PDA

צפייה בגרסה מלאה : פשוט מעצבנים

zviki
15-01-12, 08:31
פשוט מעצבנים הדיפלייטורים הללו. יש לי סט- 4 יחידות,נרכשו ב"כתום" [אין לי שום קשר עסקי, חברי, זו לא המלצה מהדלת האחורית, בהן צדקי, בבריאותי] לפני כ-5 שנים. [לא אתי לפרסם מחיר]והחברל'ך הללו שכוונו פעם אחת בלבד ל-10 PSI מדוייקים- טילים. זה כבר ממש מעצבן הדיוק הזה, משעמם. מורכבים על הכביש כ-7 דקות לפני הכניסה לדיונות. נכנס איתם עד ליציאה מהדיונות. מספקות היטב את הסחורה. בכח הם לא רוצים לאכזב אותי. לא משתמש בהם ב"טכני"
למי יש נסיון בנושא? לטוב או לרע.

ערן המסוקס
15-01-12, 10:55
למה לא משתמש בהם בטכני? מה לגבי טיול שטח רגיל?

zviki
15-01-12, 11:27
כי בטכני אני צריך לפרק חזרה מהוונטיל שמא יפגעו [מאריך את הוונטיל בעוד כ-50 מ"מ] לשנות את הכוונון הקבוע שלהם שמכוייל לדיונות ואין טעם בשביל להוציא אוויר בעוד כמה PSI בודדים. גם כך ברגיל אני נוסע על 25,26 PSI במקום 30 . בגמר הדיונות אני נותן בהם שטיפת אוויר בלחץ גבוה אבל

בזהירות: אטם ה- O-RING נוטה להשתחרר מהם ,לצאת מהמקום ולהעלם. הכל מתוכנן לנוחות האישית שלי, לא בהכרח מתאים גם לאחרים

ניר ל
15-01-12, 11:46
עם מפתח וונטילים זה מקסימום 5 דקות להוריד אוויר מכל ארבעת הצמיגים . לא צריך למדוד ולא לעשות דוקטורט עם הסיפור הזה - משחררים עד שמתחילה שריקה חזקה וסוגרים. למי שיש קומפרסור ברכב יכול לוותר על הוונטילים בכלל ולהשתמש בפקקי מתכת .

דרור ברלי
15-01-12, 12:02
עם מפתח וונטילים זה מקסימום 5 דקות להוריד אוויר מכל ארבעת הצמיגים . לא צריך למדוד ולא לעשות דוקטורט עם הסיפור הזה - משחררים עד שמתחילה שריקה חזקה וסוגרים. למי שיש קומפרסור ברכב יכול לוותר על הוונטילים בכלל ולהשתמש בפקקי מתכת .

קלי קלות, עד שפעם אחת יעוף הונטיל מהיד. עד שתמצא אותו הצמיג כבר ללא אויר.... שיקום מי שזה לא קרה לו לפחות פעם אחת...
מצד שני, הדיפלייטורים האלה יקרים לטעמי. כמה הם עולים? פעם רצו עליהם 350 שקלים... מפתח ונטילים פשוט עולה 5 שקלים. אחרי שלומדים לא לשמוט ונטיל פתוח, זה קל באותה מידה.

ערן המסוקס
15-01-12, 12:21
מחזיקים ונטילים ספייר. וקומפרסור זה חובה ברכב שטח.

ההתעסקות עם הדיפלייטורים, הניקוי שלהם, הפגיעות שלהם בשטח, הכיול שלהם ללחץ אויר מסויים בלבד.. הכל בשביל דקות בודדות של הורדת אויר?

zviki
15-01-12, 12:21
בין 200-250 שח נכון ללפני מס שנים [4 יחידות, אפשר בשקט להסתדר עם 2 ] אף אחד לא עושה פה דוקטורט, הבעת דעה מזווית אחרת. ירצו יאכלו לא ירצו לא.......

zviki
15-01-12, 13:49
מחזיקים ונטילים ספייר. וקומפרסור זה חובה ברכב שטח.

