PDA

צפייה בגרסה מלאה : גמדים מטיילים

החוקר
26-01-05, 09:45
בוקר טוב.לפי תחזית מזג האויר לסופ"ש הזה(חם) ניראה לי חבל לא
לנצל זאת ולטייל :!:
אני בעד טיול בשבת לאזור שמורת פורה ורוחמה(הדרום הקרוב)או אפילו דרומית מזה.
אם יש גמדים ו/או שלגיות שמעוניינים נא השמיעו קולכם(אנשים לא לדאוג יואב עם לחץ מתון
לדעתי יגיע(יואב :?: ))
יאלה להתפקד
1.טל נירית וקשיש
2.
3.
4.
5.
אני אופטימי אה :roll:

yoav
26-01-05, 12:49
מתפקד- אבל רק לחדד: רוחמה פורה והסביבה- זה טיול שאנטי שבשאנטים, שלא לומר על גבול עבירות של פרייבט (ברור שמי שמתעקש יכול ללויין את המסלול לתוך הבוץ ובמעלה התילים שבדרך...), כך שיום שישי בבוקר עד הצהריים בשמורות הנגב המערבי זה בעיקר נוף רגוע, הרבה קפה ורביצה בעשב הרך... שבת לא יכול :cry:

(אגב- טיולי הגמדים הרשמיים עומדים לחזור עם מסלול של יומיים למכתש רמון והערבה כבר בשבועות הקרובים, כולל לינה באחד החאנים..המסלול בליטוש אחרון כרגע, והמועד יפורסם בקרוב. לתשומת ליבכם- נא לפתור את כל הבעיות במכוניות מבעוד מועד, להתחנף לאישור מהאשה וכו' וכו'... :!: )

אז טל- אם שישי- גמני בפנים 8)

אגב- ככה נראה הנגב המערבי נכון לאתמול בדרך הביתה מהעבודה:
http://pic.hevre.co.il/Files/970914C21BD445008EFB163A492E88D4/norm_111E3CBB220C441385A26A5CFA265A0F.JP G

שעיה כליף
26-01-05, 20:43
נא לפתור את כל הבעיות במכוניות מבעוד מועד, להתחנף לאישור מהאשה וכו' וכו'... :!: )
:evil: :evil: :evil:

:D ובקשר לטיול - הסופ"ש הזה יוקדש לתחילת הצלבים ולריצוי האישה ( ראה ציטוט ). :D

החוקר
26-01-05, 23:22
יואב,הצטברה לי עבודה ויום שישי אני מתכוון לעבוד :cry:
לפי השתלשלות העניינים ניראה לי שאני יטייל באזור שלי(הרי י-ם)ביום שבת.
אם בא לך ולבת זוגתך לקפוץ לשיטוט קצר ולקפה אתם מוזמנים.
טל 8)

yoav
26-01-05, 23:28
טל תודה- זוגתי לא נוסעת בימי ש', ולכן העדפתי שישי כדי שלא אסע לבד ברכב (שמחה לא דברנית גדולה בטיולים :lol: ). אני אדבר איתה. אם יש לי פטור משבת- אז אפשר לקבוע קפה בצוותא בפורה ובתרונות רוחמה- ממש יפה שם עכשיו!
אני אדע מחר
יואב 8)

-->