PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה הולך במדינה הזו, ועד מתי רשעים יעלוזו [ושוב, מחירי הדלק עולים]???

boaz avrahami
29-01-12, 23:31
פותח היום מדורי חדשות וכלכלה ומזדעזע לגלות:

שבתחילת פברואר מחיר הדלק יהיה 7.67 שח לליטר!!!!
ארבעים וכמה מצלמות חדשות לסחיטת מס נוסף.
שר האוצר לא חותם על הפחתת המכס וגם לא מתכוון להתפטר בגין אסון הכרמל...

ומעל הכול האבסורד שמשרד התחבורה שני לתמ״ת באיכות השירות שהוא מספק לאזרחי המדינה.

האם אני שיכור?
כי אם לא, אני לא מבין איך עוד לא עולים פה באש מוסדות שילטוניים...

כמה כנועים ורופסים עוד נהיה?

gp1
29-01-12, 23:49
55502

boaz avrahami
30-01-12, 00:07
שכחתי להוסיף:

התיקרות בעשרות אחוזים של מחירי החשמל.
התיקרות מס רווחי הון בחמישה אחוזים
התייקרות תחבורה ציבורית

ori abr
30-01-12, 00:21
בועז אין ספק שמדינה זו היא מדינה אוכלת בניה...בכל מדינה מתוקנת הדרים האלה היו הולכים הביתה אבל אצלנו השר ישי ממהר להתחבא מאחורי זה שהאליטות רוצות להפיל אותו...

טלטולי
30-01-12, 08:00
איפה הכסף???:p

מוני אורבך
30-01-12, 09:03
במקום להקליד היגיע הזמן לעשות משהו.
ואני לא מדבר על "שרפת בניני הממשלה"
כי כולנו יודעים שזה פשוט לא יקרה.
אנחנו יותר מדי "אינדיבידואלים" ודואגים לתחת של עצמנו.
כל מה שצריך לעשות הוא בבחירות הבאות פשוט להצביע לאופוזיציה.
ואין כאן שום ענין פולטי שמאל או ימין, נהפוך הוא.
כולם זבלים ! וזה בלשון המעטה.
אבל אם הם ידעו שאנחנו זוכרים את השטויות שהם עושים, ומפלים אותם בבחירות
אז אולי הם יזהרו יותר כאשר הם יהיו בשלטון !
הדבר שהכי מפחיד את את הפולטיקאי הממוצע הוא שיפילו אותו ממנעמי השלטון.
וזה בדיוק הפחד שאנחנו צריכים ליצור בם.

אז בבחירות הבאות עלינו לטובה, לקום מהתחת, וממש לפני הטיול לנגב, להצביע לאופוזציה !!!

boaz avrahami
30-01-12, 09:29
זה כבר מזמן לא שאלה של מפלגה כזו או אחרת.

שיטת הבחירה והשלטון גורמת ליצירת קואליציה עם סחטנים.
תמיד אותו מיעוט סוחט את אותו הרוב ולא משנה במי תבחר כי המצע הפוליטי במנעד שבין העבודה לליכוד אינו קיים.

גם הפגנות מנומסות לא מזיזות לאף אחד את הביצה.

צריך משהו קצת יותר נחרץ לדעתי.

אם תתארגן מליציה אלימה אני בפנים!

דרור ברלי
30-01-12, 09:41
מוני, אתה שוכח שבתור חתולים שמנים ומושחתים שמופקדים על השמנת, הם מזמן דאגו שמ"מנעמי השלטון" הם ייהנו גם כשהם באופוזיציה.

כל מי שנשא בתפקיד ממשלתי בכיר כלשהו והולך לאופוזיציה ממשיך להינות מאותם תנאים - רכב שרד, לישכה, משכורת שערורייתית, חשבון הוצאות פתוח, טיולים בחו"ל, תקציב קשר עם הבוחר - הכל על חשבונך, רק עם קצת פחות אחריות על הראש.

יותר מזה? הם ממשיכים להינות מחלק ממנעמי השלטון, לפחות הכלכליים, גם אם הם כבר מזמן לא בכנסת. שוב - "הכל על פי חוק", כי הם דאגו לחוקק חוקים מתאימים למען עצמם.

הדרך החוקית היחידה להעיף את המנוולים מהשלטון היא בחירות, אבל כל עוד הם נשארים בכנסת וממשיכים לחגוג, הבחירות הן רק סוג של משחק יקר על חשבוננו וככה הם גם מתייחסים לכל העסק - משחק אחד גדול. וככה הכל גם נראה.

ככל שהופכים בזה, מבינים שבחירות במתכונת הנוכחית הן לא פתרון אלא רק הדרך הבטוחה לעוד מבוי סתום: עוד הסכמים קואליציוניים שערורייתיים, עוד סחטנות, עוד עוולות, עוד מיסים ועוד נטל על הציבור. לא יודע כמה הציבור המטומטם הזה עוד ישתוק ויבליג למנוולים האלה, אבל אני משוכנע שבסוף זה יתפוצץ, וייגמר רע מאוד עם הרבה דם שפוך. וה"בסוף" הזה הולך ומתקרב בצעדי ענק. שלא נגיד אחר כך שלא ידענו.