ההתעסקות עם הדיפלייטורים, הניקוי שלהם, הפגיעות שלהם בשטח, הכיול שלהם ללחץ אויר מסויים בלבד.. הכל בשביל דקות בודדות של הורדת אויר?
הם לא פגיעים בשטח, מסירים אותם בשטח. אני בעצלותי משאיר אותם בדיונות. הניקוי סתם לחיצה אחת על אקדח האוויר בעת מילוי הצמיגים באוויר חזרה. ממש ממש זניח.
מסכים עם מי שטוען שזה אובר לוקסוס, מתאים לי

whisky
15-01-12, 14:53
לדעתי זה משבית אץ הכיף של: ״לכמה הורדת?״ - ״15״, ״למה לא 10?״, שהצמיג לא יפרוק״, ״״עזוב אין לי כוח, אם נתקע נוריד״... ״יא זבל, אמרתי לך להוריד אוויר?!״

zviki
15-01-12, 15:51
לדעתי זה משבית אץ הכיף של: ״לכמה הורדת?״ - ״15״, ״למה לא 10?״, שהצמיג לא יפרוק״, ״״עזוב אין לי כוח, אם נתקע נוריד״... ״יא זבל, אמרתי לך להוריד אוויר?!״
:D:D:D

snirjeepdreamer
15-01-12, 16:04
סליחה על הבורות, אבל מישהו יכול להסביר במדוייק מה זה ?

whisky
15-01-12, 21:05
דיפלייטור, כשמו באנגלית כן הוא; ״מוריד אוויר״, הרעיון הוא בכאלו קבועים לגלגל, שקובעים בהם את הלחץ להורדה וכשצריך לא יושבים ומורידים ובודקים.... אלא ההורדה מגיעה ללחץ שקבעת. יש היום כל מיני מתוחכמים, אפשר לשנות לחצים, יש היום גם מערכות כמו של האמר לשליטה על לחצי הצמיגים של כל צמיג... והיד עוד נטויה. המחיר של סט דיפלייטורים הוא כ300 ש״ח ולמערכות ניפוח ושליטה על לחצי אוויר כבר מחירים אחרים לגמרי. תעשה חיפוש גם בפורומים וגם ברשת תתרשם.

גניסלב רונן
15-01-12, 21:16
קלי קלות, עד שפעם אחת יעוף הונטיל מהיד. עד שתמצא אותו הצמיג כבר ללא אויר.... שיקום מי שזה לא קרה לו לפחות פעם אחת...
מצד שני, הדיפלייטורים האלה יקרים לטעמי. כמה הם עולים? פעם רצו עליהם 350 שקלים... מפתח ונטילים פשוט עולה 5 שקלים. אחרי שלומדים לא לשמוט ונטיל פתוח, זה קל באותה מידה.

שיקום מי שיש לו מפתח וונטילים ב 5 שקל ואין לו איזה 5 ונטילים ספייר....

ושישב מייד.

שיקום שוב ושירוץ לפנצ'ריה הקרובה ויקבל ללא זוזים 5 וונטילים ספייר מהפאנצ'ר מעכר.

דרור ברלי
16-01-12, 00:05
יכולים להיות לך עשרים ונטילים ספייר.
כשאחד עף לך, עד שאתה קם ומביא ונטיל אחר, הצמיג שלך כבר ריק מאוויר.
...ואתה בטח תגיד לי שבכל פעם שאתה מרוקן אויר יש לך ביד ונטיל ספייר בהיכון....

shay_love_off_road
16-01-12, 00:08
וויסקי, אתה מתכוון כמו הצינורות ברזל האלו שמחוברים לגלגלים במשאיות של "תעבורה" לשמירה על לחץ אוויר?

מה יש את זה גם לרכבי שטח?

ערן המסוקס
16-01-12, 00:09
שים את מפתח הונטילים בפאוץ' קטן יחד עם כמה ונטילים. אתה משתמש במפתח, הפאוץ' איתך.
גם אם הונטילים לא לידך, ואין אף אחד שיכול להביא לך אותם בזמן שאתה שם אצבע שלא יצא האויר. אתה פשוט יכול לסגור את הפקק ולקחת את הונטיל ספייר בכוחות עצמך.

