PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות / השוואה ל GPS המתאים לאופנוע

צור
09-01-12, 19:56
מחפש כתבה או שרשור הנותנים טיפים או המלצות ל GPS שיעבוד עם עמוד ענן + סימון שבילים המתאים לאופנוע
החיפוש באתר לא סייע לי ובפול גז לא מצאתי כתבות בענין.
תודה

ליאור מ
12-01-12, 21:54
אהלן
לרכיבות כביש, אין בעייה לקחת מכשיר כמו של רכב, להכניס לקופסת פלסטיק ולחבר לכידון עם תושבת של RAM. המכשירים האלה מריצים גם עמוד ענן.
בכל מקרה רצוי חיבור מתח כלשהו.
הבעייה מתחילה בשטח.
הממצאים שלי:
1. מכשיר ניווט ייעודי כמו מגלן או גרמין, עם חיבור לכידון. הדגמים הפשוטים, לא מפה נעה. טוב רק אם הכנסת מסלול מראש. שימושי לטיולים מסודרים ולמירוצים.
2. ניווט עם הטלפון הסלולארי. לי יש גלקסי s2 עם תוכנת OruxMaps ומפות סימון שבילים. צריך למצוא תושבת טובה. לא לצפות ליותר מדי, בשביל לראות טוב צריך להאט ואפילו לעצור.
אני רוכב על ktm 690 אנדורו.
להתראות

raanan
12-01-12, 22:13
אם מדובר באופנוע שטח, אז נדרש :
א. קשיחות ועמידות בטלטלות (חובה SSD )
ב. אטימות לאבק ורצוי גם למים
ג. מסך רפלקטיבי או בעל יכולת הארה בעוצמה גבוה (מעל 400NIT ). רצוי LED .

תענוג לא זול לענות על הדרישות הנ"ל, כמעט 4000 ש"ח למכשיר + תוכנת הניווט TWONAV ומפות.
http://www.twonav.co.il/shop/product-info.asp?ProductID=85#moreDetails

רענן

נפדלי
14-01-12, 13:32
אהלן
ראשית אני ממליץ לך להגדיר באופן קצת יותר ספציפי את אופיים של צרכיך או רצונותיך.
בגדול-אני ממליץ מאוד על גארמין לסוגיהם עם מפת ישראל שהיא מאד כללית ,הדבר הטוב שיש בה הוא כבישים ראשיים וגבולות.
המכשירים ברובם חזקים ועמידים לכל מזג אויר כולל טביעה[קרא לי אמיתי] כנס לעמוד ענן,תכנן מסלול או שתפתח קובץ מסלול שחברים טיילו והעלו לאתר העלה אותו ל GPS ומה שנשאר זה לרדת לשטח להגיע לנקודת ההתחלה ולרוץ דרך הנקודות .אפשר למצוא מכשירים בסדרי גודל מחיר סבירים,מתקן כידון טוב ואתה מוכן לקרב.
בהצלחה

צור
15-01-12, 07:11
מדובר באופנוע שטח ורק לשטח.
מאחר ואני נוסע "בר" בשטח הוא לא נועד להתמצאות כללית כי זה ברוב המקרים לא בעיה.
הוא נועד לעמוד ענן - שלא יקרה מצב שאני עובר על יד משהו שלא הכר
תי ופיספספתי.
להערכתי אני צריך מכשיר בעל נראות גבוהה המחובר בתושבת לא מאולתרת ( תיקנית) מפה נעה וממשק נוח לעמוד ענן.
יש לי נסיון רב שנים עם מכשירים אבל ברכב 4 גלגלים ( לנדרובר כאמור בתמונה )מ- טבלטים דרך מגלן עם מאפ סנד ועד למיו ומכשירי רכב 7 אינצ.
אני מחפש את המכשיר המומלץ מנסיון רוכבים שיענה על ההגדרות מעלה.

boaz avrahami
15-01-12, 09:43
רגע...

תן לעכל שיש לך אופנוע.
מצאת זמן להשלים פערים של 14-30.
ואני מתאפק לשאול איך אבא שלך מקבל את זה...

לעצם העניין, אם יש לך סמארפון, אני הייתי קונה לו אריזה מוקשחת( יש כאלו באי ביי למשל) ובתוספת זרוע ram לכידון.
זה צפוי להיות הכי יעיל עמיד וזול.

-->