PDA

צפייה בגרסה מלאה : איבוד זמני [של מסמכיםץ הכותרת נערכה. צביקי - בבקשה לכתוב כותרות ענייניות]

zviki
21-01-12, 02:17
איבוד זמני [כנראה בבית]של מסמכי הרכב- רשיון רכב, ביטוח חובה. במידה ולא אמצא תוך שבוע אוציא מחדש. נוהג [רק בסופ"ש ובפעם הראשונה] עם צילומי המסמכים אשר בתוקף.
זכור לי שצילומים לא תקפים, אולי ל-24 שעות עד להצגת המקוריים בתחנת משטרה. מה הדין כיום?

yes1952
21-01-12, 09:21
צביקי
ראשית כל תחפש שם-בטוח שהם באחד האי שמים
שנית-רישיון רכב מצולם מוחתם בחותמת זהה למקור וחותמת קצין רכב הינו הליך חוקי לציי רכב וחברות השכרה
שלישית-צילום רישיון נהיגה טופס זמנית רק עם אישור "פקיד"משטרה לאחר הצהרה על אובדן רישיונות רכב
רביעית-בטח שעד כתיבת שורות אילו כבר מצאת את האבידה
חמישית-כל הקודם מוצא ומקבל את הרכב
יוסי

zviki
21-01-12, 10:12
תודה יוסי, בצלצול טלפון לסוכן הבטוח ו-40 שח תשלום בכרטיס אשראי אני מקבל תוך 24 שעות -בטוח חובה חתום לתיבת הדואר. אם צריך להחתים פקיד משטרה על צילום הרשיון- יעצרו אותי על חוסר אחריות ושלא הסתפרתי כבר חצי שנה, עדיף לי כבר לגשת לסניף משרד הרישוי המקומי. השאלה מכוונת למה קורה כשאתה נעצר לבדיקה שגרתית במחסום משטרה אקראי? יש דוח, נקודות, אנא עארף?
כל הקודם שמוצא -מוצץ את הרכב ורק אחרי ציחצוח שיניים בסודהאקוסטיק

yes1952
21-01-12, 10:40
היום משתדלים לא לתת דו"ח אלא אזהרה בלבד
ובדרך כלל גם לפי התנהגות הנהג נותנים לו רק זימון להצגת רישיונות
אבל-----------באם יש לנהג רשימת עבירות אזי הדו"ח הוא לשיקולו של השוטר
אכיפת החוק במקרה זה הינה מאוד גמישה-ולכן ציינתי שיש לגשת לתחנה הקרובה ולדווח-
אך אם אתה ביום ראשון עושה זאת אזי באם יעצרו אותך לביקורת רישיונות ספר להם את האמת וזהו
דרך כלל היום בביקורות הם די סלחניים מפני שהם רואים על צג המחשב בניידת באם הרישוי בתוקף או לא
ולגבי סודה קאוסטיק ?יום אחד אעלה סיפור לשרשור האידיוטים
יוסי
למה ער בשלוש לפנות בוקר?
יוסי

zviki
21-01-12, 14:04
היום משתדלים לא לתת דו"ח אלא אזהרה בלבד
ובדרך כלל גם לפי התנהגות הנהג נותנים לו רק זימון להצגת רישיונות
אבל-----------באם יש לנהג רשימת עבירות אזי הדו"ח הוא לשיקולו של השוטר
אכיפת החוק במקרה זה הינה מאוד גמישה-ולכן ציינתי שיש לגשת לתחנה הקרובה ולדווח-
אך אם אתה ביום ראשון עושה זאת אזי באם יעצרו אותך לביקורת רישיונות ספר להם את האמת וזהו
דרך כלל היום בביקורות הם די סלחניים מפני שהם רואים על צג המחשב בניידת באם הרישוי בתוקף או לא
ולגבי סודה קאוסטיק ?יום אחד אעלה סיפור לשרשור האידיוטים
יוסי
למה ער בשלוש לפנות בוקר?
יוסי

