23
ברוך הבא אדוני היקר שלקח לי שנה לשכנע אותך להכנס לכאן
חברה הבחור איש שטח-ים-ומצליח לעצבן אותי
יוסי

ש01
27-12-11, 21:50
וואלה יוסי לא הבנתי...
גם אני מחשיב עצמי איש שטח-ים (אם אתה מחשיב סופה, גלית והובי טייגר כחלק מה"מחלה"),
לדעתי למדנו גם באותו בית הספר (אם כי בהפרש של כמה שנים)...

4x6vo
27-12-11, 21:53
הי יוסי ! וברוכים הנמצאים. אחרי שטחנת אותי למעלה משנה היתה לי ברירה ?? נרשמתי.

רוני

yes1952
27-12-11, 21:57
ידידי הצעיר
זה חבר וותיק שהצטרף אתמול או שלשום לפורום
שמו ר. אם ירצה הוא ירשום את שמו
מאחר והיה שרשור לגבי "מסתננים לפורום הרי אני הכשרתי את הבחור
המספרים זה הקוד שלו ברשת הקשר שלו
לגבי בית ספר?
קציני ים בעכו--התמחות?לבלות בים כמה שאפשר-ואז העונש על ההתפלחות מהלימודים היה לעבוד במטבח
ושם אכלתי כמו חזיר ים מורעב ורזה עם חלומות להיות משהו בסגנון שודדי הים מימי הביניים
יוסי

ש01
31-12-11, 17:06
כן, כן,
גם עני מהאקדמיה..., שייט.
אצלנו, במרכז החדרים של ד' נחו על הדשא באופן קבוע הגלשנים, שכמובן אף שעור אינו בעדיפות על רוח טובה...
וכן, חשמל, כימיה או פיזיקה הם הסיבה הטובה ביותר לרדת לחוף.

עידו לוריה
31-12-11, 17:28
רוני ברוך הבא .

עידו

4x6vo
02-01-12, 00:12
רוני ברוך הבא .עידו הי עידו וברוכים הנמצאים,יוסי, חברי הותיק (משהו הקרוב ל 40 שנה) סיפר לי על הפורום ונפלאותיו. בכל פגישה שלנו יש לו ביד צעצוע חדש. מאיפה זה אני שואל? אה זה מהפורום הוא משיב. אתה רוצה גם - תצטרף לפורום. היתה לי ברירה ? ובכן אני גר בתל אביב וביניהם ג׳יפים מזה שנים רבות ובזה אסתפק. אינני אוהב לספר על עצמי במדיה כל כך פתוחה, זה כמעט כמו להתערטל בפרהסיה. אני בכל זאת לא מועמד לתפקיד פוליטי כלשהו .... ומעדיף היכרות אישית. אני בטוח שיוסי הטוב יכיר בינינו בהזדמנות הראשונה .עד אז, שבוע טוב לך ולכולם,רוני

Tourist
02-01-12, 00:30
אוקי...
רוני
גר בת"א
למד בקציני ים עכו לפני כ-40 שנה
כינוי בקשר הוא 4x6vo

עכשיו רק נריץ עליך חיפוש בגוגל והתערטלותך בלתי נמנעת ;)

סתם, ברוך הבא ! אכן הגעת, לדעתי, לאחד הפורומים האיכותיים ברשת.

4x6vo
02-01-12, 00:48
זה שיוסי למד בקציני ים עדיין לא מחייב אותי. בוגר הכפר הירוק. סיימתי ב 1966. המידע הזה אמור לחסוך ממך סריקות שוא באינטרנט ומפח נפש מיותר.

4x6vo
02-01-12, 00:52
שלום גם ל ש01. אשמח להכיר גם אותך.רוני

שגיא S
02-01-12, 00:59
היי רוני.
יוסי השאיר אצלי ב"טעות" בקבוק גלנפידיך 12, אני אשמח בהזדמנות שנשב להכיר, גם אותך וגם את גלן ;)

yes1952
02-01-12, 01:16
תייר יקר
רוני הזה היה מת ללמוד איתי בביה"ס זה היה מוריד ממנו כמה שנים
ש01-בזמני לא היו גלשנים
היינו מפליגים בקרוולים קטנים או בליוויתניות נדמה לי שב1968 קיבלנו את הספינה(נו נגיד)שאינני זוכר את שמה
אבל כן היינו תופסים גלים עם חסקה
קצת נוסטלגיה
יוסי

4x6vo
02-01-12, 01:21
אתה רוצה להגיד לי שהרעלן הזקן הזה עוד ער בשעה כזו? וכן, ארים את הכפפה. אפרופו יש פתגם ברוסית, אכתוב למענך רוסית באותיות עבריות: סיר בס פלוטנה וולקן במישלובקה. Сыр бес платно толко вмышловка אולי טעיתי קצת בתחביר הרוסי, אבל בינתיים יש לך אתגר*

4x6vo
02-01-12, 01:24
יוסי אתה ער מנוול?

