PDA

צפייה בגרסה מלאה : סניף ג'יפולוג בבנקאות הישראלית

יואב פולס
04-01-12, 18:43
חברים יקרים,
קצת מוזר לי לכתוב אליכם מהפורום המסחרי.
מי שמכיר ומי שלא, קוראים לי יואב, ואני עובד כבר שנים רבות בבנק לאומי. (זו הפעם האחרונה שאני כותב את שם הבנק).
לאחרונה מוניתי לתפקיד של מנהל סניף פרימיום הנמצא ברעננה, ולהפתעתי גיליתי כי הסגן שלי הוא נועם זרקו פרידמן – המוכר לכם כאן מהאתר בכינוי 'זרקו'.
אני לא חושב שיש עוד סניף בנק בישראל (ובעולם כולו) בו גם מנהל הסניף וגם סגנו הם חברים פעילים בקהילת הג'יפאים בישראל.
ההחלטה הראשונה שלקחנו, נועם ואני, היא להיות סניף ידידותי לג'יפאים באשר הם.
יש לי הצעות עסקיות 'מהמדף' שמציע הבנק, ואותן תוכלו לקבל בכל סניף של הבנק – אני בכוונה לא מפרט, פעם בנק א' מציע תנאים מיוחדים ופעם בנק ב'.
אנחנו מציעים קשר עם הבנק, מאנשים שמכירים את המערכת הבנקאית על בוריה, ללא מחויבות מצדכם.
לכולנו יש חשבון בנק, לפעמים הוא מנוהל טוב יותר ולפעמים פחות. לפעמים אנחנו רוצים רק לברר משהו קטן ואין לנו עם מי - שיהיה אובייקטיבי, ולפעמים אנחנו רוצים לשבור את הכלים כי קיבלנו שרות גרוע.
כל מי שמעוניין להתייעץ – מוזמן לעשות זאת , ללא מחויבות, עם סודיות בנקאית מלאה כמתחייב.
אני מתחייב לכם, כמו לכל לקוחותינו, כי טובת הלקוח היא המטרה הראשונה. אני לא מאמין בגזירת קופון בטווח הקצר על חשבון הלקוחות. נועם ואני מאמינים כי אם טובת הלקוח לנגד עינינו – כך גם אנחנו נהיה נשכרים כגוף עסקי.
אם יש בעיה, לחץ בחשבון, צורך בהשקעה, צורך במימון, רצון לשדרג את הג'יפ בלי להעיק על השוטף (או סתם בעלי לנדרובר...), אתם מוזמנים.
ללקוחות הבנק כיום (לא לקוחות הסניף שלנו) אני מציין כי אין לי יכולת לראות מה קורה אצלכם בחשבון. כל סניף רואה רק את לקוחותיו שלו, וטוב שכך.

משכנתאות – ראשית, אתם מוזמנים להתייעץ עם נועם או איתי, אנחנו מבינים דבר או שניים בתחום. שנית, בסניף נמצאת נציגות של בנק המשכנתאות של הקבוצה (זה בנק נפרד), מקצועית ורצינית. אם מישהו רוצה להתייעץ איתה – נשמח ליצור קשר.

הסניף פתוח בימים שני – שישי (ראשון סגור), כאשר בימים שני וחמישי אנחנו נמצאים גם אחה"צ.

תלונות - אם יש לכם תלונה על הסניף שלכם בבנק (שלנו) ואתם מרגישים שאינכם מקבלים יחס או מענה – נשמח לקשר אתכם עם הנהלת הסניף הרלוונטי. אני לא מבטיח שהתשובות שתקבלו יהיו לשביעות רצונכם הלאה, אני מבטיח שיקשיבו לכם.

משהו קטן, אנחנו לא גולשים בג'יפולוג במהלך שעות העבודה, אז הזמינות שלנו להודעות פרטיות מוגבל לשעות שהאישה והילדים מרשים לנו לגלוש באינטרנט בבית.

פרטי יצירת קשר:
הטלפון הישיר של נועם - 076-8891045, מייל - [email protected]
הטלפון הישיר שלי - 076-8891044, מייל – [email protected]

להתראות
יואב

שגיא S
04-01-12, 18:46
איך לא ידעתי את זה קודם? זה הסניף שלי כבר כמה שנים!!

דבר ראשון מזל לשניכם על שיפוצים והקידום.

פעם הבאה שאני אהיה שם, אני אבוא להגיד שלום.

ואני אשמח לשמוע בפרטי מה יש לכם להציע, במיוחד בתחום ההשקעות.

יואב פולס
04-01-12, 18:50
אמרת שיפוצים => סניף רעננה הראשי ברח' אחוזה. הבוטיק שלנו במרכז החדש (יחסית) שליד בית לוינשטיין. אתה כמובן מוזמן!

אורי.ר
04-01-12, 20:18
ליואב ונועם
אני אציין שאני שייך למערכת הבנקאית ועובד בבנק המתחרה,
כמי שמודע לכוח הקיים למערכת הבנקאית בחיי כולנו ביום יום
ולעובדה שבנק הינו עסק כלכלי ולפעמים "עושק" את הלקוחות המפולחים ע"פ קריטריונים של רמות סיכון ז"א ללכאלה שיש פחות משלמים הרבה יותר על צרכים שונים ( לא רק על שיפור הג'יפ או החלפת רכב).

