PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בהתקנת בולמי fox של RZR בבאגי בנייה עצמית st3 [בולמים קדמיים]

muki79
14-01-12, 10:44
הייתי שמח לקבל עזרה הכל מה שקשור בכיוון הבולמים זווית הבולם והלחיצה שבהם הם אמורים להיות מורכבים וסליחה אם השתמשתי במונחים שלא קיימים פשוט אני מסגר טוב אבל אין לי מושג בכל מה שקשור בנושא בתודה מיקי

muki79
14-01-12, 10:54
54925

muki79
14-01-12, 10:54
אלו הבולמים fox podium

asafk
14-01-12, 13:42
בוא נתחיל בנתונים בסיסיים. כמה שוקל הבאגי? כמה משקל קדימה וכמה אחורה? יהיו מותקנים מקדימה או אחורה או גם וגם? מה מהלך הגלגל שאתה רוצה לגבל, מה נקודות החיבור המאולצות שיש לך על המתלה ועל השלדה?

אסף.

muki79
14-01-12, 14:16
הבולמים יהיהיו מורכבים מקדימה וכנראה זלא יעבור את 500 קג rzr שוקל 450 כך ששערתי שהבולמים יעשו עבודה טובה מהלך המתלה בrzr הוא 30 סמ וכנראה אני ישמור על המהלך או להגדיל בקצת אני לא יודע כמה הבאגי שוקלת מקדימה עכשיו כי עדיין לא סיימתי אותה תנסה לענות לי עפ הנתוני שנתתי אם לא אז כנראה שאני יצטרך להעזר בבעל מקצוע אצלי במסגריה*

Porsche_Dude
14-01-12, 21:28
זה עניין של ניסוי ותהיה... 3 דברים:
1. ככל שהבולם קרוב יותר לגלגל ככה פועל עליו פחות עומס, יותר קל לו לעבוד.
2. ככל שהבולם מוטה בזווית גדולה יותר פועל עליו יותר עומס במהלך.
3. ככל שהבולם קרוב יותר לנקודת עיגון המשולש בשלדה ככה אתה מגדיל את מהלך המתלה שלך.

אתה צריך לברר איזה חוזק קפיץ מורכב בבאגי מקדימה ומאחורה לפי התוכניות במיקום המקורי של הבולם ולברר מה החוזק קפיץ של הRZR.
אין ברירה, אתה צריך כל פעם להתקין את הבולם בצורה מסוימת ולבדוק אם זה עובד טוב. במקומך הייתי מתחיל במיקום המקורי לפי התוכניות במידה והקפיץ דומה בחוזקו. ד"א ניתן להחליף קפיצים בבולמים של הRZR, אתה יכול לבדוק קיטים בEBAY ובמידה והבולם רך מדי תוכל להחליף את הקפיץ לאחד חזק יותר.

בנוסף, הייתי ממליץ לך להתייעץ בסוגיה בפורומים בחו"ל של מיניבאגי ושל באדלנד... זה כמעט בטוח שמישהו משתמש\ניסה להשתמש בבולמים האלה ותוכל לקבל חוות דעת וייעוץ בנושא.

שיהיה בהצלחה על כל מקרה!

itzik ha
15-01-12, 01:26
דבר ראשון בהצלחה, תעלה תמונות של השילדה שניראה אך להתאים את הבולם

-->