תודה,טוב -זה פחות או יותר כמו שתארתי לעצמי. הרקורד פועל לטובתי-, מאז 1995 נקי וגם אז על שטות [אמבוש , חצי גלגל על אי תנועה מקווקו]אבל אסדר זאת בסניף משרד הרישוי השכונתי.
כל החיים קרעתי את השת בעבודה קשה ומפרכת בכדי שיבוא יום ויתאפשר לי ללכת לישון בשעה הנוחה לי בלי להסתכל על המחוגים,לא שאלו אותי בכלל, הפרישו לי לצד ליום סגריר אם רציתי או לא, אבל אז היו זמנים אחרים.סוציאליזם, רווחת העובד אמיתיים.

yes1952
21-01-12, 14:11
נו ולרגע דאגתי
כשאני כותב בשעה כזו
זה בגלל שחזרתי מוקדם מהמשמרת ונהנה לכתוב על חשבון המדינה
והזה השני קצת פחות נחמד-הנבלה(הבטן)מזכירה לי שהיא קיימת
יוסי

zviki
21-01-12, 14:27
אין צורך להתנצל, מתי שבא לך להוציא- תתפרקד על הכורסאות, רגליים למעלה, אני כאן ואדאג כבר לדולפינים וציוץ ציפורים ברקע, כוס מים. אני ארשום הכל ויוסי בשבילך- און גלט.
מרים את התחת לסיבוב באזור עם הסופה, אחרת אשתגע.

Pageup
21-01-12, 17:04
במקרה השבוע קיבלתי באימייל איזה מכתב מלפני איזה שנתיים מאיזה מפקד משהו בתנועה
שמנחה את השוטרים לא לבקש הצגת רשיונות (נהיגה) בתחנות ולא לקנוס נהגים שרשיונם
בתוקף והדבר נבדק במסופון. השוטרים יכולים לדעת אם רשיון הנהיגה שלך בתוקף. אני מניח
שגם לגבי רשיון רכב. לגבי ביטוח, זה כדאי שיהיה לך עותק. רשיון רכב אפשר להוציא בעמדות
שירות עצמי במשרדי הרישוי בעלות "סימלית" ואפילו לא עומדים בתור.

zviki
21-01-12, 18:14
תודה תודה, יש לי כבר תיק חדש עם כל הניירת. מזלי שאני מצלם כל מסמך, פשוט מצלם כל מסמך [יודע איפה הוא מתוייק ושולף אותו בשניה]הנראה לי כחשוב ושאזדקק לו במקרה של אובדן. מעבר לזאת: מתכנן חיפוש יותר אינטסיבי בכל פינות הבית ומתחת למרצפות עד למציאת האובדן. מקווה מאוד שתהיה לי בשורה. המצב כנראה השתנה לטובה, אישתי חטפה דוח לפני שנים על הצגת צילומי מסמכי הרכב [פרטי] ולא המקוריים, זו גם הסיבה שהעלתי את השאלה. בברכה

yes1952
21-01-12, 19:19
ושוב אדרש לנושא
היום ההנחיה לא לבדוק ביטוח של הרכב-ושוב כפוף לשיקולו של השוטר/ת
פרט לנגררים שיש רבים שאינם מבטחים ולא פעם מחוסר ידע
כשאני בודק את עגלות החץ אני טורח לבקש גם לראות ביטוח בתוקף מפני שאתרי עבודה בדרכים אינם סלחניים לאף אחד שמתרשל
מעבר לזה?
סעו בזהירות
יוסי

יואב פולס
22-01-12, 15:29
תודה תודה, יש לי כבר תיק חדש עם כל הניירת. מזלי שאני מצלם כל מסמך, פשוט מצלם כל מסמך
אחינו, לא עדיף לסרוק כל מסמך חשוב, ואז אפשר...אתה יודע...להדפיס כשצריך.

zviki
22-01-12, 16:25
מאחר "וקיבלתי על הראש" אני כבר לא יודע מה מותר לי לענות לך. לא שאין לי מה לומר אבל אשמור זאת לעצמי, עליתי במדגם האקראי - אחד למיליון ,סליחה ותודה.

-->