ואם כל האויר ירד. פשוט תפעיל את הקומפרסור שאמור להיות לך בג'יפ.

ofiredri
16-01-12, 00:37
דיפלייטורים = איכות חיים. לא צריך להתכופף כדי להוריד אוויר. מדוייקים להפליא, בדגש על המקוריים של staun . אחלה מוצר !

zviki
16-01-12, 00:59
קיימים פקקים ממתכת שהם גם שולפי וונטילים, מזלגון קטן בקודקוד הפקק . הכי טופ, וונטיל אחד ספייר בפה - הכי טופ. אממה -נופלים בחול למי שלא מספיק אחראי.

GodsFather
16-01-12, 06:15
היה על זה דיון בעבר ובו מנו את כל המוצרים השונים להורדת אויר מדויקת. בתכלס צביקי, יש שני דברים שמונעים מהמוצר "שלך" להוביל -

1. העובדה שצריך לכוון אותו ולהסיר אותו כדי שלא יפגע
2. המחיר

הנה גם אתר שמשווה בין כמה מוצרים שיש בשוק -

http://www.parksoffroad.com/prodreview/deflatortest/deflatormain.htm

לי אישית יש את המוצר של ARB שמקביל לזה -

http://www.parksoffroad.com/prodreview/deflatortest/ezdeflate/ezdeflate.htm

פשוט מעולה. לא זול, אבל זה תמיד טוב כתירוץ לקבל מתנה :)

עובד עקרונית כמוציא ונטילים אבל שומר על הונטיל בתוך עצמו (מונע היעלמות), מראה את לחץ האויר הקיים בצמיג ואז מבריגים חזרה את הונטיל. דקה לצמיג מהרכבה ועד פירוק, לא כולל השוויץ שעושים לחבר'ה.

Saar
16-01-12, 09:15
אני היחיד שמשתמש בצד האחורי של מד לחץ האויר על מנת לרוקן אויר אויר מהצמיג ומדי כמה שניות בודק את הלחץ?
סער

GodsFather
16-01-12, 09:19
אחרי שאתה מבין שאתה יכול לעשות את אותו הדבר מהר יותר, אתה עוזב את השיטה שאתה מדבר עליה.

whisky
16-01-12, 10:11
התשובה המלאה היא כן ולא,

מדובר במערכות שליטה שלחצי הצמיגים דומות מאוד לאלו של המשאיות, מבחינת הפעולה אבל לא המיקום, בהאמרים בהם מותקנת המערכת למיטב זכרוני מדובר במערכת שמוחדרת לתוך הציריה ולא חיצונית, זה בטוח יותר לרכבים כאלו. בעקרון מדובר על מערכת TPMS, בקרת לחצים בצמיגים משולבת בקומפרסור.

המערכות האלו לא נמכרות משהו, כיוון שאין להן הרבה ביקוש וההתקנה היא מסובכת ויקרה מאוד, לכן מתקינים בעיקר על מובילים כבדים אוטובוסים שנוסעים למרחקים באירופה וכאלו...

אבל גודייר קיבלו מימון ממשלת ארה"ב לעשות מו"פ של צמיג מתנפח מעצמו, אז יכול להיות שמשם תגיע הבשורה.

בכל מקרה, הפתרון היעיל ביותר היום, הוא מד לחץ וקומפרסור טוב, לפחות בשבילי.

whisky

ד ו ר ו ן
16-01-12, 10:19
מוצר מצוין לבעיה שלא קיימת..
אם גם ככה צריך לעצור כדי להרכיב אותם, אז כמה זמן כבר חסכת?
מה גם שהעצירה להורדת אויר היא גם לבדוק פעם אחרונה לפני הכניסה לשטח שאין הפתעות, העצירה הזו הוכיחה את עצמה יותר מפעם אחת.
לאן אתה ממהר?

