PDA

צפייה בגרסה מלאה : פלאפון ושודדי המטמון.

landY
30-01-12, 21:47
אז חשבתי ששודדי ים יש רק באגדות. תמימות.
מסתבר שיש גם שודדי אוויר.
את היסטורית השקרים והבטחות השווא שקיבלתי במשך שנה וחצי
שאני מנוי, אני לא אסקור, אבל הפעם ממש נמאס.
התקשרו להעביר אותי ל"טובתי" לאיזה מסלול שקר כלשהו חדש. יעלה לךפחות. תקבל יותר. אין מה להפסיד.
חייבו על עזיבת התוכנית הקיימת 100 שח.
הפסידו לקוח.

מחפש אינפורמציה על מסלולים באורנג סלקום וכו... מדבר כ300 עד 500 דקות בחודש. כפול שני מכשירים. סמסים וחבילת גלישה.

MR BIG
30-01-12, 23:18
אה...., ברור....- תעבור למתחרים...
כי שם, כשתבוא , המנכ"ל יעמוד דום ויזרקו עליך שושנים.....
שתי נציגות יאכילו אותך תותים וישקו אותך שמפניה ...אולי גם תקבל נפנוף אוורור עם כפות תמרים...
תתעורר!!!
אתנחנו עדר שבוי בידי שלושה בריונים שגובים מאיתנו דמיי חסות ברשיון. תכיר בזה. זו המציאות.
אתה עצבני? אתה כועס ? שתה מים קרים ותירגע.

אחלה ערב שיהיה...
אייל.

טלטולי
30-01-12, 23:47
אני הייתי מנסה אצל רמי לוי[לא עובד אצלו ולא מכיר אותו]

idor
31-01-12, 00:54
אני אתן לך שני טיפים להתנהלות נכונה מול חברות הסלולאר

1. תקליט כל שיחה מול נציג שירות שלהם, ככה שלא יכולים להתכחש למה שנאמר ואם צריך תשמיע לנציג שירות את ההבטחות שהקלטת.

2 לנושא דיל מוצלח, אם אף אחד מבני משפחתך לא שייך לארגון עובדים חזק כמו רפאל או ארגון המורים (ולא... ארגון יוצאי אוזבקיסטן לא נחשב אם רצית לשאול...), הדרך היחידה לקבל דיל טוב היא או מחלקת שימור או סוכן שטח. הדרך הפשוטה למצוא סוכן שטח להכנס לפורומים של החברות השונות באתר POCKET.CO.IL ולאתר אותם שם - הוא כבר יציע לך הצעה מתאימה לצרכים שלך

אני קבלתי דיל כ"כ טוב שכאשר באתי לאסוף את הסים, הנציגה כמעט נפלה מהכסא מרוב הטבות.

דבר אחרון - במקום לקנות מכשיר מהחברה - אם אתה יכול תקנה בחו"ל עם חשבונית על שמך ותקבל עליו החזר במסגרת חוק ניתוק זיקה. גם כאן סוכן שטח עזר לקבל הטבה יותר טובה משאר העם. אצלי למשל ההחזרים לא מותנים בכמות השיחות המבוצעות בחודש.

landY
31-01-12, 07:46
אייל, לא עצבני. שונא שמרמים אותי ועוד יותר שונא כשדוחפים לי יד לכיס. לגבי רמי לוי

רמי לוי מוכר פלאפון במיתוג רמי לוי. חוץ מזה שיש עניין עם קצב הגלישה האיטי שפלאפון שחררו לו. (רמאים כבר אמרתי?)

ניתוק זיקה כבר עשיתי מזמן ובגלל זה אני מרשה לעצמי לדלג. אני מחפש מספרים שאנשיםמשלמים היום. שמעתי בזמנו על חבילות של 1000 דק סמס וגלישה ב 200 שח. אני מחפש לשלם ולקבל חצי מזה

idor
31-01-12, 11:18
פלאפון
http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=282008
http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=289439

סלקום
http://www.pocket.co.il/community/showthread.php?t=289473

לשאר החברות תמשיך לחפש שם בפורומים הרלוונטים

דרור ברלי
31-01-12, 15:50
אחרי שהתעניתי עם השירות האיום והנורא של סלקום תקופה ארוכה, עזבתי אותם בששון לפני כמה חודשים טובים לטובת אורנג'.

הוצע לי מאורנג' חבילה כדלקמן:
1250 דקות, 1250 SMS, כל השיחות בתוך אורנג' ללא הגבלה, 2GB גלישה.
המכשירים שהיו לבחירה היו אייפון 4 או סמסונג גלקסי S או מוטורולה DEFY.

אחרי מו"מ עקשני וארוך קיבלתי את החבילה הזו לפני עשרה חודשים ב-195 שקל, והייתי בטוח שזה להיט. אולי אז זה היה להיט.
היום אני יודע שזה בזאר מזרחי. אם מתעקשים עוד קצת, אפשר גם בפחות. אפילו הרבה פחות. הם עדיין ירוויחו בטירוף במיוחד כשאין מצב שאני אפילו מתקרב למגבלות החבילה למרות שאני מדבר במכשיר בלי סוף.

