PDA

צפייה בגרסה מלאה : רצועות גרירה

אורן
25-01-05, 10:16
ברצוני לקנות רצועות גרירה, עד שאצטייד בכננת....
מה עדיף רב שיכבתיות או חד שכבתיות? איזה פירמה? איזה אורך? או שאלה דברים סטנדרטיים?
תודה

sameah_g
25-01-05, 11:41
אנרגוקינטית....מעל 10 מטר :shock:

זאביק
25-01-05, 12:13
אנרגוקינטית....מעל 10 מטר :shock:

לבוא ולהמליץ למישהו על רצועה אנרגו-קינטית בתור רצועה גרירה, זה לפחות חוסר אחריות.
רצועה אנרגו - קינטית היא :
1) לא רצועת גרירה. יש לה גמישות מובנית (בכוונה) ותפקוד שונה לגמרי.
2) צריך מיומנות ובעיקר ידע, כדי לעבוד איתה (מה שנכון לכל דבר, אבל בעיקר פה. היא יכולה להיות מאוד מסוכנת).

לא כתבת לאיזה רכב אתה צריך רצועות.
עדיף חד שכבתיות, צהובות (משקל הרמה 3 טון).
אחת של 3 מטר בתור חלוקת עומס (מחברים כמשולש לשני נקודות ברכב)
אחת של 9-10 מטר לגרירה (שמתחברת לקודקוד השלישי של המשולש עומס).

אם זה רכב קל (סמוראי) אז גם הרצועות הירוקות (2 טון הרמה) מספיקות.

אורן
25-01-05, 15:13
תודה על המידע,
יש לי דיסקברי TD5
יש איזו חברה ספציפית מומלצת או שכולם אותו הדבר?

שאולי
25-01-05, 15:35
רציתי רק להוסיף משהו קטן
אין קשר בן כננת לרצועת גרירה , צריך שתהינה רצועות גרירה + שאקלים מתאימים גם שישנה כננת
רק בריאות
שאולי

אייל
25-01-05, 17:38
לא ציינת מהיכן אתה בארץ.

אם אתה מאזור חיפה יש את פרל מול בית דגון.
ת"א יש את עגורן ברח' לוינסקי (בין צ'לנוב לרח' העליה).

שתי החנויות הללו יוכלו לתת לך את המוצרים המתאימים במחיר סביר.
רצוי מאוד לקנות שאקלים "על הדרך".
חוץ מזה יש את כל הסדנאות שמוכרות רצועות מתאימות.

ועוד דבר קטן, כננת (מניסיוני הדל) היא בדר"כ אמצעי לחילוץ אחרים - לא ממש שווה את ההשקעה ביחס לכמות הפעמים שזה יעזור לך...

נמרוד
25-01-05, 20:04
שווה להגיע לצריפין לל.כ.:
http://www.lkltd.co.il

יש רצועות גרירה טובות וזולות מאד - רצועת גרירה ירוקה 5 מטר ב65 שקלים, צהובה (3 טון) ב80 שקלים... זה עשרות אחוזים פחות מאשר במקומות אחרים. ויש עוד הרבה מאד דברים מעניינים, גם מעבר למה שמופיע באתר.

אריה פאהן
25-01-05, 21:14
ועוד דבר קטן, כננת (מניסיוני הדל) היא בדר"כ אמצעי לחילוץ אחרים - לא ממש שווה את ההשקעה ביחס לכמות הפעמים שזה יעזור לך...

אני לא מגיב ולא מתפלא שאני שומע משפט כזה מבעל לנדקרוזר חדשה עם מדרכות צד מאלומיניום שממילא יסע רק בכביש ומקסימום בשבילי כורכר , אבל מאנשים שמטיילים ,עושים עבירויות ,טיולי בוץ , ושאר שריטות אני לא מצפה לשמוע את זה ,
לעשות טיול בוץ ללא כננת על הרכב שלך זה דבילי, בעבירות כננת הינה אביזר בטיחות מדרגה ראשונה במקרים בהם הגעת למצב לא סימפטי ואתה מעגן את עצמך ,ועוד ועוד

ארז
26-01-05, 00:13

אני לא מגיב ולא מתפלא שאני שומע משפט כזה מבעל לנדקרוזר חדשה עם מדרכות צד מאלומיניום שממילא יסע רק בכביש ומקסימום בשבילי כורכר , אבל מאנשים שמטיילים ,עושים עבירויות ,טיולי בוץ , ושאר שריטות אני לא מצפה לשמוע את זה ,
לעשות טיול בוץ ללא כננת על הרכב שלך זה דבילי, בעבירות כננת הינה אביזר בטיחות מדרגה ראשונה במקרים בהם הגעת למצב לא סימפטי ואתה מעגן את עצמך ,ועוד ועוד

שזהו אריה כאן אתה טועה...אתה מדבר עם כזה בן אדם, רק שאין לו לנדקרוזר חדש עם מדרכות מאלומניום ,יש לו סופה שנוסעת(מידי פעם) רק על הכביש......לא נורא אייל, פעם כתתחיל לטייל אולי תחלץ את עצמך גם עם הכננת..... :twisted: :twisted:

ולגביך אורן....
לדיסקברי TD5 (או לכל רכב במשקל דומה).
אתה צריך:
רצועה קצרה 3 טון הרמה(רצועה צהובה)
רצועה ארוכה 3 טון הרמה(רצועה צהובה)
מינימום 4 שקאלים 3/4 בעלי תקן מודפס על השקאל עצמו

כמיו כן רצוי להכין את הרכב לחילץ, בדיסקברי TD5 אין אוזני גרירה המותאמות לחילוץ, האוזניים הקיימות הם לגרירה ואינם עומדות בעומס של חילוץ.

אורן
26-01-05, 00:19
תודה רבה לכולם,
אני חושב שאגיע לצריפין, אני מקרית אונו ובאתר נראה באמת שיש שם המון ציוד מעניין...

asafk
27-01-05, 01:05
בכל מקרה לא לקנות בשום מקום רצועות עם ווים בקצוות, אלא רק רצועות עם לולאות תפורות לתוכן מכניסים שאקלים.
לשים לב שעל הרצועה מודפסים העומסים- עומס קריעה, ו/או עומס עבודה, ותקן כלשהו (CE בד"כ). זה אומר שהרצועה נבדקה לעומס מסויים כאביזר בטיחות (או לפחות סדרת הייצור שלה נבדקה).

אסף.

זאביק
27-01-05, 09:23
לשים לב שעל הרצועה מודפסים העומסים- עומס קריעה, ו/או עומס עבודה, ותקן כלשהו (CE בד"כ).

בתוספת לאסף, משקל ההרמה נכתב ע"י סימון של =WLL בטון
( WLL = weight lift load או שמהו דומה ).

צהוב = 3 טון (הרמה)
ירוק = 2 טון (הרמה)

אייל
27-01-05, 09:31
ארז, אתה ממש לא צודק!!! הסופה שלי כמעט ולא נוסעת על הכביש...מדי פעם טיול קטן ליד הבית וזהו...

אריה, אני אכן חושב שלמטייל הממוצע שיוצא לטייל בקבוצה כננת היא לא אביזר הכרחי.
בעלות של כננת חדשה אפשר לשפר את האוטו בדברים שיתנו הרבה יותר.

אני חושב שאני לא הייתי משקיע היום בכננת לטובת רכב לטיולים בלבד. לטעמי היתרון הגדול בכננת הוא "השקט" שהדבר הזה מקנה והפחות פחד להכנס למקומות שלא היית נכנס בלעדיה.

האיש הזקן
27-01-05, 14:45
WLL = Workig Load Limit

-->