PDA

צפייה בגרסה מלאה : לחובבי הבירה!

kangal
28-01-12, 09:25
שלום לכולם!
שמי גל, רוכב שטח בעברי (גם בעתיד, כשמחירי הביטוח יחזרו לרמה שפוייה) שמייצר בירה כפרית להנאתי ולהנאתם של מבקריי.
לאחרונה, הקמתי בית בירה קטן וחביב באיזור עמק האלה, נוף נהדר לכיוון העמק, אויר צח, שקט ושלווה לצד בירות הבית ונישנושי בירה.
אשמח לארח בבית הבירה (http://galsbeer.com/) את חברי הפורום, לטעימות, הסברים על תהליך הכנת המשקה וכמובן מכירה. אני גם מעביר סדנאות מיבשול בירה (כך החליטה האקדמיה ללשון עברית שקוראים לאקט ייצור הבירה) ליחידים או קבוצות קטנות. אני עובד על אפשרות ל"קופון חברי הפורום" שיזכה בהנחות את יושבי הפורום הנכבדים :)

במהלך חודש מרץ, בסופי השבוע, המקום ישתתף בפסטיבל האוכל ה 12 של מטה יהודה ויגיש לצד הבירות גם אוכל חורפי (בהזמנה מראש).

מקווה לראותכם!
תהנו בטיולים.
גל.
galsbeer.com (http://galsbeer.com/)

55459

במידה והודעה זו חורגת מכללי הפורום, נא להסירה.

ishc
28-01-12, 11:02
בהצלחה, נשמע טוב :)

savyon
28-01-12, 12:03
שלום גל,
אכן הודעה זו חורגת מכללי הפורום- הודעה פרסומית!

אך,
אם תתחייב לתת לגולשי ג'יפולוג הנחה מכובדת תוכל להמשיך ולהנות מפרסום זה.
מה אתה אומר?

הקלף אצלך,
סביון

רון נחמן
28-01-12, 12:26
גם מבשלת בירה, וגם בעמק האלה?!

נשמע מעולה. בהצלחה

(ואני מאוד בעד עניין ההנחה לגולשי ג'יפולוג...)

kangal
28-01-12, 15:30
בעקבות כמה פניות בנושא לבקשת פרסום טווח ההנחות לחברי הפורום, אז מדובר על 10-20 אחוזי הנחה.
למשל-
רכישת שישיית בירות (סוג אחד או מיקס) - במקום 75 ש"ח רק 65 ש"ח
נחיתה לטעימות + הסברים (4 סוגי בירות + נישנושי בירה מסורתיים) - במקום 20 ש"ח לראש רק 15 ש"ח
הזמנת "ערב מיבשול", סדנא של כ 3-4 שעות בבית הבירה, כולל טעימות, הסברים ושתייה חמה חופשית - במקום 700 ש"ח רק 600 ש"ח.

למימוש ההנחות, יש לשלוח אליי הודעה פרטית עם כינוי בפורום + שם או להדפיס את הקופון55462

savyon
28-01-12, 17:54
זכית בפרסום חינם...

סביון

yes1952
28-01-12, 21:39
גל תצפה לביקור
סביון אתה אגדה מהלכת-
יוסי

יואב פולס
29-01-12, 11:16
בהצלחה לך, וסחטיין לסביון.
כעת צריך למצוא את הזמן שמסבירים לאישה ש X נתקע עם הלנדרובר ליד ירושלים, איפשהו.
(אם הייתי אומר לה שהוא נתקע עם הג'יפ/מיצובישי /טויוטה - היא מייד היתה מבינה שאני "לא מדייק בעובדות")

yes1952
29-01-12, 14:04
יואב
אל דאגה לגבי האשה
אבקש מהאשה שאיתי שתדבר איתה
רק תזהר אולי האשה שאיתך תרצה גם ללגום הרבה בירה
---אני כבר מתכנן עם כמה חברים לנחות עליהם שם בעמק האלה-----כמובן חובבי בירה -------
יוסי

kd2
30-01-12, 13:24
בהצלחה !

פתוח רק בסופ"שים?

kangal
30-01-12, 14:34
כרגע פתוח רק בסופי שבוע וימי חמישי בערב. רצוי להרים צילצול לפני ההגעה לוודא שלא חתכתי הביתה :)
באתר שלי יש לו"ז של חודש מרץ, יהיה מעניין (וטעים).

אגב, בקיץ אני מקווה להעביר את כל הפעילות לצד הצפוני של המבנה, כך שבעלי 4X4 יוכלו להגיע משביל המערכת של הישוב שהוא די אתגרי ;)

