PDA

צפייה בגרסה מלאה : סילברדו הקצרים החדשים - מה זה הטמטום הזה????

MR BIG
25-01-12, 16:37
אני נוסע על סילברדו 2010 ארוך.

אני שם לב שבחדשים, הקצרים , יש סוג של מיכל שחור שממוקם מתחת לדלת של הנוסע (מתחת לרכב בצד ימין).
אחרי שבחשתי וניסיתי לחשוב מה זה - הבנתי. זה המיכל אוריאה!
אני מת על הסילברדו...והלוואי וזה גם יהיה הרכב הבא שלי אבל....- מה זה הטמטום הזה??
מי בחר למקם את המיכל שם?
לחתוך למהנדס שחשב על זה את האונה השמאלית!
גם ככה הזויות של הרכב הזה נוראיות....אז לשים במקום כל כך פגיע מיכל כל כך חשוב??
לא מבין את ההגיון...
פשוט ריסקו את העבירות של הרכב הזה , שהיא גם ככה לא קיימת...

למישהו יש נסיון עם זה? עד כמה זה באמת פגיע ומפריע?

eysham
25-01-12, 17:02
אם הבהמה מיועדת לרדת אפילו קצת לשטח, בסה"כ יש לזה פתרון פשוט....

לעבור לפורד.... :)

איל

shay_love_off_road
26-01-12, 00:47
או להגיבה את היפהייפיה!

סילבראדו קאבינה וחצי זה אחד הכלים הסקסיים בארץ,
אם היו מייבאים את הZR2 הייתי מוכר כליה וחלק מהכבד,
http://image.trucktrend.com/f/concept-trucks/chevrolet-shows-off-raptor-fighting-silverado-zr2-concept-at-sema/25802561/chevrolet-silverado-zr2-concept-front-three-quarter-view.jpg

http://www.joelfeder.com/wp-content/uploads/2010/03/IMG_1966.jpg

http://files.conceptcarz.com/img/Chevrolet/2010-Chevy-Silverado-ZR2-Concept-Image-02.jpg

בכלל מה זה האוריאה הזאת?
כשעבדתי על משאיות בטיב-טעם, תמיד הקצין רכב והמנהל הפצה חפרו לנו על האוריאה,
מה זה לעאזזל? המשאיות הישנות והטובות נסעו על סולר מג'וייף והיו כאלו שהגיעו למעל מיליון
ק"מ - מה זה הפלצנות החדשה עם האוריאה? בגלל איזה תקן זיהום מעאפן?

ד ו ר ו ן
26-01-12, 00:58
מה זה הפלצנות החדשה עם האוריאה? בגלל איזה תקן זיהום מעאפן?
כן, וזו לא פלצנות, זה עובד וזה נקי משמעותית מהענתיקות עם המליון ק"מ שבאמת זיהמו.
חבל שלא מכריחים כל אוטובוס עירוני לעמוד בתקן הזה או לפחות לעבור לגז.

shay_love_off_road
26-01-12, 07:02
אבל באותה משאית עם מליון ק"מ לא היו כמעט תקלות (חוץ מאלטרנטור ומשאבת קלאץ' שהוחלפה)
בניגוד אליה, במשאית האוטומאטית החדשה צצו להן מלא בעיות אלקטרוניקה, וגם, הגיר היה מתחרפן
בעליות של ירושלים/סדום (הבן כלב קובע לי מה ההילוך הכי נכון בהתאם לצריכת הדלק של המשאית,
יוצא שהמטומטם נמצא בהילוך רביעי מתוך 6 בעליה... את מי מהמהנדסים של וולוו צריך לסרס?)

זה שזה נקי זה בסדר, אבל לא על חשבון האיכות, המנועים המשוגעים מפוצצי האלקטרוניקה של המשאיות החדשות
לא יחזיקו כמו אותם מנועים טפשים וישנים שהוחיכו את עצמם, ואת זה אני אומר לא מיתוך ניסיון קצר עם רכבי שטח,
את זה אני אומר מניסיון על לפחות 6 סוגים של משאיות (וולוו FL 1999, איסוזו סומו 7.5 2006, איסוזו סומו 12 טון 2010
וולוו FL 2005, דאף 2005, וולוו 2010) אותה משאית ישנה ממשיכה לעבוד, למרות הגזים שהיא מפליצה, היא חתיכת מכונת עבודה,

ונחזור לעניינינו, אם המיכל אוריאה "דופק" את סליבי, עדיף שלא ימצא כלל! גם אם זה אומר להחליף את המנוע איסוזו במנוע דיטרויט ישן,