zviki
16-01-12, 10:22
בוקר טוב.אם לא הייתי משתמש כבר כמה שנים באביזרים המדוברים ומרוצה מאד לא הייתי "נכנס" לזה.מסכים גם שלג'יפאי "הארץ ישראלי התפרן המצוי" סך 300 שח עדיף שיושקעו במקומות אחרים [לא חסר]. זה ממש אובר לוקסוס . ממש ממש לא ברשימת הציוד ההכרחי,אפשר להסתדר מצויין בשיטה השמרנית,כריעת ברך שליפת השסתום האל חוזר [וונטיל] או סתם נעיצת גפרור למשל או בשפיצ'יק שעל מד ה-PSI שנועד פונקטה לצורך זה. כפי שאמרתי בהתחלה מתאים לי מאד להרכיבם עוד על הכביש כמה דקות לפני הכניסה לדיונות בידיעה ברורה שהם "מעצבנים בדיוקם" ובכלל- מבט מהיר על הצמיגים אומר לי את הלחץ [מנסיון, לא מילה גסה] לפעמים מסיר אותם ממש לפני הכניסה, לפעמים לא, תלוי על איזה צד קמתי בבוקר. סה"כ נחמד, יעיל מאד, אני אוהב את זה,לא סתם המציאו את זה,מתאים לי-"הרכב ושכח". פגישה מקרית עם אורי מכתום במוסך אודי מזרחי ורכשתי. STAUN ולא מצטער לרגע, ההפך. הקלות הבלתי נסבלת של שחרור האוויר למידה הרצויה. אפשר להתווכח על זה, אבל יש גם כאלה שקמים על הבוקר עם מכאובי גב ורוצים לקצר זמן צ'וקהרה.
מעבר לזה: כל מערכת דיחוס האוויר על הציוד ההיקפי [הנלווה למדחס מובנה] זוכה אצלי ליחס מיוחד. מפונקת באל חוזרים, שסתומי בטחון, צינורות סופר דופר, פרסוסטט, ושעון מד PSI מול העיניים. אגב -משמשת גם ל- 2 נעילות נשלטות אוויר.כאמור מערכת דיחוס האוויר אצלי- אגף בפני עצמו, אפילו מיכל שמן מדחסים בהיכון. , בניתי לצורך המערכת אביזר יעיל , נוח ומדוייק לשחרור אוויר [ללא קשר לדיפלייטורים] צינור אוויר 20 באר המתברג להברגת צינור הוונטיל [קצה סטנדרטי] משחרר אוויר עד לשעון מד PSI ובקצה העליון ברז כדורי קטן, פותח את הברז משחרר אוויר ,סוגר את הברז באגודל [לא בידית] עד לקבלת הלחץ הרצוי בשעון, סוגר סופית את הברז, משחרר מהגלגל ויאללה. הצינור באורך המתאים לשימוש בעמידה. חבל שאיני יכול להעלות תמונה כרגע.

GodsFather
16-01-12, 10:24
צביקי, בלי תירוצים - שלח תמונות אפילו למייל ונדאג להעלות.

דרור ברלי
16-01-12, 10:50
אני היחיד שמשתמש בצד האחורי של מד לחץ האויר על מנת לרוקן אויר אויר מהצמיג ומדי כמה שניות בודק את הלחץ?
סער

כנראה שכן. יש לך סבלנות, לנו אין.
אנחנו מבריגים את כל הונטיל החוצה.
יש כאלה שנותנים לאוויר לעוף החוצה עד לשריקה. אחרים, (בעיקר משתמשי נעילות אוטומטיות, כמוני) סופרים שניות. כדי שהפחתת הלחץ תהיה מדויקת פחות או יותר בין שני הצדדים.