דרור ברלי
30-01-12, 09:59
אם כבר מדברים על מחיר הדלק אגב, זה לא הסוף.
לא שיש מחסור בנפט, אבל העצבנות בבורסות בגלל עימות עולמי עם איראן שהולך ומתקרב, גורמת לעליה רצופה של מחירי הנפט.
אם עימות כזה אכן יתרחש, המחירים יקפצו ואולי אפילו יוכפלו, לפחות לזמן קצר.

בכל מקרה, אצלנו, בגלל שהמחיר כבר עכשיו גבוה מאוד, כל עליה קטנה באחוזים הופכת לגדולה יותר ויותר באגורות.
עד סוף השנה דלקים יעלו סביב 9 שקלים לליטר בערך, אם לא קצת יותר.

מוני אורבך
30-01-12, 10:03
דרור יתכן בהחלט שזה יקרה.
אבל עד אז פשוט תצביע לאופוזיציה.
בעדיפות למפלגה שיש לה הסיכוי הכי גדול למירב המנדטים.
כי כמה שהמפלגה תהיה יותר גדולה, כך פחותים הסיכויים לסחטנות בסגנון ש"ס
אולי זה לא הפתרון, אבל עד שתהיה מהפכה זו הדרך היחידה שמקלידים כמונו יוכלו לעשות משהו.
אני מודה שבבחירות האחרונות לא הצבעתי.
פשוט חשבתי, כולם זבלים למה להצביע למשהו?
אז זהו, שיש זבל ויש יותר זבל.(מה שאנחנו קיבלנו בשלוש שנים האחרונות)
מהפיכה אצלנו, לעניות דעתי לא תקרה.
אנחנו יותר מדי מפחדים מה"איום האירני" וכל שאר השטויות שמאכילים אותנו.

דרור ברלי
30-01-12, 10:58
מה שאתה אומר זה להצביע לאופוזיציה. וזה למרות שאותה מפלגה מתועבת ומושחתת שכרגע באופוזיציה משולה בעיני לכנופיה, ומעלה בי תחושת קבס וגועל, ובתכל'ס - לא שונה במאום ממפלגת השלטון שגם היא כנופיה מבחילה של קרימינלים שמעלה בי קבס וגועל.
להחליף נבלה מסריחה בטריפה מצחינה, זבל באשפה. זוהמה בטינופת.

וכל היתר - לא יותר טובים.

איך אמר לי פעם מישהו כששאלתי אותו במסגרת שיחה ידידותית שכזו, בעד מי הוא מצביע, הוא ענה לי "אני לא מצביע בעד אף אחד. אני מצביע רק נגד". לאן בדיוק זה לוקח אותו ואותך ואותנו, אני ממש לא יודע. בדבר אחד אני ממש משוכנע - לדעתי שיטת השלטון והבחירה בישראל שהיא מין משחק מתועב של כסאות מוזיקליים על חשבוננו, מיצתה את עצמה והמדינה נמצאת במדרון תלול לקראת התרסקות עקובה מדם. כדי לעצור את ההתדרדרות הזו, צריך צעדים דרסטיים ומ ישצריך לעשות אותם זה לא השלטון (שכאמור ממש לא אכפת לו. "מנעמי השלטון" כבר אמרנו) אלא הציבור, ולא מאחורי מקלדות אלא ברחובות. עם נבוטים בידיים ורצח בעיניים. עוד בחירות ושוב עוד בחירות וחוזר חלילה, אינן אחד מהצעדים האלה.

Tsafrir
30-01-12, 11:21
כאשר שני שרים (שר אוצר ושר פנים) שנמצאו אחראים ישירות לקיפוח חיי אדם, אחד שהזניח ואחד שייבש, שניהם לא מבינים מה רוצים מהם ואומרים שלא יתפטרו, אז מה הפלא?!

meir alony
30-01-12, 12:04
משו למצב הרוח

http://www.youtube.com/watch?v=ghRzQ5GNMWs

BlackStar
30-01-12, 18:59
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
שלום אמר כבר פעם
דצמבר המר
זעקו כותרות בעיתון
ושר האוצר נתן במבט ראיון
הציבור מטומטם
ולכן הציבור משלם
מה שבא בקלות
באותה הקלות יעלם
האזרח הקטן
נאלץ לשלם בגדול
ואותי מעניינת
ירדנה יותר מהכל
הולך למילואים
וסופר את הכסף שאין.

ומשיח לא בא
משיח גם לא מטלפן...

כן, כן משיח גם לא מטלפן.

http://youtu.be/-0i3mev5EvQ

IlanHadar
30-01-12, 20:00
מחיר הדלק אצלנו לא שונה מהותית מאירופה, דווקא מחיר הדלק הוא לא הבעיה העיקרית שלנו.

