PDA

צפייה בגרסה מלאה : איפה מתקנים מנעולים , ידיות ...

ערן טרופר...+six
23-01-12, 00:12
נכנס משמאל פותח בא מסביב נכנס ... מה זה ? וואלה חובה נעילה עם שלט מה אנחנו בימי הביניים . זוג ידיות מרימי חלונות הוזמנו חלונות זכוכית יותקנו בבוקר בנס ציונה , במקום אחר ברחובות אמרו שם יכינו לי בדיוק לפי המידה ...... אבל שוב מנעולים חובה לסדר.... אשמח לייעוץ והמלצות על מקום שמתקן

דרור ברלי
23-01-12, 00:35
אתה לא בימי הביניים, אבל תפנים שאתה נוסע בסופה. לא בטרופר ולא בפג'רו. גם ככה קבינה סגורה ודלתות מלאות עם מנעולים ומנגנוני פתיחה/סגירה וחלונות הם סוג של אונס על הג'יפ הזה, שנולד כרכב פתוח ומיועד להיות פתוח. אל תנסה לסבך לעצמך את החיים!

מנעולי דלתות ומנגנוני פתיחת הדלתות המקוריים של הסופה נוטים להתקלקל ולהתפרק. אמנם המבנה שלהם פשוט ואפשר לתחזק ולתקן לבד (פעם כמה חודשים זה מתפרק שוב ומצריך התעסקות) אבל...מנסיון אישי עם סופה סגורה - אני לא הייתי מעמיס שם מנגנונים נוספים של נעילה מרכזית, שלטים וכו'. חבל לסבך את העניינים ולהוסיף תקלות פוטנציאליות. חלונות חשמליים זה בסדר, לי היה קיט פשוט של SPAL שהיה אמין ועבד מצויין, תמיד. זה המקסימום שהייתי עושה בסופה. אפילו מילימטר לא יותר מזה.
בנוסף - בסופה סגורה, אתה מוכרח להקשיח את הדפנות כדי שהדלתות לא יתפרקו לך מהויברציות ובסוף גם לא ייסגרו, אלא בטריקה חזקה מאוד. איך מקשיחים? קשת/כלוב התהפכות פנימי שמחובר גם לדפנות. או תמיכות אלכסוניות מהדופן לריצפה. אם אתה רוצה לשמור על שלמות הדלתות ומנגנוני הדלתות והמנעולים, אל תקל ראש בזה.

omri_t
23-01-12, 07:05
לגבי מנגנוני הדלתות, מנעולני רכב אמורים לדעת לסדר שזה יעבוד.
בגדול זו מכאניקה די פשוטה.
אם חסר חלקים צריך להשלים מיאנוביץ \ איביי כי המנעולן הממוצע יעשה קומבינה שלא תשרוד.
לדעתי אין מניעה מלהתקין מנגנון חשמלי לפתיחה ונעילה. יש באיביי, יש בחנויות חשמל לרכב.
כל עוד מותקן נכון לא אמור להפריע. יתכן ולא ישרוד זמן רב לאור תנאים לא אידאליים.

לגבי חלונות, רצית חשמלי- כמו שדרור אמר, ספאל. לא סיפור.

מאיפה אתה בארץ?
יש בחור בשם איתן, או איתן חלונות. הוא נייד ועושה עבודות כאלו.

kobiarava
24-01-12, 21:18
ראשית-גילוי נאות, אני מנעולן בדימוס עם ניסיון בכל מיני גרוטאות, בוא נגיד שאני אקצר ואומר, שהמנגנונים בסופה הם לא מהגרועים שנתקלתי בהם.
אני מאמין, בגלל הפשטות הספרטנית שבמנגנונים המדוברים, שניתן ורצוי לתקן ולטפל לבד במנגנונים המדוברים, כולל אפילו להתאים באופן עצמאי מפתחות, וכן אפשר ואפילו מומלץ להרכיב נעילה חשמלית, שוב-מאוד פשוט, יעיל ומוריד עומס (ואחריות) ממכלולים עייפים. קיט נעילה מרכזית אוניברסאלי כולל 2 שלטים עלה לי סד"ג של 150 ש"ח באיביי כולל המשלוח, ההתקנה לוקחת שעתיים-שלוש כולל דלת אחורית (צריך להאריך חוטים), ובדרך לומדים טוב-טוב איך המערכת עובדת (למי שעוד לא קלט).

בהצלחה-קובי

hogi
25-01-12, 21:19
אתה מרחובות.
לתיקון מנעולים תיכנס לזאב מנעולים. ברחוב הראשי של איזור התעשיה, קצת לפני גלידות פלדמן, בחצר של מתקן האגזוזים.
זאב לא חייכן גדול אבל הוא ג'יפאי בעצמו וגם יודע את העבודה שלו.
קח בחשבון שמדי פעם צריך לחזור ולתקן שוב, לפעמים ספריי שימון דוחה את הפגישה שלי איתו בעוד כמה חודשים.
אני מאמין שהוא גם יכול להתקין נעילה וחלונות חשמל.

ערן טרופר...+six
31-01-12, 22:15
זאב באיזור התעשיה ברחובות עזר לי בכמה רכבים בעבר הייתי אצלו אמר שלא מתעסק בזה ...כנראה התעייף ,בכל מקרה תודה דרור (מוטות החיזוק) נתייעץ עם החברה מרוק סוליד במקרה היום בנו לי מדרגות צד להיי ליפט מקצוענים שם ,מיצרים ממציאים ומוכרים איכות

snirjeepdreamer
01-02-12, 01:00
היי ערן,
כמו שאמרתי לך שנפגשנו, הידית פתיחת דלת החיצונית שלך שבורה ולא ניתן לתקן אותה. תצטרך לקנות חדשה.
נושא הצילינדרים בסופה הוא נושא כאוב. הם לא אמינים, נוטים להשתחרר, נתפסים לדלת עם חתיכת פחית עלובה וכנראה שבאמת הדרך
הכי מומלצת תהיה נעילה מרכזית.
לעומת זאת, המנגנון בתוך הדלת שנועל את הדלת לבודי הוא אמין וניתן תמיד לניקוי ושיפוץ. הוא יחזור לאייתנו.
זאב אגב סידר לי לפני שנתיים את מנגנון הדלת בסופה שלי ומהר מאוד היא התקלקלה. לא בגללו חלילה.

-->