פעם, בגלל חוסר הסבלנות (ועדו 15 ג'יפים שממתינים מאחור) גם היינו ממלאים אוויר בלחץ המקסימלי שהמשאבות הישנות בתחנות הדלק היו מסוגלות לספק. שמים עת המחוג על 120 וממלאים וכל כמה שניות בודקים עם מד לחץ האויר הקטן שלנו, עד שמגיעים ללחץ הרצוי. היום, עם המשאבות הדיגיטליות, זה מיותר.

zviki
16-01-12, 10:57
בדרך פני צלקת, אפילו הלכתי לשרלטנים מר"ג [או בני ברק] לרשום את זה, אמרו לי- סחטיין יופי,הולכים על זה, צריך להשקיע בפס יצור בסין ככה וככה ,ברחתי משם, אח"כ הסתבר לי שהם אומרים את זה לכל אחד.:D

GodsFather
16-01-12, 11:03
כנראה שכן. יש לך סבלנות, לנו אין.

שמים עת המחוג על 120 וממלאים וכל כמה שניות בודקים עם מד לחץ האויר הקטן שלנו, עד שמגיעים ללחץ הרצוי. היום, עם המשאבות הדיגיטליות, זה מיותר.

יש עדיין משאבות ישנות פה ושם, היתרון הוא שהמילוי מהיר יותר. עם הדיגיטלי זה עדיין נראה כאילו לוקח כמה דקות לגלגל, גם אחרי שלוחצים על הכפתור של הצמיג הריק.

שמוליקו
16-01-12, 11:07
סער
כנראה, ואגב זה גונב לך דקות יקרות :) - כמעט כפול זמן.

zviki
16-01-12, 11:21
דרור:D אוהב את היציאה -לך יש סבלנות לנו אין. [כבר]
המדחסים האלקטרוניים בתחנות הדלק? את הויאגרה המציאו רק בגללם. מאז "הפרדת הרשויות", חנויות הנוחות [עלאק] , ארומות למינהן, מסופי הדלק, חלפו עברו הימים היפים שמדחס הפאנצ"ר מעכר התעשייתי סיפק אוויר לכל הקומפלקס. לרכבים פרטיים, להוספת עוד כמה PSI קטנים, נו ,זה עוד בסדר

BackDoorMan
16-01-12, 12:11
צביקי, אני לא מצליח להבין כלום ממה שאתה כותב.

zviki
16-01-12, 12:11
[QUOTE=zviki;429268]דרור:D אוהב את היציאה -לך יש סבלנות לנו אין. [כבר]
המדחסים האלקטרוניים בתחנות הדלק? את הויאגרה המציאו רק בגללם. מאז "הפרדת הרשויות", חנויות הנוחות [עלאק] , ארומות למינהן, מסופי הדלק, חלפו עברו הימים היפים שמדחס הפאנצ"ר מעכר התעשייתי סיפק אוויר לכל הקומפלקס. לרכבים פרטיים, להוספת עוד כמה PSI קטנים, נו ,זה עוד בסדר[/QUOTE

אגב- חדש בל.כ. [שוב - אין כל קשר מסחרי,עסקי,חברי מלבד היותי לקוח] מדחס T-MAX [הצהוב] 12V עם מיכל צובר 10 ליטר מאלומיניום ושתי יציאות. מתאים ל-FULL SIZE , צ'ירוקי ,L-200 - כלים בסדר הגודל הזה. גם לטרנו וכו' בתנאי שמפנים לו מקום.

zviki
16-01-12, 12:18
מצטער,בכנות, כנראה שהאשם בי, דבר איתי בה"פ בזמנך החופשי ואחדד לך,

talw
16-01-12, 15:36

דווקא אני מוצא את צביקי מבין הברורים בפורום "עוף טופיק".
בפעם הבאה שאני אפגוש אותו הוא יקבל ממני בוסה בפדחת מבלי להבין מאיפה זה בא לו.

Saar
16-01-12, 16:31
כנראה, ואגב זה גונב לך דקות יקרות :) - כמעט כפול זמן.

