PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על נעילה אטו' אחורית

combina347
28-01-05, 20:54
למה חשוב להרכיב את הריבוע בין שני הנעילות(אני לא יודע את השם שלו)
הרכב מתפקד מעולה גם בלעדיו

המהנדס
28-01-05, 21:28
מעניין למה אתה שואל את השאלה הזו ? ניסית בעבר וזה עבד?

אלון_ק
29-01-05, 00:19
השימסים המרכזיים שקובעים את המרחק בין 2 הקלצ'ים המכניים של הנעילה מסתמכים על הריבוע הזה. אם הוא לא מותקן יש לך שם יותר מידי חופש...
מתוך:
http://jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=6825

אנא מכם, תעשו חיפוש לפני הצבת הודעה חדשה. גם אם לא מצאתם תשובה, אתם לפחות תכירו את הנושא טוב יותר לאחר קריאת כמה הודעות בו. אל תפתחו הודעה חדשה בנושא בו יש כבר כמה וכמה הודעות (כמו זה!), זה רק יקשה על אחרים למצוא את מבוקשם בעתיד.

combina347
30-01-05, 07:22
האם בעצם אני חייב לפתוח הכל ולהרכיב את הריבוע?
עד כמה מזיק העיניין?

נמרוד
30-01-05, 09:44
האם בעצם אני חייב לפתוח הכל ולהרכיב את הריבוע?
עד כמה מזיק העיניין?

אין עדיין תשובה לשאלה אם זה מזיק או לא, כי אף אחד לא ערך את הניסוי. למען קידום הידע האנושי, עדיף שלא תרכיב את הריבוע, סע ככה, ותהיה לנו תשובה - האם החלק הזה הכרחי או שאפשר לוותר עליו?

כמובן שאם אני הייתי מרכיב נעילה בג'יפ ומגלה ששכחתי חלק בחוץ, הייתי נותן לעצמי שתי סתירות לחי על הטמטום, פותח ומרכיב כמו שצריך. קרה לי משהו דומה, אפילו יותר מטומטם, לא מזמן... :oops:

airzax3
30-01-05, 13:29
לפני כחודשיים חבר(מכיוון שהבחור העדיף מוסך על עבודת בית לא נזכיר את שמו) הרכיב נעילה אצל אחד מהמוסכניקים היותר נחשבים שיש לסמוראי באיזור המרכז,
אחרי כחודש של נסיעה שכללה הרבה שטח הדיפרנציאל התחיל לדפוק בצורה מפחידה, מכיוון שאותו מוסכניק ירד למחתרת(השכנים שלו טוענים שאחת לכמה זמן הבחור חולה ולא עונה לטלפונים) לא היתה ברירה והוחלט לפרק את הדיפרנציאל, כבר כשהורדתי את הדיפרנציאל ראיתי שאין קוביה בפנים(עכשיו לך תשיג קוביה ב22:00 בלילה)-הדיפרנציאל פורק הורכבה הקוביה הכל נסגר ועובד בינתיים כמו שעון(טפו טפו טפו).
אז אם לא השתכנעת ואתה לא הולך להרכיב את הקוביה אני אשמח לקבל אותה -יש לי בבית דיפרנציאל של עידן(המהנדס) שמחכה שיחזירו לו את הקוביה למקום.

ryanai
30-01-05, 13:36
אין עדיין תשובה לשאלה אם זה מזיק או לא, כי אף אחד לא ערך את הניסוי. למען קידום הידע האנושי, עדיף שלא תרכיב את הריבוע, סע ככה, ותהיה לנו תשובה - האם החלק הזה הכרחי או שאפשר לוותר עליו?

זה לא מדוייק - מישהו עשה את הניסוי: המהנדסים של לוקרייט - והם ממליצים בחום להתקין עם הריבוע.
מצד שני הם גם אמריקאים וגם מהנדסים - מה כבר הם מבינים :twisted:

כמובן שאם אני הייתי מרכיב נעילה בג'יפ ומגלה ששכחתי חלק בחוץ, הייתי נותן לעצמי שתי סתירות לחי על הטמטום,
אגב, גם נמרוד מהנדס, ולכן אם אתה מחליט בכל זאת לשמוע בעצתו - החלק של השתי סטירות מחייב אותך (רק צריך לברר אם מי שמקבל את הסטירות זה מי שהרכיב את הנעילה, מי שגילה שחלק נשכח בחוץ או נמרוד...)

המהנדס
30-01-05, 16:49
נמרוד אני שמח להודיע לך שאני עשיתי את הניסוי.
לא עובד.הפינות של הנעילה עצמה נשחקות מהמגע ונעשות יותר עגולות .

נ.ב. - נחום
אני מחכה לדיפ' ספייר שלי (22:00 בלילה אין זמן .... לך תשיג קוביה כזו ....)
:lol:
סתם. תחזיר לי מתי שהוא יקבל את שלו (וגם המוסכניק שלו יקבל את שלו....)
הבנת? :wink:

-->