PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרויקט באגי פירנה עם הרבה שינויים

ormoalem
21-01-12, 22:27
שלום לכולם.
שמי אור אני בצבא התעסקתי במסגרות באופן חובבני מאז שאני זוכר את עצמי יש לי גם קצת רקע במכונאות וטיפה בחשמל רכב

טוב אז ככה סיימתי לא מזמן רכב שטח בצורת הפירנה לפחות רק השילדה דומה בכל מקרה אני צריך קצת עזרה מהמומחים שביינכם הרכבתי לבאגי את המסרק הגה המקורי של החיפושית ואחרי 2 טיולים התחיל לי חופש גדול יחסית כמובן שחיזקתי את הבורג של המסרק אבל זה לא פותר את הבעיה לגמרי. רציתי לדעת איזה מסרק הגה כדאי להשתמש או שאפשר לשפץ את הקיים.
יש לי עוד בעיה המנוע בטורים נמוכים לא מצליח לדחוף את הרכב בעליות עכשיו המנוע לא מגמגם ואין לא שום בעיות יש מצב שזה בגלל האגזוז שהוא זרימה חופשית (אם אני לא טועה) ואם כן שווה לעשות משהוא בנידון ??
שאלה שלישית ואחרונה להודעה זו מישהו יודע אם אני יכול לחבר שעון טורים למפלג (האם זה יראה לי את המידה המדויקת של הטורים)

אה מורכב על השילדה מנוע של סובארו לגאסי שנת 92 1800 עם הזרקה חד נקודתית

דרך אגב כמה לפי דעתכם אני יכול לקבל על הרכב הזה ??55216

תודה מראש לכולכם ! ;)

ormoalem
21-01-12, 22:43
דרך אגב אני קורה המון זמן את השירשורים שלכם פה בג'יפולוג ועזרתם לי מאוד עד עכשיו בבנייה של הבאגי אז תודה רבה לכם באמת שיש פה הרבה אנשים טובים

buggy 1600
22-01-12, 20:58
לא נראה לי שזה קשור לאגזוז זרימה חופשית, גם לי יש אגזוז זרימה חופשית בבאגי ואין לה שום בעיה בעליה עם טורים נמוכים.. אבל יכול להיות שלבאגי שלך יש פחות כוח בעליה כי היא אוטומט..

תודה, טל

-->