ברוח השיתופיות של האתר ורצון החברים לתמוך ולעזור אחד לשני בתחומים שונים
והידיעה כי איכות האנשים החברים בפורום מהגבוהות שנחספתי אליה.

אני מפרגן לכם מכול הלב וחושב שאתם תעשו שירות גדול לחברים בפורום,

היו פחות "ריווחיים לבנק" ותעניקו שירות חברי ואמיתי לחברים מבלי לראות לנגד עינכם את "מנת הרווחיות" מהלקוח.

ממליץ לחברים לנצל את אשר הוצע ע"י החברים, ניתן בתחומים שונים ביעוץ נכון ואמיתי לחסוך אלפי שקלים ( לדוגמה: מיחזור משכנתא).

חיזקו ואימצו ישר כוח.

יוני5
05-01-12, 00:57
לכל חברי הפורום אני כותב בריש גלי:
הזהרו לכם והישמרו מבנק בניהולו של יואב.
צריך לשמור ממנו מרחק נגיעה
חובה לאטום אוזני צדיקים משירת נשים ומזימרת המכירות שלו,

עמלק, גם אם עטוף בטלית, עמלק הוא

הוא כאילו חזר למוטב, משחק אותה מיצובישי פג'ארו, אבל שומו שמיים צדיקים, כואב כל לב יהודי, שימו לב לסימלון שמימין: "TDI Inside" - כהכנסת חזיר לבית הכנסת, באמצע תפילת כל נדרי ביום הכיפורים, ועוד לבקש משליח הציבור להעביר את המלח והצ'ימיצ'ורי.

אומר הוא הרשע:
נשברו ציריותי - לי ולא להם
נוזלת כירכרתי - שלי ולא שלהם
עשקני הגורו המקומי - אותי ולא אותם
והם, נוסעים צדיקים ביפני שאינו מתקלקל או שמא בג'יפ אמיתי בעל און ופוזה, ואני? מה אני? ממלמל על אופי...

ועכשיו כל מעשיו נועדו לדרדר הציבור הצדיק והתמים למחוזות שאול תחתית, על מנת לשמש לו לחברה באביונו
הן ברור שכל מי ששם אצלו את כספו כאילו שם אותה על קרנו של הצבי, והצבי בורח
הפקדונות חזקים כמו הציריות הנשברות, וחסכונותיכם לשמן כירכרתו ייחשבו (כלומר ייזלו ויעלמו)

הם כאלה, הם תמיד כאלה, אתה בא לפגישה, כביכול עם קייט מידלטון ובעלה יורש העצר, ובסוף אתה מוצא עצמך נגרר לשירותים ע"י ערימה של חוליגנים אוהדי ליברפול, מסריחים מגיניס.

למי שלא הבין עד עכשיו, הכל באהבה ליואב

יואב ידידי, שיהיה בהצלחה ואתה יודע, היתי חייב...

בברכה ובהצלחה,
יוני5

יואב פולס
05-01-12, 07:14
איפה כפתור ה like?
געגועים!

shyy
05-01-12, 07:28
הסניף הזה כלכך פרימיום ,שכשאני באתי למחזר משכנתא יואב ארגן צוות צילום מערוץ 2

בהצלחה

מאיר רוטברג
05-01-12, 08:48
עזבו את הבנק, לאומי, הבנק הסעודי, משה זוכמיר בע"מ , שיש את יואב יש לך בן אדם לדבר, לשדרג ,להבין , וזה הכי חשוב

savyon
05-01-12, 09:28
יואב,
אחד לזכותך ואחד לחובתך:

* זכות- גרמת ליוני להוציא דברי תורה, כבר הרבה זמן שזה לא היה.
* חובה- לאור הפרגון הרב, חובת ההוכחה עליך.

מבחינתי,
שני הדברים מבורכים.

סביון

yes1952
05-01-12, 14:31
אני לא מכיר את יואב אך פגשתי את נעם זרקו
בכלל לא בבנק
אלא דרך מודעה שפירסם כאן בפורום
קניתי ממנו משהו ללרכב שלי
הבחור התעקש שזה לא מתאים ולא כדי לי לקנות
הצחיק אותי בטח שקניתי
אך היושרה שלו הינה לא דבר שרואים ביום יום
ולגבי בנק לאומי?
ממש עם קום המדינה היתה בעיה של שטרות כסף-הלירה הישראלית כבר הוזמנה באירופה אך בוששה לבוא
הנהלת בנק אנגלו-פלסטיין(ואחר כך בנק לאומי(חברה עם בית דפוס מאוד מסוים ושם הדפיסו את הכסף הישראלי הראשון-
הלירות הראשונות הגיעו בזמן ואת הכסף שהודפס למטרות חירום השמידו.
הגלופות מתנוססות לראווה במוזיאון בנק לאומי
אם פעם תלכו לראות אותם תבינו למה כתבתי את זה
בהצלחה לכם מכל הלב
יוסי

-->