PDA

צפייה בגרסה מלאה : רשימת מכולת סופה/סיקס מאושר לנסיעה בכביש.

adh
12-01-12, 11:26
אנחנו מדינת חוק ואני אזרח שומר חוק...באמת!
אני רוצה לבנות ג'יפ שאיתו אוכל להגיע לשטח בנסיעה על הכביש,יעבור טסט כל שנה (או חצי שנה) ללא שום שינוי לפני ואחרי
אך עדיין יהיה בעל יכולות מופלאות.אני משער שיש רשימת מכולת של כל השינויים/שיפורים המותרים עפ"י חוק והנותנים את התמורה
הכי טובה לכסף.אין לי ניסיון עם מותג ג'יפ כך שאשמח להכוונתכם.
דוגמא לרשימה (מלא את החסר):
צמיגים:
בולמים:
סרנים:
מנוע:
מע' קירור:
מע' יניקה:
מע' פליטה:
וכו' כאשר על בסיס איזה רכב,איזה שנתון וכו' חשוב לא פחות...
במילים אחרות: מה הפרוייקט החוקי האופטימלי?

מזגנים
12-01-12, 13:06
גם אם אתה שומר חוק וגם אם הסיקס שלך יהיה הכי חוקי בארץ תלמד להכיר על בשרך שזה לא הולך ככה..

לפני כל טסט לקחת הרבה כדורים מהסוג החזק ....

ishc
12-01-12, 13:08
תקנה רוביקון

adh
12-01-12, 14:30
העניין הוא שרוביקון הוא הוצאה גבוהה יחסית ואני לא בטוח שהנהיגה בשטח אם רכב ששוויו כ-300000 ש"ח היא...(השלם את החסר).
בהתאמה עצמית של רכב המגיע לרמתו של הרוביקון,זה סיפור אחר...בעיקר אם אחרי שלקחת את הכדורים גם עברת טסט...

yoav21
12-01-12, 15:17
גם אם אתה שומר חוק וגם אם הסיקס שלך יהיה הכי חוקי בארץ תלמד להכיר על בשרך שזה לא הולך ככה..

לפני כל טסט לקחת הרבה כדורים מהסוג החזק ....
++1

ishc
12-01-12, 15:32
העניין הוא שרוביקון הוא הוצאה גבוהה יחסית ואני לא בטוח שהנהיגה בשטח אם רכב ששוויו כ-300000 ש"ח היא...(השלם את החסר).
בהתאמה עצמית של רכב המגיע לרמתו של הרוביקון,זה סיפור אחר...בעיקר אם אחרי שלקחת את הכדורים גם עברת טסט...

ברוביקון תעבור 99.5% מהמסלולים והמכשולים בארצנו, הכסף שתשקיע בסופה/סיקס על מנת לשפר לרמה הזו לא יהיה קטן, במיוחד אם אתה לא עובד עצמאית על האוטו. שום סיקס או סופה לא יתנו לך את הנסיעה הנינוחה לשטח וחזרה כמו רוביקוו ובמקרה של סופה תמיד תהיה עם היד על הדופק לגבי גניבה. את הרוביקון אפשר לפחות לבטח מקיף ולהיות יחסית שקט. ערך המוסף הגדול ביותר הוא שמדובר ברכב חדש או חדש יחסית שיחסוך ממך את כל התחלואות וההרפתקאות שבקניית סופה או סיקס.
אבל מה אני מבין אני נוסע בסמוראי ארוך 88 ;)

GodsFather
12-01-12, 15:36
במקרה של סיקסופה (וג'יפים אחרים) אין קשר בין תקינות הרכב ומעבר טסט והחוק בישראל.

דרור ברלי
12-01-12, 17:13
במקרה של סיקסופה (וג'יפים אחרים) אין קשר בין תקינות הרכב ומעבר טסט והחוק בישראל.

+1, ואני ארחיב ואכריז שגם סיקס או סופה במצב תקני וחדש מהיצרן, לא יעברו טסט בכמעט שום מכון רישוי בישראל.
ככה שממש לא משנה אם הרכב יהיה תקני או משופר, המשטרע וניידות משרד התחבורע ירדפו אותך, וטסט כמעט בטוח שלא תעבור... למה? ככה! זו מדינת ישראל. הרוע, הריקבון והשחיתות במשרדי התחבורע והרישוי ובמכוני הרישוי עמוקים ומשורשים עשרות שנים מכדי לנקות אותם או לתקן אותם. אז לך ושפר כרצונך. עם הזמן אתה תלמד להכיר "דרכים עוקפות" כדי להכניס ג'יפ למסלול הטסט ולקבל יחס ענייני ולא מתנכל.

shay_love_off_road
16-01-12, 00:15
לא רק סיקס וסופה, גם אני עם טנדר "תמים" (עאלק) למראה בקושי עברתי טסט,
המכון טסטים שממוקם בין קהיר לדמשק באמר כמעט גרם לי לשבור את כל הכלים,

ערן טרופר...+six
16-01-12, 11:50
משלמים 400 נוסעים רק בנתיב שמאלי וברור שעומדים ברמזור רק בנתיב השמאלי ....ובטח מכירים מקומות כמו ביציאה מחולון משרד התחבורע...והוא מה זה רע !!! גם אני התחלתי ככה עם הטרופר אבל הטמבון צינורות נצץ להם

GodsFather
16-01-12, 11:53
הם גם עומדים בצד שמאל וגם יוצאים ל"מרדפים".

400 זה לא רע :)

שגיא S
16-01-12, 15:55
הם גם עומדים בצד שמאל וגם יוצאים ל"מרדפים".

400 זה לא רע :)

יש גם בפחות מ400 - אבל בפיליפינים זה בטח עולה גרושים.

GodsFather
17-01-12, 04:29
בפיליפינים אין טסט.

-->