PDA

צפייה בגרסה מלאה : אתמול טיול בירקון בלילה " שומרי שבת "

אייל שמואל
17-01-12, 12:12
"שומרי שבת " 6 כלים יצאו אתמול בשעה 20:30 בלילה לטיול בבוץ של הירקון
אחרי הרבה זלזולים בשרשור של גיפטריפ [ בפורום ב"טיולים" ] שאנחנו משוגעים ושאנחנו ניתקע עד הבוקר ועוד הרבה דיבורים של ילדים קטנים

עשינו מסלול ארוך של 5 שעות , בסה"כ שתי חילוצים קטנים של 5 דקות וללא שבר בכלים .

חזרנו הביתה עם סיפוק גדול וכיף גדול ומחכים לטיול הבא.

לפי דעתנו יותר כיף לעשות את הירקון בלילה מאשר ביום.

ishc
17-01-12, 12:54
אפשר להתקע בירקון עד הבוקר במיוחד אם מחפשים את זה. זו אחת מפינות החמד באיזור השרון/מרכז. לידיעתכם, אסור לטייל שם בלילה מכיוון שמדובר בשמורת טבע.

itayt
17-01-12, 14:02
למיטב ידיעתי הירקון הינו גן לאומי ולא שמורת טבע ולכן אין שום מגבלה לטייל בו בלילה.

אייל שמואל
17-01-12, 14:20
ואתה צודק

סולי
17-01-12, 14:44
למיטב ידיעתי הירקון הינו גן לאומי ולא שמורת טבע ולכן אין שום מגבלה לטייל בו בלילה.

למיטב ידיעתי אין הבדל בין ג"ל לשמורת טבע בנושא הפרעה לחיות הבר ולגבי שהייה בשעות החשיכה.
אגב הגבול של הג"ל עובר איפה שהוא ליד הוד השרון לדעתי.
שמורות וג"ל אלו המקומות היחידים שהמדינה/חוק מתייחס בהם לפגיעה בחי/צומח/דומם..
מאחר ורוב בעלי החיים פעילים בשעות החשיכה, ציד מזון, חיזור והזדווגות.... אני בטוח שקבוצה של ג'יפים שחולפת בדרך אכן גורמת להפרעה, אי אפשר להתעלם מכך.
מנגד יש הפרעות בנחל גדולות יותר, כבישים , תנועת רכבות, מסיבות ...אני בטוח שהפקח האיזורי מפעיל שיקול דעת כשהוא נתקל בג'יפאים הרפתקנים בלילה..
(בהנחה שהם לא תקועים בלב שטח חקלאי כמובן)

אייל שמואל
17-01-12, 15:35
חוק ראשון שלנו בשטח אנחנו לא נוסעים בשטח חקלאי

hadtomer
17-01-12, 18:09
"שומרי שבת " 6 כלים יצאו אתמול בשעה 20:30 בלילה לטיול בבוץ של הירקון
אחרי הרבה זלזולים בשרשור של גיפטריפ [ בפורום ב"טיולים" ] שאנחנו משוגעים ושאנחנו ניתקע עד הבוקר ועוד הרבה דיבורים של ילדים קטנים
עשינו מסלול ארוך של 5 שעות , בסה"כ שתי חילוצים קטנים של 5 דקות וללא שבר בכלים .
חזרנו הביתה עם סיפוק גדול וכיף גדול ומחכים לטיול הבא.
לפי דעתנו יותר כיף לעשות את הירקון בלילה מאשר ביום.

יופי. אז בעצם אתה מדווח לאנשים שיש טיול, אחרי שהטיול הסתיים?
אם המטרה היא להראות שהצלחתם לעשות את מסלול הירקון, אתה קצת מתבלבל בין ג'יפולוג ובין ג'יפטריפ.
בג'יפטריפ תכתוב שאתה מתכנן טיול לירקון והמקסימום שתקבל מבחינת תגובות זה "אחשלי, חחחח הגרוטעא שלך לא תעבור את זה ואני יכין לך שופל לחילוץ", מה שמן הסתם יגרור מצידת תגובות בסגנון "יש לכם דיבור של ילדים קטנים".
כאן אף אחד לא בא להראות איזה ביצים גדולות יש לו. אנשים כולה באים לטייל, לא להוכיח משהו.

אייל שמואל
17-01-12, 18:15
אתה צודק 1000 פעמים - אחי פרסמתי את זה בגיטריפ ובפייסבוק ואת האמת זה הפעם הראשונה שלא פרסמתי את הטיולים שלנו כאן .[ שכחתי]

ומה שרשמת על גיפטריפ מילה במילה נכונה.

hadtomer
17-01-12, 18:19
עזוב שטויות. אין לנו מה להוכיח לאף אחד. תטייל, תהנה, תדע שיש לך קבוצה של אנשים טובים שמלווים אותך ומסייעים לך ואל תקשיב לשטויות. אתה לא מטייל בשביל אנשים אחרים אלא בשביל עצמך.

GodsFather
18-01-12, 05:50
ויותר מזה - תעלה תמונות של הטיולים :)

לגבי הירקון - לא ידעתי על האיסורים והתקנות האלה, האם זה תופס לכל אורכו ? מהכפר הירוק ועד ראש העין ?
כמות טיולי הלילה שרצה שם בין אם בחורף ובין אם בקיץ היא כמעט יומיומית, נשמע לי מוזר שאף אחד לא נתקל בזה קודם.

אגב, אני מומחה בלתקוע רכבים בירקון בלילה ועוד להוסיף קצת גשם כשרואים שהחילוץ קצר מידי. אז אם אתם רוצים טיפים, תפנו אליי :)

-->