טיולי ג'יפים ימשיכו להפוך יותר ויותר לאנשים עם כסף, ושוב לא דווקא בגלל מחיר הדלק, בגלל יוקר המחיה שמתבטא בדיור, אוכל, שירותים, חינוך ומוצרים אחרים.

כאשר שכיר שמרוויח משכורות ממוצעת לא מסוגל לסיים את החודש, אז אין כסף לטייל. אותו שכיר לא מסוגל לסיים את החודש בגלל בעיות מבניות שיש לנו במדינה, כמו נתח גדול באוכלוסיה שלא מייצר דבר רק חי על חשבון המדינה (זה לא רק חרדים אבל בעיקר), חוסר תחרותיות אמיתית, מיסוי מוטרף שמכסה על הבעיות...

אכן צריך שינוי, שיטת הבחירות הנוכחית לא תשונה והכל ישאר אותו הדבר גם אחרי הבחירות הבאות, לא משנה למי תצביעו. המחאה החברתית היתה סיפתח, המחאות הבאות יהיו חריפות יותר באלימות שלהן, זה רק עניין של כמות האנשים שסובלים, כרגע אין מספיק אבל לאט לאט יהיו. המהומות שפורצות בלונדון, פריז וכן גם בארה"ב זה עניין של זמן גם אצלנו. לא משנה כמה נכתוב ולמי נצביע, השלטון לא ישנה את דרכו עד לפיצוץ, ככה זה אצלנו בני האנוש.

BackDoorMan
31-01-12, 09:36
כל הסיפור של ממשלת נתניהו על רגל אחת (http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=2762).

דרור ברלי
31-01-12, 15:07
מחיר הדלק אצלנו לא שונה מהותית מאירופה, דווקא מחיר הדלק הוא לא הבעיה העיקרית שלנו.

טיולי ג'יפים ימשיכו להפוך יותר ויותר לאנשים עם כסף, ושוב לא דווקא בגלל מחיר הדלק, בגלל יוקר המחיה שמתבטא בדיור, אוכל, שירותים, חינוך ומוצרים אחרים.

כאשר שכיר שמרוויח משכורות ממוצעת לא מסוגל לסיים את החודש, אז אין כסף לטייל. אותו שכיר לא מסוגל לסיים את החודש בגלל בעיות מבניות שיש לנו במדינה, כמו נתח גדול באוכלוסיה שלא מייצר דבר רק חי על חשבון המדינה (זה לא רק חרדים אבל בעיקר), חוסר תחרותיות אמיתית, מיסוי מוטרף שמכסה על הבעיות...

אכן צריך שינוי, שיטת הבחירות הנוכחית לא תשונה והכל ישאר אותו הדבר גם אחרי הבחירות הבאות, לא משנה למי תצביעו. המחאה החברתית היתה סיפתח, המחאות הבאות יהיו חריפות יותר באלימות שלהן, זה רק עניין של כמות האנשים שסובלים, כרגע אין מספיק אבל לאט לאט יהיו. המהומות שפורצות בלונדון, פריז וכן גם בארה"ב זה עניין של זמן גם אצלנו. לא משנה כמה נכתוב ולמי נצביע, השלטון לא ישנה את דרכו עד לפיצוץ, ככה זה אצלנו בני האנוש.

מדויק על המילימטר.

barak4*4
31-01-12, 15:15
http://www.youtube.com/watch?v=d6_waAXm-ok&feature=player_embedded

יקיר גרין
31-01-12, 16:00
ברק, גדול! לא חדש, אבל מעולה!
מתברר שזה לא רק פה שפקידי המדינה מתעללים באזרחים ...

barak4*4
31-01-12, 16:55
ברק, גדול! לא חדש, אבל מעולה!
מתברר שזה לא רק פה שפקידי המדינה מתעללים באזרחים ...

כן, אבל היא מנצחת בסוף....
בישראל האזרח ינצח רק בסרט מדע בידיוני :(.

טלסקופ
04-02-12, 22:07
שכחתי להוסיף:

התיקרות בעשרות אחוזים של מחירי החשמל.
התיקרות מס רווחי הון בחמישה אחוזים
התייקרות תחבורה ציבורית

צריך גם להסתכל על הדברים הטובים:
קיבלנו בחינם הצעת חוק ליישום החוק הקיים - חוק חינוך חינם. ואתם מתלוננים...

gp1
05-02-12, 01:34
מצלמת מהירות חדשה

http://www.youtube.com/watch?v=uvYxXBMqEOM

talw
05-02-12, 02:43
GP1 הרגת אותי עם הדבר הזה,אני יושב על ה TUBE כבר שעה עם הרמי ג'יליארד הזה.

http://www.youtube.com/watch?v=81szj1vpEu8

מצלמות ,לא מצלמות ,הכל בדיחה אחת גדולה.

אפרים
05-02-12, 08:22
טל הרגת לי את הבוקר.
מתגלגל מצחוק ולא יכול לזוז מהמחשב :D:D:D

GodsFather
08-02-12, 05:36
ברוח טובה -

http://www.youtube.com/watch?v=qlqIMf4GZ5M&feature=player_embedded#!

-->