PDA

צפייה בגרסה מלאה : מזמין היום רוביקון 2012 , ויש לי מספר שאלות.

tripuli5
04-01-12, 14:29
שלום רב חברים ,
אז אני בקרוב מאד הולך להתחדש ברנגלר רוביקון 2012 , 4 דלתות.
ההתרגשות עצומה ויחד איתה גם הכאבים בכיס...
אני מעוניין להביא יחד עם הרכב שני דברים שחשובים לי מאד.

הראשון הוא קיט הגבהה ,
חשוב לי להוסיף לרכב קיט הגבהה , ההתלבטות היא איזה קיט לקחת , אני רוצה שהנוחות בכביש תיפגע כמה שפחות , ואני מוכן ללכת על כיוון הבולמים של פוקס ועוד קיט הגבהה מלא , העיקר שיהיה איכותי , אני מדבר על הגבהה של בין 3" עד 4.5" .
יש לכם המלצות כלשהן בנושא ?

הנושא השני הוא כננת ובאמפר תואם,
מישההו מכיר קיט מומלץ שכולל כננת וצמד באמפרים אחורי וקדמי שיתאימו לרוביקון הזה ?

המון תודה לעוזרים !
בברכה, רון.

tomerz
04-01-12, 14:43
ישראל או חול

tripuli5
04-01-12, 14:50
ישראל או חול

מזמין את הרכב בייבוא אישי מחו"ל , כנ"ל האביזרים , גם אותם אני מביא מחו"ל.

יריב קלר ברוך
04-01-12, 15:21
רוביקון אקספרס סופר פלקס 3.5 + פוקסים .

tripuli5
04-01-12, 16:33
רוביקון אקספרס סופר פלקס 3.5 + פוקסים .

יש לך מושג אולי כמה צריכה להעלות בערך כל החבילה ? (בחו"ל כמובן)
והאם ניתן בארץ לשים לרוביקון צמיגים מעל 31" ללא בעיות רישוי ?

תודה !

יריב קלר ברוך
04-01-12, 18:09
JK 3.5" SUPER-FLEX KIT, 4 DOOR
$1649.95 RE7143
וזה לא כולל בולמים +- 1000$

Fox OEM Replacement Shocks for Mercedes

http://www.polyperformance.com/shop/images/P/980-02-776-200.jpg (http://www.polyperformance.com/shop/Fox-OEM-Replacement-Shocks-for-Mercedes-p-24678.html)

click for larger images

http://www.polyperformance.com/shop/images/D/980-02-776-400.jpg (http://www.polyperformance.com/shop/Fox-OEM-Replacement-Shocks-for-Mercedes-p-24678.html)

http://www.polyperformance.com/shop/images/D/980-02-775-400.jpg (http://www.polyperformance.com/shop/Fox-OEM-Replacement-Shocks-for-Mercedes-p-24678.html)

FOX-980-02-775

|More (http://www.addthis.com/bookmark.php?v=250&username=polyperformance)

http://www.polyperformance.com/store_skins/shop/images/spacer.gif

Details:

SKU:
FOX-OEM-MERCEDES

Weight:
9.00 lbs

Price:
$285.00

landY
04-01-12, 18:29
המידה המקורית של הרוביקון מקבילה ל32.
שלחתי לך הפ.

KOOKE
04-01-12, 18:38
סליחה על השאלה - מהי עלות היבוא האישי של רוביקון 4 דלתות שנת 2012 ? כמה חוסכים ביחס לקנייה ישירות מהיבואן הרשמי בארץ שמוכר אותם ב- 290,000 ש"ח לא כולל אגרת רישוי ולפני מיקוח ??

השאלה הזו מאד רלבנטית לרבים שמתעניינים ברכישה הרוביקון לנוכח העובדה שכעת כבר יש יבוא סדיר של הרוביקון על ידי היבואן הרשמי ללא "כאבי הראש" והסיכונים הכרוכים ביבוא אישי.

גלדיאטור
04-01-12, 18:45
סליחה על השאלה - מהי עלות היבוא האישי של רוביקון 4 דלתות שנת 2012 ? כמה חוסכים ביחס לקנייה ישירות מהיבואן הרשמי בארץ שמוכר אותם ב- 290,000 ש"ח לא כולל אגרת רישוי ולפני מיקוח ??