אני יוצא לשטח להרגע.
כשאני שם, הדקות האלו נועדו למטרות הנ"ל כך שאני לא מרגיש שנגנבות לי דקות יקרות.
טוב, אני כנראה אשלים עם זה שאני לא באמת ג'יפאי, אשתי כנראה צודקת.
לא שותה, לא מעשן ועכשיו מתברר שגם לא מרוקן אויר מהר כמו כולם :)
סער

zviki
16-01-12, 16:32
טל,בוסה ממך? כולי ריגושים, אבל מתי ניפגש? הגיע הזמן באמת,פתוח להצעות. אולי בעצם תבוא לדיונות של פלמחים, אני והדיפלייטורים נעשה שם קארחנה ;)

talw
16-01-12, 20:57
אין בעיה,בכיף,יום שישי הקרוב אני הולך לראות באמצע היום איך חותכים לבן של חבר את החתיכה מהבולבול,ע"ש הברית עם האלוהים.
תקבע ליום שישי אחר,אולי יצטרפו עוד אחרים.
אולי נעשה מיני מלך הגיבעה ?
בזמן שתתקארחן עם הדיפלייטורים שלך,אני אחפס אבן שפיצית או מקלון קשוח ,אספור עד 40 לקידמיים,ועד 50 לגלגלים האחוריים, ואוריד אויר,אל תברח לי.

ברצינות,תודיע.

zviki
16-01-12, 22:18
אין בעיה,בכיף,יום שישי הקרוב אני הולך לראות באמצע היום איך חותכים לבן של חבר את החתיכה מהבולבול,ע"ש הברית עם האלוהים.
תקבע ליום שישי אחר,אולי יצטרפו עוד אחרים.
אולי נעשה מיני מלך הגיבעה ?
בזמן שתתקארחן עם הדיפלייטורים שלך,אני אחפס אבן שפיצית או מקלון קשוח ,אספור עד 40 לקידמיים,ועד 50 לגלגלים האחוריים, ואוריד אויר,אל תברח לי.

ברצינות,תודיע.

ואיד זיל גמור. רשום לפניך: יום ו 27.1.12 בבוקר [לא מוקדם מאד, עוד נתאם טלפונית] ראלי הדיפילייטורים יוצא לדרך בחולות אזור שפך נחל שורק בואך קיבוץ פלמחים.
הראלי יתבסס על צחוקים, באלאגנים, פאלברות , הרבה קפה ולא בסגנון תחרותי, מיותר.נקווה למזג אוויר נוח. מצב הדיונות- מצע קשה בהתאם לעונת החורף, נשוט ברוב הדרך במצב 4X2 . אני מצידי אדאג למשתתפים נוספים. כולם מוזמנים. מקום המפגש: חורשת הצנחנים שפך נחל שורק, המקום ידוע גם בכינויו " המלבי הראשון".
לצערי בשל סיבות אישיות עלי להיות קרוב לביתי, אחרת הייתי מעביר זאת לאזור הדיונה הגדולה, אשדוד. כאמור עוד נתאם זמן מדוייק בשבוע הבא בס"ד.052-2866694 [גזור ושמור:)]

נא השגח בעת המילה שלא ישליכו את התינוק ויגדלו את החתיכה כפי שארע להרבה אנשים שאני מכיר.

whisky
17-01-12, 09:44
נא השגח בעת המילה שלא ישליכו את התינוק ויגדלו את החתיכה כפי שארע להרבה אנשים שאני מכיר.

אהבתי מאוד

zviki
17-01-12, 10:37
זה ממש עתיק :) אבל תפשתי מישהו שלא מכיר:p

שמוליקו
17-01-12, 10:41
גם אני לא מכיר - תפסת שניים (או שאני מכיר ובגלל האלצאיימר נעורים, אני לא זוכר שאני מכיר :))
אהבתי.

ג'ק וריאנס
17-01-12, 12:30
גם לי זה חדש- שיחקת אותה!!

GodsFather
17-01-12, 13:15
משום מה אני מכיר ואני יכול להיות הנכד של חלקכם...

zviki
17-01-12, 13:26
כמה קמ"ש [ קיימות בשנים] עשו הכליות שלך? אפשר טרייד אין?

yes1952
17-01-12, 14:01
צביקי ולשם שינוי
יהיה נחמד מצדך לערוך תיזכורת לגבי יום השישי המיועד
אני לא יודע לגבי נסיעה על הדיונות עם הג'מוס
אבל קוסם לי ראיון הקפה בשטח וכל השאר
בתא המטען תמיד יש קפה(מזכיר לי שצריך לקנות מיכל גז)
יוסי

zviki
17-01-12, 14:17
שלום יוסי. כמובן שתבוא תזכורת בסביבות יום ג,ד, בשבוע הרלוונטי. אין עוד תחזית מזג אוויר, לא שמפחיד אותי קצת גשם אבל לא הייתי רוצה לקיים עת מבול. הג'מוס שלך יראה לכולם מאיפה הדג.............

