PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאיפה להתחיל... מעוניין לשפץ הכל

ערן טרופר...+six
19-01-12, 08:05
פחחות נתחיל לבד נחכה ליום טוב ....יש אולי חומרים טובים אנטי קורוזיים מומלצים לפני חומר הפחחות ...בנוסף צריך ארבע צמיגי שטח מלא חברה טובה (31) וכמובן איפה אפשר למצוא חלפים מקוריים לסופה החל ממרימי חלונות (ידניים) נראה לי נתחיל יישור קו מכני ברוק סוליד נתחיל מתיבת ההגה בלמים והאמברקס יאללה בא לי כבר לטייל קודם נכיר תכלה קצת ונסמוך עליה ...צריך גם המלצה על חלונות (רצוי פרספקט שקוף ) .. ועכשיו לחנות (קעקועים )שלי צריך כסף

נ.ב האשה פה לידי דורשת מדרגות יותר גבוהה הסופה מהטרופר כמובן להיי ליפט שכבר קיים

שגיא S
19-01-12, 10:48
פחחות נתחיל לבד נחכה ליום טוב ....יש אולי חומרים טובים אנטי קורוזיים מומלצים לפני חומר הפחחות ...בנוסף צריך ארבע צמיגי שטח מלא חברה טובה (31) וכמובן איפה אפשר למצוא חלפים מקוריים לסופה החל ממרימי חלונות (ידניים) נראה לי נתחיל יישור קו מכני ברוק סוליד נתחיל מתיבת ההגה בלמים והאמברקס יאללה בא לי כבר לטייל קודם נכיר תכלה קצת ונסמוך עליה ...צריך גם המלצה על חלונות (רצוי פרספקט שקוף ) .. ועכשיו לחנות (קעקועים )שלי צריך כסףנ.ב האשה פה לידי דורשת מדרגות יותר גבוהה הסופה מהטרופר כמובן להיי ליפט שכבר קייםבקשר למדרגות - אם אתה כבר ברוקסוליד תעשה אצלם..אני מאוד אוהב את העבודות שלהם.בקשר לחלונות- אתה יכול כבר להחליף לחשמליים כמו שחלמת..;)בקשר לצמיגים - יש איןסוף סוגים הכל תלוי בתקציב שלך לעניין..יש משומשים באלף וחדשים בארבע אלפים..פחחות - קטונתי.אבל מזל טוב על הרכישה ותעלה תמונה שנראה..איזה תוספות יש לך?

-->