השאלה הזו מאד רלבנטית לרבים שמתעניינים ברכישה הרוביקון לנוכח העובדה שכעת כבר יש יבוא סדיר של הרוביקון על ידי היבואן הרשמי ללא "כאבי הראש" והסיכונים הכרוכים ביבוא אישי.

כותב השרשור יחסוך המון כאבי ראש אם ירכיב הכל בחו"ל והרכב יכנס עם "הבגדים" החדשים שלו
בארץ אתה קונה את הכלי ב290 אבל עירום לגמרי

יריב קלר ברוך
04-01-12, 19:08
ירכיב הכול ותקינה ? יפרק וירכיב שוב ?

Bernard
04-01-12, 19:31
ירכיב הכול ותקינה ? יפרק וירכיב שוב ?
אולי אפשר להרכיב את כל הקיט, מלבד הקפיצים והבולמים. אז הרכב יראה מקורי לגמרי ורק אחרי הרישויי, להרכיב את השאר?
אפשרי?

tripuli5
04-01-12, 20:28
אני חושב שאני פשוט אביא הכל וארכיב בארץ , זו נראית לי האופציה הטובה ביותר כרגע.
יש למישהו מושג עפ"י נתוני יצרן מה מידת הצמיגים המקסימלית שמותרת לרכב הזה ?

דרך אגב הייבוא אישי זה משתלם במידה ואתה רוצה לאבזר את הרכב כמו שצריך , בארץ הרכב מגיע ברמה הבסיסית והפשוטה ביותר , מה שאומר שכל התוספות שאתה יכול להביא מחו"ל יכולות להסתכם בעשרות אלפי שקלים.
אני אשלם על הרכב קרוב למה שעולה בארץ אבל מאובזר ברמות אחרות לחלוטין.

klam
04-01-12, 20:40
בשלב זה לא ברורה כדאיות היבוא האישי לרוביקון החדש. הפרשי המחיר אינם כה גבוהים על החדש, ומשומשים עדיין אין.
הקיטים המומלצים שם הם של AEV שעבדו בצמוד והיה להם פור על החברות האחרות.
כנ"ל לגבי הבמפרים, אבל הם יקרים. יש אפשרות או WARN. או ARB
יש בעיה מסוימת עם הפגוש הקדמי במודל 2012 - קרייזלר הפסיקו לתת אפשרות שדרוג (כן, הייתה להם אופציה כזו באמצעות MOPAR)
מסתבר שיש צורך בהעתקת הקניסטר, ולכן חשוב לברר לפני שמזמינים, ולבדוק שמדובר בחברה אמינה ובהרכבה מקצועית.
בהצלחה, חן

klam
04-01-12, 20:57
מידות הצמיגים הם 255X75R17 שזה 32" בדיוק. הרוביקון מגיע עם BF שטח מלא (ייצור מיוחד עבור ג'יפ).
לחילופין היצרן מאפשר 265X70R18 שהם כ 32.5", אבל לא ממש מתאימים לרוביקון (וגם לא BF)

tripuli5
04-01-12, 21:51
מידות הצמיגים הם 255X75R17 שזה 32" בדיוק. הרוביקון מגיע עם BF שטח מלא (ייצור מיוחד עבור ג'יפ).
לחילופין היצרן מאפשר 265X70R18 שהם כ 32.5", אבל לא ממש מתאימים לרוביקון (וגם לא BF)

בקיצור אפשר לשכוח מכל המפלצות של ה 35" וכו'....
קראתי כמה סיקורים שאומרים שעל הגבהה של 3.5" צמיגים של 35" יהיו פשוט מושלמים.

klam
04-01-12, 23:40
זה כמובן אפשרי, אבל לא בצינורות החוקיים בארצנו (וגם לא בארצות נאורות יותר כמו אוסטרליה ואנגליה).
אני קצת סקפטי לגבי 35". אל תאמין לכל מה שילדי-הפוזה מקליפורניה כותבים באינטרנט.
33" זה די והותר אם אתה רוצה להרגיש טוב בכביש, ומספיקה הגבהה של 2'.
קראתי באחד האתרים המקצועיים שם, שלדעתם הבולמים והקפיצים המקוריים של הרוביקון הם בהחלט מעולים (זה לא הרנגלר הרגיל, שמחייב מעבר לפוקסים, ושאליו מתייחס הקיט של רוביקון אקספרס), והם ממליצים למי שמסתפק ב33", ללכת על הגבהה פשוטה של 2" עם ספייסרים ומאריכי-בולמים. אני אישית נגד ספייסרים, אבל הם דווקא ממליצים...
אגב, היבואן בכלל לא מביא "רכב ערום". יש בו די הרבה איבזור כמו יחס-העברה 4.10 (בארה"ב הם נוסעים עם 3.73 בדר"כ), חלונות כהים, חשמליים, בקרת שיוט וגג פריק וכד'. מבלי להתייחס לשדרוגים, שגם כך הם תוספת למחיר ולא תמיד אפשר להביאם, מה עוד חסר? ריפודי עור ומולטימדיה? עור לא בטוח שמתאים לרוביקון, והמולטימדיה שלהם לא רלוונטית לארץ..אז מה נשאר? להביא קצר?

