PDA

צפייה בגרסה מלאה : קומפרסור אויר להיילקס 96

jc48
27-01-05, 22:02
לפניי שלושה ימים רכשתי היילקס 96 ואני מעונין להרכיב לא קומפרסור אויר אם יש רעיונות או הצעות אשמח לקבל

ראיתי קומפרסור אויר מחובר לסופה וראיתי כמה הוא שימושי

" :) חולה שטח חדש"

יוני5
28-01-05, 23:52
אפשר לעשות ממדחס מזגן. היה לי כזה ולדעתי, למרות ספיקת האויר הגבוהה, לא כדאי.
קנה מדחס שמתחבר למצבר, לא את הדרעק שמוכרים באייס, אלא את האסולין או זה של ל.כ. וסע לשלום.
מחירו של האסולין בסביבות 1500 ש"ח ול.כ בסביבות 450 ש"ח.

יוני5

שחף110
29-01-05, 03:55
לגבי קומפרסור של ל.כ צור קשר עם ארז נכפולגר 0547424210, הוא מוכר כאלה - מומלצים מאוד!

נמרוד
30-01-05, 10:55
קומפרסורים מובנים כמעט תמיד בנויים על מדחס מזגן מוסב. אתה מן הסתם לא מעוניין לוותר על המזגן שלך, אז אתה צריך להתקין מדחס נוסף. ההתאמה הפיזית של מדחס נוסף בתא המנוע, היא הקטע הקשה. לא מכיר מישהו שהתקין מדחס נוסף בהיילקס - שווה לך לחפש בפורומים אוסטרליים.

בכל מקרה, ברגע שיש מדחס לטובת הנושא, על שאר הדברים אתה יכול לקרוא כאן:
http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=243

ולעקוב גם אחרי השרשורים שמוזכרים שם.

ד ו ר ו ן
30-01-05, 11:06
אתה תמיד יכול להתקין את המדחס של ל.כ. בתא מנוע, יש מקום על הכנף השמאלית בתוך תא המנוע אם אתה לא מתכנן מצבר נוסף.
המדחס מגיע עם כבל מספיק ארוך כדי להגיע עד למצבר+נתיך ככה שזה בעיקר עניין של לקבע את החוט וזהו,אולי לבנות לו קופסא או מגן קטן כדי למנוע השפרצות מלמטה.

גיא
31-01-05, 11:27
המדחס של ל.כ כולל מיכל קטן ? או שזה רק דוחס כשזה עובד ?

השאלה היא .. ירדתי מהעניין של להתקין מדחס מזגן לצורך זה ומכיוון שאני מתכנן יום אחד על נעילות .. אני שואל.

תודה.

ד ו ר ו ן
31-01-05, 16:04
אין מיכל לחץ,מנפח ישירות.

sunnyboy
31-01-05, 17:57
בהשוואה לקומפרסור של ARB הל.כ טוב יותר או פחות מבחינת ספיקה? בלי להיתחשב במיכל שצמוד ל-ARB.
שי.

asafk
31-01-05, 19:28
דווקא יש בו מיכל קטן. יותר גדול מהמיכל הזעיר של הARB.

אסף.

zagi
31-01-05, 19:34
ואני בכל מקרא ממליץ על הקומפרסור הזה ... שווה :lol:
מנפח את הגלגלים אפילו יותר מהר מהקומרסורים בתחנות דלק .
שגיא .

sunnyboy
31-01-05, 20:03
אסף לפי התמונה לא נראה שיש מיכל צמוד
http://www.lkltd.co.il/
שי.

asafk
31-01-05, 20:41
גוף המדחס הוא מיכל. לפחות ככה זה במדחס שיש לי באוטו. אני, כמובן, מתכוון להוסיף מיכל גדול יותר (להפעלת כלים), אבל בינתיים המיכל המקורי מספק.

אסף.

sunnyboy
31-01-05, 20:47
גוף המדחס זו בעצם היחידה עם צלעות הקירור,וה"צינור הכסוף" שמחובר אליו הוא המנוע לא?
שי.

sunnyboy
04-02-05, 17:35
בדקתי את הקומפרסור של ל.כ .מהמוכרים קיבלתי נתונים יבשים על ספיקה וכו' אבל מיכוון שרציתי להיווכח באמיתות הטענות ניגשתי למגרש החברה בצריפין.
בלי להלאות אתכם בארץ מוצא(כי היא לא מצויינת במפרט הטכני) ובנתונים טכניים אשר נישמעים (וגם ניראים לא ריאליים)בדקתי את הפציינט הלכה למעשה.
באדיבות ג'ינג'י נמסר לידי הקומפרסור לבדיקה פשוטה של ניפוח צמיג 31/10.5-15 מלחץ התחלתי של15 PSI ללחץ של 30PSI .
הקומפרסור ניפח את הצמיג תוך 3.5 דקות שעבורי ולטעמי זהו זמן ארוך מדי גם לעומת הקומפרסורים בתחנות הדלק אשר מנפחים מהר יותר.
קומפרסור מסוג זה לא יוכל למלא מיכל לרמת 8-9 אטמוספרות בזמן סביר וגם לא מספר סביר של פעמים לפני שיחזיר נישמתו לבוראו אשר כנראה מצוי איפוא שהוא באסיה.
מעט יותר טוב מהזבל של אוטו דיפו וכו' לא מתאים למי שמחפש שימוש בקומפרסור מעבר לניפוח בסיסי.
דעתי האישית.
שי.

ד ו ר ו ן
04-02-05, 18:08
בלי להלאות אתכם בארץ מוצא(כי היא לא מצויינת במפרט הטכני) סין.

הקומפרסור ניפח את הצמיג תוך 3.5 דקות שעבורי ולטעמי זהו זמן ארוך מדי גם לעומת הקומפרסורים בתחנות הדלק אשר מנפחים מהר יותר.

מוזר, לנו הקומפרסור הזה ניפח צמיג 7/16 של דיפנדר מאפס למלא בזמן הזה, ניפוח 8 צמיגים 31 מ18 psi לpsi30 לקח ~10דק' לכל הגלגלים ,יותר מהזדמנות אחת.
יכול להיות שזה שבדקת לא היה מייצג או שהוא מייצג חוסר אחידות בייצור,בינתיים עובד טוב ואני משתמש בו כל פעם שאני בשטח-אני לא נוסע בלחץ אויר נמוך על הכביש מעבר לק"מ בודדים כדי לנפח בתחנת דלק.

-->