Pageup
02-01-12, 01:43
אין לי שמץ מה כתבת או מה זה אומר אבל גוגל תיקן ל: Сыр бесплатно только в мышеловке
(גבינה חינם יש רק במלכודת עכברים ?)

Tourist
02-01-12, 01:44
אתה רוצה להגיד לי שהרעלן הזקן הזה עוד ער בשעה כזו? וכן, ארים את הכפפה. אפרופו יש פתגם ברוסית, אכתוב למענך רוסית באותיות עבריות: סיר בס פלוטנה וולקן במישלובקה. Сыр бес платно толко вмышловка אולי טעיתי קצת בתחביר הרוסי, אבל בינתיים יש לך אתגר*

לפי גוגל כתבת שגבינה חינם יש רק במלכודת עכברים. אבל גוגל גם טוען שטעית בתחביר ושיש לך מילה אחת לא נכונה.
(כאן http://translate.google.co.il/)

אם סיימת ב-66 את הכפר הירוק זה בערך המחזור שלי - אני נולדתי רק ב-77....

tzagi
02-01-12, 07:01
ברוך הבא לפנסיונר החדש שלא יודע לתרגם לרוסית פונטית....אבל כותב הרבה יותר טוב ממני, למרות השגיאוט חטיוו.....מברוק,
(תכף יגיד שהשתמש בתירגום מהרשת- תראו)
ואם בענייני רדיו עסקנו,
מכיר אחד בשם הירשפלד מנתניה?

איציק - 4X6ZH
02-01-12, 09:11
לי אין מה להוסיף
ברוך הבא .

4x6vo
02-01-12, 13:26
הי TZAGI

שמח להכירך. נפלה טעות בכתיבת הפתגם באותיות עבריות במילה וולקן שהיתה צריכה להיות טולקה. אני מקליד מהר ולפעמים נופלות טעויות כאלה. אני נשוי לרוסיה ונמצא הרבה ברוסיה. לפחות פעם בשנה לתקופה של חודש., ומכאן הרוסית הלא כל כך טובה שלי. ובענין הפנסיה.... יש לי עוד 4 שנות עבדות אי"ה לפני היציאה לחפשי,

רוני

4x6vo
02-01-12, 13:27
הי איציק. לא ידעתי שאתה פה. נחמד לגלות.
רוני 6vo

איציק - 4X6ZH
02-01-12, 13:35
תמצא פה עוד כמה וכמה חובבי רדיו
לא כולם רשומים עם אות הקריאה שלהם

yes1952
02-01-12, 17:57
אדון מר כל מיני ספרות רוני ידידי
כאן אנו משתדלים לכתוב יפה
בן.............
או כ,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ולא כולם צריכים לדעת שאני מנו.....................................
אבל כולם ידעו שאם אני אספר להם שבים בצליליה אתה נדחף ועושה לי אבק עכור מול המסכה הם ידעו שאתה.........
אבל אני בחור טוב ולא אספר להם את זה
עכשיו תעבור על הפורומים ותראה למי אפשר לייעץ בתחומים שאתה בקיא בהם ואילו הרבה תחומים
בשביל זה גררתי אותך לפה
ואל תרגיז את ג'ו זה תפקיד שלי
ותסתכל על תעריכים לא להגיב להודעותמלפני 4 שנים כמו שאני עשיתי בהתחלה
יוסי:p

tzagi
02-01-12, 19:43
הי TZAGI

שמח להכירך. נפלה טעות בכתיבת הפתגם באותיות עבריות במילה וולקן שהיתה צריכה להיות טולקה. אני מקליד מהר ולפעמים נופלות טעויות כאלה. אני נשוי לרוסיה ונמצא הרבה ברוסיה. לפחות פעם בשנה לתקופה של חודש., ומכאן הרוסית הלא כל כך טובה שלי. ובענין הפנסיה.... יש לי עוד 4 שנות עבדות אי"ה לפני היציאה לחפשי,

רוני

אין לך על מה להתנצל
אגב, כול ישראלי מצוי מדבר רוסית יותר טוב ממני, לא אשמתי שאתם קרובים לצלחת.

-->