landY
05-01-12, 00:14
היבואן מביא רוביקון, בדיוק כמו שהוא נמכר בארה"ב, רק עם פגושים בצבע הרכב (אלוהים שישמור).
כל ה"שיפורים" ש- klam ציין (יחס-העברה 4.10 (בארה"ב הם נוסעים עם 3.73 בדר"כ), חלונות כהים, חשמליים, בקרת שיוט וגג פריק וכד') הם חלק אינטגרלי מהרוביקון.
האמת, במחיר של רוביקון 2012 לדעתי אתה מפסיד אם אתה לא קונה מהיבואן בארץ.
לא לשכוח את עניין האחריות לרכב חדש שאין במקרה של יבוא אישי.
בקיצור... הסיבה היחידה להביא רוביקון לבד היום היא למטרת גיר ידני, או 3 דלתות. וגם זה רק אחרי שניסית לשכנע את היבואן שיביא לך אחד כזה.

בשביל לחסוך כמה אלפים בודדים על סט צמיגים והגבהה, לא הייתי מאבד את עניין האחריות בארץ.
למעשה, בשער הדולר של היום, אתה בוודאות תשלם יותר על רכב חדש ביבוא אישי, מאשר אצל היבואן.

klam
05-01-12, 02:00
+1
ואגב, הפגושים בשחור, הכנפונים הטיפשיים מהפלסטיק והגג, בצבע הרכב~ ולא כל התוספות הללו מגיעות אינטגרלית בארה"ב - שם לכל פסיק יש מחיר.
חן

tripuli5
05-01-12, 09:09
היבואן מביא רוביקון, בדיוק כמו שהוא נמכר בארה"ב, רק עם פגושים בצבע הרכב (אלוהים שישמור).
כל ה"שיפורים" ש- klam ציין (יחס-העברה 4.10 (בארה"ב הם נוסעים עם 3.73 בדר"כ), חלונות כהים, חשמליים, בקרת שיוט וגג פריק וכד') הם חלק אינטגרלי מהרוביקון.
האמת, במחיר של רוביקון 2012 לדעתי אתה מפסיד אם אתה לא קונה מהיבואן בארץ.
לא לשכוח את עניין האחריות לרכב חדש שאין במקרה של יבוא אישי.
בקיצור... הסיבה היחידה להביא רוביקון לבד היום היא למטרת גיר ידני, או 3 דלתות. וגם זה רק אחרי שניסית לשכנע את היבואן שיביא לך אחד כזה.

בשביל לחסוך כמה אלפים בודדים על סט צמיגים והגבהה, לא הייתי מאבד את עניין האחריות בארץ.
למעשה, בשער הדולר של היום, אתה בוודאות תשלם יותר על רכב חדש ביבוא אישי, מאשר אצל היבואן.

לצערי כאן אני נאלץ להסכים איתך פחות ,
בתור אחד שעבר מלנד קורזר לרנגלר , המעבר מה"סלון הביתי" ל "רכב שטח אמיתי" הוא לא כל כך נוח וקל.
ויש דברים שבארץ היבואן לא דואג להביא או לחלופין דורש עליהם המון כסף שפשוט כדאי להביא מחו"ל.
לצורך העניין , ברכב שלי יש חבילה מאד יפה של "עור , חימום בכיסאות , חבילות נוחות(יואסבי,שקע נוסף ל 220) , חבילת מולטימדיה מאד איכותית (שאגב לא בעיה בכלל להסב אותה לשימוש בארץ וגם את הGPS) , גם גג קשיח וגם גג ברזנט , הנעה מרחוק , ועוד כל מיני שיפורים בעיצוב פנים.... לא יודע מה איתך , אבל אני מוכן לקחת את החבילה הזאת מאשר את החבילה הבסיסית בארץ , ועדיין אני חוסך כמה אלפי שקלים...
הגרסא שמגיעה בארץ היא פשוט גרסא עלובה מאד , הייתי אצל היבואן וששמעתי עם מה הרכב מגיע קמתי מהכיסא ויצאתי , במיוחד לאור המחיר.

landY
11-01-12, 23:46
כל אחד והטעם שלו. מושבי עור ברנגלר? לגבי המולטימדיה, לא כל כך בטוח שאתה צודק.

arnonshoshani
12-01-12, 07:40
רון, חן, LANDY בוקר טוב ומזל טוב על הקנייה החדשה.