לפחות השירות באורנג' עד כה היה אדיב, סבלני וטוב מאות מונים מהבלגן והזלזול בלקוח שחוויתי אצל סלקום - חלק מהדיפולט שלהם כנראה.

BackDoorMan
31-01-12, 16:05
אורנג' גנבים בני גנבים! יימח שמם.
אתמול גיליתי שהם גבו במשך השנתיים האחרונות בקוו הביתי , למרות שמלכתחילה אמרתי שאני לא מעונין, 7 שקל לחודש במשך 30 חודשים על הקפצת שיחה.
פשוט רמאים, ששולחים את הידיים לכיס.
יש הרבה דברים שסמכתי עליהם בתמימות וגיליתי את הגנבה.
פתאום אני מגלה שגם חוייבתי על זוג מכשירי הטלפון שניתנו במתנה כך נאמר לי בזמן ההצטרפות (השני ניתן תמורת התחייבות לשנתיים), ועוד לא הספקתי לחקור את כל החשבונית, כל יום בחברה הזאת יעלה הרבה יותר ממה שחשבתם, ותצטרכו להקדיש זמן רב לשיחות עם נציגים ומעקב כדי לגלות מאיפה משחילים אותכם.

תזהרו מהחברה הנכלולית הזאת.
אני הפקתי את הלקח, ועברתי לרמי לוי בסלולר ולבזק בינלאומי באינטרנט ובטלפוניה הביתית.
בישראל צריך לגור במערה מרוחקת וללא כרטיס אשראי כדי שלא יגנבו אותך, מדינה של נוכלים וגנבים בחליפות ועניבות.

אפרים
31-01-12, 16:16
+++++++++++++++1
יימח שמם ושם זכרם.

zagi
31-01-12, 20:48
כול החברות הסלולריות שודדים - כולל רמי לוי , זה נבלה זה טרפה וזה בן ז**ה .

* לעולם אל תסגרו עסקאה טלפונית - ולא משנה עד כמה היא מפתה .
* קחו איתכם הביתה את החוזה ותקראו את האותיות הקטנות .
* תמיד תשוו בין החברות ותחפשו את הקצ' .
* אין היום התחייבויות לחברות , לכן תמיד תציגו את עצמכם לחברה בה אתם נמצאים כלקוח ממורמר ותוציאו מהם את המקס' .

zviki
31-01-12, 21:27
געגועים לאסימונים,לפחות עשינו קצת כושר ולא דפקו לנו את הפרובה עם חשבוניות בגודל סדין זוגי.

yes1952
31-01-12, 22:29
אסימונים-עם חוט-היה חובה
יוסי

landY
01-02-12, 23:26
אחרי שהתעניתי עם השירות האיום והנורא של סלקום תקופה ארוכה, עזבתי אותם בששון לפני כמה חודשים טובים לטובת אורנג'.

אחרי מו"מ עקשני וארוך קיבלתי את החבילה הזו לפני עשרה חודשים ב-195 שקל, דרור, המחיר הזה כולל את מחיר המכשיר?

Saar
02-02-12, 23:19
LandY, לפני חצי שנה בערך אני קיבלתי הצעה דומה מאורנג' - זה כלל את מחיר המכשיר.

דרור ברלי
03-02-12, 01:01

אחרי מו"מ עקשני וארוך קיבלתי את החבילה הזו לפני עשרה חודשים ב-195 שקל, דרור, המחיר הזה כולל את מחיר המכשיר?

כן.
בחרתי בסוף בסמסונג - בגלל ביטוח תיקונים, אחריות ושירות. יופי של מכשיר עד כה, אפילו אמין. נראה מה אני אגיד עליו עוד שנתיים.... :)
אין לי ספק שהאייפון מכשיר יותר מגניב, אבל אני כעיקרון לא מוכן להיות משתמש של אפל.
זה לא רק האין אחריות והאין שירות (כלומר יש אם מתעקשים, זה פשוט עולה פי 2) אלא גם כל הפלצנות שהיצרן הזה מייצג.

מויש
03-02-12, 10:48
דרור וסער, יש לכם איזה קשרים / מוקד שירות לקוחות קומבינה?
דיברתי הבוקר עם אורנג' והם אומרים שלא יכול להיות שמישהו קיבל חבילה כזאת .
יש איזה דרך / איש שרות ספציפי שנותן את ההצעה הזאת?

landY
03-02-12, 11:14
עברתי לאורנג'. תוכנית clear850 ב 150 שח אחרי החזרים על מכשירים מחו"ל.
לפני זה דיברתי עם פלאפון שהבטיחו לבטל את ה100שח בסעיף מצליח, ובאותה שיחה שהקלטתי הפעם- וידאתי מול הנציגה שאין לי כל עמלת יציאה.

Saar
03-02-12, 16:22
מויש,
אני לא יודע לגבי דרור, אצלי מדובר על לקוח עיסקי (חברה בע"מ, 2 מכשירים)
סער

-->