PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש קישור לכתבה של חנן- הזרקת דלק

asafpeleg
30-01-12, 08:01
שלום,
באחת הכתבות שלו, חנן הסביר איך לבנות מיכל "ביניים" למשאבה טבולה ל TBI, אשר מתמלא ע"י המשאבה המכנית של הסיקס.
אני מחפש ולא מוצא...
מישהו בקיא יכול לשלוח קישור?
תודה מראש,
אסף

נימי
30-01-12, 12:47
הכתבה
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1260

המיכל שאתה רוצה לעשות
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1262

מזגנים
30-01-12, 20:31
זה היה מורכב אצלי ברכב ביטלתי את זה ושמתי מש" חשמלית

asafpeleg
30-01-12, 22:50
עמוס שלום,
למה ביטלת את המיכל? המשאבה שלך טבולה? אתה יודע איזו משאבה ומה לחץ העבודה שלה?
תודה
אסף

lishay7
31-01-12, 09:43
יש ב-ebay משאבה חיצונית שמתאימה לtbi ב60 דולר לפני משלוח.תריץ חיפוש tbi in line electric fuel pump ותראה. מבדיקה שעשיתי בארץ לפני חצי שנה בערך דרשו על משאבה חיצונית מתאימה קרוב ל600 שקל וגם לא היה במלאי.

נימי
31-01-12, 10:55
אסף, השאלה היא למה אתה רוצה את הקונפיגורציה הזאת? יש לה לפי דעתי מספר חסרונות,
אני נוסע ברכב מוזרק כמה שנים, מעולם לא היתה לי בעיה בשום מצב שלא הגיע דלק למשאבה הטבולה (המקורית של מערכת ההזרקה)

asafpeleg
31-01-12, 18:22
נימי תודה על הקישור והמענה. הסיבה העיקרית היא כי נמאס לי להוריד את מיכל הדלק (3 פעמים בשבועיים האחרונים) עקב בעיות משאבה. דרך הפתח ברצפה לא הצלחתי לשלוף אותה.

נימי
31-01-12, 20:55
בכיף, אני פתחתי את המיכל פעמיים אחרי ההתקנה, פעם אחת עקב התקנה לקויה שלי ופעם נוספת שחשבתי שהמשאבה הלכה (עשיתי טעות של טירון התברר שהפילטר דלק היה סתום) בשני הפעמים (ובהתקנה) המשאבה הוצאה והוכנסה שהמיכל דלק היה מורכב על הג'יפ, יש לי פתח מקורי בידיוק מעל הפתח של המיכל דלק, אם אצלך זה לא כך אולי שווה להשקיע ולעשות פתח "מתאים" יותר :)

בכל מקרה עם נימאס לך (ואני יכול להבין אותך לחלוטין) ולא בא לך לעשות פתח בידיוק מעל הפתח של המיכל דלק הייתי הולך על הפיתרון שלי-שי הציע לך, לא נראה לי שפיתרון עם שתי משאבות (אחת מכנית ואחר חשמלית) יהיה אמין יותר ממשאבה אחת

ניר ל
31-01-12, 21:42
היתרון של המיכל הזה על משאבה טבולה מלבד אספקת דלק סדירה גם כשהמיכל הראשי על סף ריקון הוא בנגישות ובניקיון הדלק שמגיע למשאבה. דבר אחד שאני רוצה להוסיף - כפי שרואים בכתבה , מיקמתי את המיכל הזה בצד שמאל והוא מתחמם מאד כתוצאה מקרבתו לסעפת הפליטה - מה שגרם לרתיחת הדלק וכיבוי של המנוע. היות שהג׳יפ עבר ידיים מאז, הצעתי לרמי (שקנה ממני את הג׳יפ ונתקל בתופעה זו) להעביר את המיכל לצד ימין של תא המנוע. רמי השאיר את המיכל במקומו אך הפך את כוון הזרימה של הדלק מיניקה לדחיפה ומאז התופעה לא הופיעה שוב.

בוזי
06-02-12, 21:43
האמת היא שהיא כן הופיעה.... אבל היא נדירה מאוד ומופיעה בתנאי מאמץ קיצוניים מאוד (זחילה ארוכה, בעלייה תלולה, ביום קיץ חם מאוד).

-->