yes1952
03-02-12, 22:15
הבטחתי וקיימתי ולא רק,,,,,,,,,,,,,
ראשית אומר שאין לי כל קשר משפחתי עיסקי או אחר עם גל למעט היותי חובב בירה לא לאגר
קבעתי עם רון שזה מקרוב הצטרף לפורום(באשמתי)וזוגתו(ביראית ממדרגה ראשונה)
עם זוגתי לא היתה בעיה היא אוהבת הפתעות ובירה טובה
וחבר מהעבודה אוסטרי במקור שבימי שישי אנו דרך כלל אוהבים לשתות בירה בצהרי היום-סוג של קבלת שבת
ובקיצור יצאנו מהמרכז לכיוון עמק האלה ונחתנו על מושב אביעזר בתיאום טלפוני עם גל
מקום מאוד לא פלצני-פשוט ונפלא-תמונה לזכרו של טל שביט-ומקומות ישיבה נוחים ביותר
טעמנו כמה סוגי בירות מלווות בהסברים מרתקים-התווכחנו חקרנו חפרנו ונהננו מלגימות קטנות כדי להרגיש את האירומה הטעם רמת התסיסה-שיעור מאלף,
הבירות מעולות-בלונד חום ומעושנת-
יצאנו עם -הם כל אחד שישיה ואנחנו זוגתי ואני עם 2 תריסר כן ממש כך
המחיר?כמו שגל התחייב סביר לחלוטין לכזו בירה
מה אגיד לכם ---כבוגר המבשלות הקטנות של מרכז אירופה(בתור שותה לא יצרן)אין לבירות הבוטיק בארץ במה להתבייש ולגל ממש ממש לא, להיפך הבחור יודע לעשות בירה כהלכתה
אז אני כחובב בירה ממליץ להגיע-אפשר באיזור לטייל וזה אני לא מחדש לכם
יש לשתות במתינות למי שנוהג-אני ממשיך לחגוג בבית עכשיו
גל-יש לך את זה--תודה על האירוח הנפלא
יוסי

zagi
04-02-12, 01:23
יוסי , עכשיו תורי להתלהם ... היית בעמק האלה ולא הצעת לי להצתרף ?????
ואני בכלל חיפשתי פרטנרים שיבואו איתי לגל לבדוק את הבירה שלו ....

בקיצר ... חכה חכה , וצפה פגיעה .

נ.ב - עכשיו כשאני חושב על זה , כשהיית אצלי אני לא זוכר שהצעתי לך טעימות מהיין האדום שלנו ( קברנה סובניון , יין בוטיק של משפחתי ) , אתה בכלל בקטע של אדום ?

savyon
04-02-12, 07:34
תגובתו של גל כפי שהועלתה לדף הפייסבוק של ג'יפולוג:

ככה, הא? "נפלו" עליי היום חבר'ה מג'יפולוג, בעקבות הזמנה שהעלתי בפורום.
היה סבבה, מגניב ומעניין!
חיסלו לי מלאי של בירת חורף מיוחדת (אצטרך להכין עוד...) ו"איימו" עליי שהם עוד יחזרו :)
בכיף, אני אומר, בכיף!

kangal
04-02-12, 09:18
היי יוסי וכל החבר'ה!
אכן היה ערב מהנה ומשעשע, זה אחד הדברים שאני אוהב בכל העניין, מעבר לעשייה של הבירה שהיא לעיתים מבצע, חלוקת הכיף של בירה טובה זה חלק חשוב מהעניין.
חיסלתם לי את המלאי של הבירה הזו ;)
המחירים, כאמור, היו כפי שהתחייבתי (יש קבוצות נוספות שמגיעות, משתדל תמיד לארגן דיל קרוקודיל לחבר'ה הטובים).
אשמח לארח שוב אתכם וגם אחרים.
גל.

yes1952
04-02-12, 10:07
גל ידידי הצעיר והחדש
להודות על האמת פעם הייתי שותף בפאב מסעדה-והרעיונות רצו לי בראש כמו גשם מטאוריטים
אך הגיע זמן לתת לצעירים את הבמה
יש לנו חוב מסוים
מרוב התלהבות ועיניין שלנו כאורחים ושלך כמארח שכחת לגבות מאיתנו דמי טעימות-שהיו ביד נדיבה
בפעם הבאה אלים את החסר 5 כפול 15 נכון?זה פשוט מגיע לך
נתראה שוב-והפעם אני אארגן מכאן כמה חברה ואז באמת נחסל לך את המלאי
אהה-העיקר-תחליף את הרכב שלך ל 4x4 המדבקות יראו עליו יותר טוב
ותהיה בקשר עם סביון-בדימיוני במפגש ג'יפולוג הבא-אתה בא עם עגלה ובירות וכולם ירוויחו-הפורום שיפתח לך את הארנק לדמי פירסום-אתה ממכירת הבירה-ואנחנו מראש טוב מבירה טובה---
---שגיא זה ממש לא רחוק ממך---נקבע שם איזה יום------
יוסי

shay_love_off_road
04-02-12, 11:30
עמק האלה??? ibat moy hooy! מעניין כמה
הבהמה הסרוחה עם הTBI תלגום עד לשם,

kangal
04-02-12, 12:23
יוסי אתה גדול!
לא הראתי לך את הצד השני של המבנה, אבל שמתי לב שעיניך בוחנות וצדות היטב כל פרט ופרט, אז בטח ראית את וו הגרירה על ה C4, אליו מתחבר הנגרר הנאמן שלי אשר משמש אותי רבות להגעה למקומות אטרקיביים עם הרבה בירה :cool:
אגב, אני מגיע מדי פעם למרכז - איזור תל אביב, יש לי שת"פ נחמד עם סדנא להדפסות בסגנון של פעם. כמעט בכל אירוע הם חותמים על הבירה. בקרוב, יש לי איתם אירוע מסויים שקשור לבירות ספציפית, אמור להיות נחמד לאללה.

kangal
10-02-12, 15:03
ביקשתם, אז אני רק מעדכן את החבורה שביקרה אצלי (יוסי והחבורה העליזה).
הבירה החזקה שהייתה בתסיסה כשהגעתם? עברה היום לבקבוקים. שמה בישראל "91", על שם 9.1% האלכוהול הטעים שבה :p

ליאור מ
14-02-12, 23:38
ממליץ! טעמתי באירוע מסחרי, לא במקום של גל, אז חייב להגיע בקרוב ולדגום את הבירה בתפאורה הביתית.
בהצלחה רבה, איש!
טוב לראות אותך כאן.

-->