לאחר התקנת קיט מיתלים וסט מיגונים שלנו על הרוביקון הראשון במכירה ישראלית יש לי כמה תובנות.
קיטי המתלים שיש במדינתנו הצנועה אכן מתאימים בחלקם לרכב (לא היו שינויי זרועות או תושבות בולמים/קפיצים). ישנם שינויים קימים ברכב שמצריכים שינויי של הקיט והוספת חלקים שלא קיימים שם.
הרכב הוא זהה ברובו המוחלט והחשוב לרכב ביבוא אישי.
הפגושים ופנסי החזית הותאמו לתקן האירופי. לכן שונים מהדגם האמריקאי.
הצמיגים מגיעים במידה 245/70/17 בחתך כביש. אין אפשרות לג'אנטים 16" (קאליפרים מוגדלים מקדימה).
סט המיגונים של רכבי 2011 אינו תואם לרכב החדש ולכן פיתחנו וייצרנו סט מיגונים חדש התואם לרכב הנ"ל.
ללא קיט הגבהה אין יכולת להזיז את הקניסטר (חן) אלא למגנו במקומו הנוכחי בלבד.

הרכב נוסע מדהים ואמנם מורגשת טיפת השהיה בתחילה אבל הוא מאיץ בנזונה!!!

כל מחלות הקירקושים ורעשי הרוח הושארו להנאת הלקוח.

בולמי הפוקס שמגיעים לארץ כסטנדרט לרכבי הרנגלר (ספורט, רוביקון) מחוייבים לעבור שינויים (שנעשים פה בסדנתנו) על מנת להתאימם לרכב החדש.

אשמח לעזור בכל שאלה

ארנון שושני

HaimLeib
16-01-12, 13:53
רון, חן, LANDY בוקר טוב ומזל טוב על הקנייה החדשה.

בולמי הפוקס שמגיעים לארץ כסטנדרט לרכבי הרנגלר (ספורט, רוביקון) מחוייבים לעבור שינויים (שנעשים פה בסדנתנו) על מנת להתאימם לרכב החדש.

אשמח לעזור בכל שאלה

ארנון שושני

ארנון שלום,

אתה יכול להסביר/לפרט קצת בנוגע לשינויים הנדרשים בבולמים.

בתודה
חיים.

arnonshoshani
17-01-12, 06:01
חיים שלום

הבולמים שמגיעים כסטנדרט למערכות ההגבהה בארץ או בהזמנה מחו"ל צריכים כיוון מחדש ושינויי

מה השינויים בדיוק אתה מבין שאני לא יחשוף.

ארנון

logus97225
10-06-12, 17:35
אני מאוד מעוניין להזמין רכב מאובזר מחול, זו שאלה לאלה שקנו כבר: האם אתם יכולים להמליץ לי על מישהו ספציפי מהנסיון שלכם? איך אתם מצאתם את הרכב בחול? איביי?

GrafPotozky
20-06-12, 22:59
אני את הרכב מצאתי אצל דילר באינטרנט, סגרתי עיסקה עם דילר כאן בארץ שיש לו שותף בארה"ב הוא רכש עבורי את הרכב, דאג לכל הניירת ולשילוח, בארץ הדילר שיחרר את הרכב העביר אותו תקינה והביא לי אותו אחרי כל הפרוצדורה, המלצה שלי לא לעשות שום שינו ברכב ולא לפגוע ביציבות שלו והתנהגות הכביש, תסע איתו זמן מה ואז תחליט אם אתה רוצה לשנות בו דברים, (אני נוסע איתו כבר שנתיים ולא מוצא צורך לשנות בו מאום הרכב הזה כמו שהוא עושה הכול ואני אומר זאת אחרי עבר של 35 שנה של רכבי שטח כולל הגבהות והטרפות.
בהצלחה,
יובל.

-->