אפרים
17-01-12, 16:27
איך נפלו גיבורים ? צביקי קשישי מה לך ולדפלייטורים ? כבר קשה להתכופף ? :)
תפרסם מקום ושעה ואקפוץ לראות אותך ואת הכלה החדשה.
אפי מגנום.

zviki
17-01-12, 17:54
אפי,מי ידע בכלל שאתה בארץ? שלום. המקום והזמן - בתחילת השרשור. עוד יבואו עדכונים בהמשך. לא, לא קשה להתכופף,קשה להתגפף:D מת לראותך

אפרים
26-01-12, 08:03
צביקי השמיע קול ;)
מה בקשר לפגישה במלבי.
קח בחשבון שבשישי לפברואר אני על המטוס לשוויץ.
קצת גשם לא יימנע פגישה ונסיעת חולות של קשישים וגם הזדמנות להכיר את YES1952 ועוד כמה קשישים וצעירים .

שמוליקו
26-01-12, 08:50
שישי הזה כנראה יהיה שם הרבה גשם :) - לא קצת.

GodsFather
26-01-12, 09:16
רק הופך את זה ליותר מרגש ומעניין :)

אפרים
26-01-12, 09:57
+1
שלג לא מפחיד אותי אז בטח ובטח לא גשם.
55398

zviki
26-01-12, 16:18
טעם של פיספוס. לא קיבלתי שום תגובה בנוסח: מגיע, שום טלפון, ה"פ. משהו החלטי כמו שצריך- לסגור עניין.
בינתיים פירסמתי באתר אחר, היו כמה תגובות חיוביות, אבל שוב -לא החלטיות. ראוי להודיע- "אני מגיע."
מדובר על יום שבת ,מחר - לפי הצעתם [דבר שאינו מתאים לך ע"פ זכרוני] בכל אופן: אדע יותר לקראת הערב.
052-2866694

zviki
26-01-12, 18:02
טעם של פיספוס. לא קיבלתי שום תגובה בנוסח: מגיע, שום טלפון, ה"פ. משהו החלטי כמו שצריך- לסגור עניין.
בינתיים פירסמתי באתר אחר, היו כמה תגובות חיוביות, אבל שוב -לא החלטיות. ראוי להודיע- "אני מגיע."
מדובר על יום שבת ,מחר - לפי הצעתם [דבר שאינו מתאים לך ע"פ זכרוני] בכל אופן: אדע יותר לקראת הערב.

052-2866694

שלום. כאמור לא קיבלתי שום משוב החלטי בנוסח "מגיע", ניחא
לכל המעוניין
מפגש- צליחת דיונות [בעדיפות ראשונה] בוץ, הכרות, נשנושים ברמת הקפה- יתקיים בס"ד מחר יום ו בחורשת הצנחנים לצד הכביש שמאלה בואך קיבוץ פלמחים . המקום ידוע גם בכינויו "המלבי הראשון" שעה 1100 - 1030 .ייתכן כי ישתתפו חברים נוספים מקבוצה אחרת. נא לאשר הגעה, [מתבקש לדעת אם יש "חיילים" בכלל] אין לי עדיין מק"מש-052-2866694

talw
26-01-12, 18:07
סגור

אפרים
26-01-12, 18:18
זכרונך עדיין אינו מטעה אותך.
המגנום כמובן לא רב מעללים בצליחת דיונות אבל אני בכל מקרה מגיע ולו רק לראות את זיו פניך על כוס קפה.
התגעגתי אליך למרות שגם משוויץ אתה מנעים את זמני מעל דפי האינטרנט.

-->