סטובצקי
26-01-12, 09:04
כל הירוקים הללו , בסוף ידפקו את כדור הארץ
מפחיתים את זיהום האויר על חשבון זיהום מצטבר רב יותר .
אורך חיים היום של רכב לא מתקרב ל10% מאורך חיים של הרכבים הישנים
(כלומר על כל רכב מזהם , יש 9 שצריך למצא דרך למחזר , כי הם שבקו חיים(מיחזור זה יפה - אבל מזהם!!).
ואיפה ההנאה שלנו מהנהיגה? אולי בשברולט לא מצאו מקום למיכל האוריאה ואולי הם בכלל לא חושבים שהרכב
ירד מהכביש (חחח.... אחלה סוס טיולים)
אבל גם בקרייזלר לא "חכמים" מדי וגם בJK מיקום ה"קניסטר" מפריע למהלכי המתלה ויש צורך למגן אותו או ,להתקין קיט "רילוקיישן"

MR BIG
26-01-12, 09:35
שי ,
לא משנה איזה דגם פנטזיונרי זה יהיה...ZR2....או כל שקר אחר ,
לא יכול להיות שהבהמה הזו , עם המשקל העצום שלה , נשנענת על מתלה קדמי מסמורטט שכזה , עם מוטות הגה בעובי קיסמי שיניים שחלשים יותר מציריות של לנד רובר.
נסעתי בנחל עשוש עם פורד (סרן חי מקדימה) - איזה הבדל!! האוטו נוסע...ולא נשבר לך בידיים...!!

סתם, קצת תסכול על הבוקר...

Orang
26-01-12, 21:19
חברים יקרים
לא צריך להשמיץ אף אחד
זה פשוט מאוד, אם מעוניינים ברכב כביש עם יכולות העמסה וגרירה בריאים, קונים סילוברדו.
אם רוצים בנוסף גם לרדת לשטח, הפורד יהיה הבחירה הנכונה.
אגב, גם אם רוצים להוריד אופנוע ים או סירה בכינרת באיזור שיש קצת אבנים עדיף לבוא עם הפורד, מי שבכל זאת יעדיף לבוא עם סילברדו, טוב יעשה אם יביא איתו סט נוסף של תפוחי הגה...:rolleyes:
בידידות, אורן

סוזי המשתוללת
27-01-12, 01:26
אתם מוטרדים מהאוריאה?
חכו ליורו 6 ....:p

המשאיות של היום גם מגיעות לקילומטרז גבוה עם כל האלקטרוניקה
קחו בחשבון שטיפול "10000" במשאית ממוצעת מתבצע כל ... 45-75אלף ק"מ !!!
ולגבי האוריאה
תאמין לי שזה נחמד מאד לעמוד ליד משאית והדבר הכמעט היחיד שיוצא מהאגזוז זה אדי מים (ומעט גזי פליטה...) ולא להחנק ממנוע שמפייח את הנשמה שלך ובטח שלא מאריך את החיי המנוע אלא להיפך

shay_love_off_road
27-01-12, 14:43
שי ,
לא משנה איזה דגם פנטזיונרי זה יהיה...ZR2....או כל שקר אחר ,
לא יכול להיות שהבהמה הזו , עם המשקל העצום שלה , נשנענת על מתלה קדמי מסמורטט שכזה , עם מוטות הגה בעובי קיסמי שיניים שחלשים יותר מציריות של לנד רובר.
נסעתי בנחל עשוש עם פורד (סרן חי מקדימה) - איזה הבדל!! האוטו נוסע...ולא נשבר לך בידיים...!!

סתם, קצת תסכול על הבוקר...

אני יודע מה זה סרן חי, לי יש bolt 10 מלפנים, אחלה שיפור ביחס לאיפון שהייתה,

אבל בכל זאת הרכב נראה מדליק!

חברים יקרים
לא צריך להשמיץ אף אחד
זה פשוט מאוד, אם מעוניינים ברכב כביש עם יכולות העמסה וגרירה בריאים, קונים סילוברדו.
אם רוצים בנוסף גם לרדת לשטח, הפורד יהיה הבחירה הנכונה.
אגב, גם אם רוצים להוריד אופנוע ים או סירה בכינרת באיזור שיש קצת אבנים עדיף לבוא עם הפורד, מי שבכל זאת יעדיף לבוא עם סילברדו, טוב יעשה אם יביא איתו סט נוסף של תפוחי הגה...http://www.jeepolog.com/images/smilies/rolleyes.png
בידידות, אורן

או דודג' ראם :-)

-->