PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בספורטאז׳ 96

leo portner
13-01-12, 18:10
היום (שישי אחה״צ) נתקלתי בבעיה חדשה ברכב!בעת נסיעה לא משנה אם מהירה או איטית המחוג של הטמפ׳ מראה מתחת לחצי אך ברגע שאני משנה את הלחיצה על דוושת הגז הוא יורד ועולה ומקפץ לו.. שוב רק עד כמעט לחצי לא עובר אותו!! בנוסף אחרי שהפסקתי את הנסיעה ולאחר כמה שעות ירדתי להניע תרכב הוא מניע בנגיע כרגיל אך מיד הטורים נופלים והוא נכבה רק לאחר הרבה גז ומידית לנסוע הוא נשאר מונע ולא נכבה שוב! כאשר פתחתי את פקק הרדיאטור לראות אם חסר מים היה חסר ממש מעט אולי 50-100 מ״ל כנ״ל במיכל העיבוי!אם יש למישהו רעיון לגבי הבעיה אשמח לעזרה!לא יודע אם יש לזה קשר אולי סתם צירוף מקרים מוזר!! אבל הכל התחיל לאחר החלפת הצמיגים כאשר בפיצרייה הרכב החליק מהמגבה לפני שהורידו גלגלים!!הפנצרמאכר ניסה להרים את הרכב מקדימה והחליק מהמגן גחון שמותקן! יכול להיות שנפגע הרדיאוטור?תודה ושבת שלום..ליאו

hadtomer
13-01-12, 18:15
1.הפנצ'רמעכר שלך מטומטם. 2. כנראה בעיה בחיישן-סביר להניח שיוניט טמפרטורה. תעשה רגע ניסיון- כשאתה מפעיל מזגן, המד טמפרטורה זז ברגע ההפעלה? אם כן-יוניט.

leo portner
13-01-12, 18:18
זה שהוא מטומטם אין ויכוח אבל,היה שווה את המחיר לסט 4 מקסיס 8060

אני אבדוק עכשיו את נושא המזגו ואחזור אליך

leo portner
13-01-12, 18:59
בהפעלה וכיבוי של המזגן המחוג טמפ׳ עולה ויורד ממש מעט זה כשהרכב קר לגבי כשהו חם אני יודיע לך בהמשך אבל כנראה אתה צודק

leo portner
13-01-12, 19:38
הבעיה נעלמה!! המחוג התייצב והרכב מניע ללא בעיה!להתעלם כרגע מהבעיה או להחליף יוניט

hadtomer
15-01-12, 16:40
לא הייתי מתעלם מבעיה בשעון חום, בטח שלא בג'יפ שיורד לשטח. חור פצפון ברדיאטור, מחסור בנוזל קירור, בעיה במאוורר - מבט לשעון החום וכיבוי של המנוע בזמן יכול להציל לך את המנוע.

danob
16-01-12, 13:16
בהמשך לדבריו של ידידי המלומד, אני במקומך הייתי מוותר על איתור הבעיה ומתקין שעון דיגיטלי עם רגש נפרד (מה גם שהשעונים המקוריים לא מספיק רגישים לשינויים ובכלל)

ליאור

lior_b.s
16-01-12, 19:38
!לא יודע אם יש לזה קשר אולי סתם צירוף מקרים מוזר!! אבל הכל התחיל לאחר החלפת הצמיגים כאשר בפיצרייה הרכב החליק מהמגבה לפני שהורידו גלגלים!!הפנצרמאכר ניסה להרים את הרכב מקדימה והחליק מהמגן גחון שמותקן! יכול להיות שנפגע הרדיאוטור?תודה ושבת שלום..ליאו

זה בגלל שהחלפת גלגלים בפיצרייה אולי מהגבינה...סתם סתם הייתי חייב :p

-->