PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ| קניית ג'יפ

tattoo10
19-01-12, 19:21
שלום כרגע יש לי איסוזו טרופר ארוך שנת 96. אני רוצה להחליף אותו לרכב שיותר יעודי לשטח. הרכב יהיה לשימוש בשנות הפנאי וספי שבוע וצריך להכיל כ3 אנשים. אני מעדיף שהרכב יהיה עם מנוע בנזין אבל אני אשמח לשמוע הצעות לגביי מנוע סולר. לא קריטי אם הרכב יהיה ידני או אוטומת. אני רוצה שיהיה לי את האפשרות להגביה את הרכב. מנוע בסביבות ה3000 סמ"ק.

Saar
19-01-12, 22:46
לא ממש מובן מה רע לך ברכב הנוכחי.
נשמע שהוא עונה על כל דרישותך...

whisky
19-01-12, 23:07
אהלן, במגבלות שנתת יש שלושה כלים מתאימים: טיוטה סדרה 70 קצרה, דיפנדר 90 וcj סופה ודומיו. חסרונות: דיפנדר וטויוטה הם דיזל, נפח המנוע מתאים, בטיוטה יש בעיית זמינות חלפים יחסית ומחיר רכישה וחלפים פסיכי, דיפנדר לדעתי אמין במיוחד אם זה tdi300, לדעתי גם td5 אמין אבל אפשר להתווכח על זה המחיר שלהם סביר מאוד גם לרכישה וגם לחלפים, סופה וחברותיה לא מתאים מבחינתנפח המנוע אבל מתאים מכל בחינה אחרת. שלושתם בעלי יכולת שיפורים ושדרוגים כמעט אין סופית, שלושתם מאוד שטח. אבל אני לא מבין מה הבעיה עם הטרופר שבגללה אתה רוצה לעבור, אולי אחרי שתסביר אפשר יהיה לכוון אותך יותר.

tattoo10
20-01-12, 12:09
שלום. קודם כל תודה על התגובות. אני יודע שהרכב שיש לי הוא טוב אבל אני רוצה אני רוצה ג'יפ פתוח (שכחתי לציין את זה) ג'יפ כמו דיפנדר או סופה פתוח. יש הצעות?

שגיא S
20-01-12, 12:44
אם אתה רוצה פתוח..אין לך הרבה אופציות:
סופה, סיג'יי, סמוראי, דיפנדר(נדיר בפתוח), קיה ספורטאז' קצרה.

אלו הן האופציות שלך.

אם זה באמת רק לטיולים ומעט מאוד נסיעה, ויש לך מקום חניה בשבילו - סופה. הכי נפוץ, קל מאוד לטיפול עצמי אבל עדין מתקדם(הזרקה ולא קרבורטור, מוט פנהרד)
מה שכן - הרכב די גניב לכן אני ממליץ לחשוב על פתרון לזה לפני הקניה...

סמוראי - אם כח מנוע ומהירות לא חשובים לך..קשוח באותה מידה רק בקטן יותר ;) מצד שני - גם צורך פחות דלק.

סיג'יי - אותו בסיס כמו סופה, רק ישן יותר(שזה לא בהכרח חיסרון - מתקרב לאספנות), עם מלא חלפים, אבל מאוד מיושן - גיר 4 הילוכים, משייט בכביש, קרבורטור ולא הזרקה..

תוכל לקרוא על ההבדלים בין סיג'יי וסופה בשלל המאמרים פה באתר.

לגבי הדיפנדר- רכב הכי נוח מבין כל הרשימה הזאת, אךך מאוד נדיר בתצורה הפתוחה שלו. גם הוא די גניב...

קיה ספוטאז' קצרה - הכי עדין, אבל הכי נוח בכביש...יותר כביש משטח

-->