PDA

צפייה בגרסה מלאה : בד' פרטנר HDI איפה? וסיוע בהבנת היסטוריה

daniel4
15-01-12, 07:10
שלום לכם, חדש בפורום
סטודנט, נמאס לי לנקות את ג'יפת הכלבים מהפרייבט ואין עדיין כסף להחזיק ג'יפ.

אי לכך עומד להוציא את כל הוני הדל ועוד קצת, על פרטנר HDI 2005 שנראית לא שחוטה. יש היסטוריית טיפולים כמעט מלאה, האוטו נשמע ונראה טוב (אין לי רקע מכני חזק).אין כסף ליישור קו- אז הכל צריך לרדת במחיר הקניה.
איפה כדאי לבדוק אותה ?
איזור המרכז וקצת דרום, נגיד חדרה-אשקלון, העיקר שלא אצטרך לזרוק עוד הון בחודשים הקרובים.
קראתי בפורום שמכוני הבדיקה לא שוים את הכסף, אז הלכתי להתעניין במורשה- אמרו שאין מה לחבר את המחשב אם אין תקלה כרגע ושהכי חשוב לבדוק קומפרסיה- שגם את זה אינם יכולים לבצע.
אז לאן?
תודות לכם
דניאל

מצרף קובץ בו מרוכזת היסטורית הטיפולים בצורה נוחה לקריאה- אם מי מכם יוכל להסתכל ולהעיר לי ממה להזהר ועל מה להקפיד - תבוא עליו הברכה

בין גורמי הדאגה- החלפת משאבת הזרקה והודעה על צורך בהחלפת שבב מע' סולר הזרקה
החלפת צלחות ודיסקיות בלמים קדמיים לעיתים תכופות (לעיניי הבלתי מקצועיות)
דאגה מאפשרות הערכת מצב הטורבו לפני הקניה- מקריאה בפורום ראיתי הנחיות לאפשר למנוע להרגע על סל"ד נמוך טרם כהדממת מנוע לאחר מאמץ-
ספק אם מישהו נהג עליו כך...

אשמח לכל הערה/הארה
תבוא עליכם הברכה

עמוס.מ
19-01-12, 00:09
שלום דניאל
רכב כזה עם 180000 קמ ,זה ממש נדיר
לי יש ברלינגו מוטיספייס עם למעלה מארבע מאות אלף קמ ועדיין נוסעת כל יום כארבע מאות קמ
תקלות במשאבת הסולר ,מדאיגות ולא תמיד התיקון הוא סופי..
תוודא שמס הקילומטרים נכון(ברשיון הרכ רשום מס הקמ בעת ביצוע הטסט)
בדוק שלא היו תאונות,שלם מתחת למחירון ולא מעט
ןתן לכלבים להנות
אם תרצה ברלינגו דבר איתי
בהצלחה עמוס

daniel4
21-01-12, 21:49
תודה עמוס, התחדשתי
הבדיקה הייתה פרווה והרגישה כמו בזבוז כסף (קומפיוטסט בהחרוץ ת"א), במוסך היבואן- בוחן הסתכל על תוצאות הבדיקה ולא תרם שומדבר חד משמעי - בזבוז זמן.
המלצתי לבאים אחרי- היא לקחת למוסך מבין עניין ולשלם מה שצריך כדי שיפרקו גלגלים ויסתכלו לקרביים של הרכב.
חטפתי בראש 5K על ישור קו שקוויתי לדחות עקב מחסור במרשרשים (קלאץ הלך יומיים אחרי הקניה, כל הבלמים כולל צלחות דיסקיות, טיפול 10K כל הפילטרים ושמנים, תושבת מנוע) אבל אלה החיים..
מה שכן, הגעתי דרך המלצת חבר למוסך פרומוטורס ברעננה שעבדו יפה והשקיעו יום עבודה שלם על האוטו- לעת עתה מומלצים בחום

עמוס.מ
21-01-12, 22:21
תודה עמוס, התחדשתי
הבדיקה הייתה פרווה והרגישה כמו בזבוז כסף (קומפיוטסט בהחרוץ ת"א), במוסך היבואן- בוחן הסתכל על תוצאות הבדיקה ולא תרם שומדבר חד משמעי - בזבוז זמן.
המלצתי לבאים אחרי- היא לקחת למוסך מבין עניין ולשלם מה שצריך כדי שיפרקו גלגלים ויסתכלו לקרביים של הרכב.
חטפתי בראש 5K על ישור קו שקוויתי לדחות עקב מחסור במרשרשים (קלאץ הלך יומיים אחרי הקניה, כל הבלמים כולל צלחות דיסקיות, טיפול 10K כל הפילטרים ושמנים, תושבת מנוע) אבל אלה החיים..
מה שכן, הגעתי דרך המלצת חבר למוסך פרומוטורס ברעננה שעבדו יפה והשקיעו יום עבודה שלם על האוטו- לעת עתה מומלצים בחום

תתחדש דניאל
קח איתך את הלקחים ושכח מהבאסה,זה כבר קרה
תהנה ממה שקנית וכדי שלא תתבאס שוב כשתמכור
אני כבר אומר לך שהקונה שלך יהיה נודניקקק
אבל ככה זה עובד
תהנה ותבלה גם הג'יפ יגיע
עמוס

-->