PDA

צפייה בגרסה מלאה : סליחה, אני מקוה שאני לא מעיר אף אחד ?!

gal rotman
02-02-12, 22:04
לאחר שהסכמתי עם עצמי ששלב המכונאות בסופו ושלב הבודי לפני , עלתה השאלה - ומה יקרה אח"כ ?
שאלה מטרידה שאם תשאר ללא תשובה עלולה להביא למבוי סתום או חוסר עיניין מוחלט שיכול להביא גיפאי למצב שהוא לא יותר מתינוק מרייר.....
ל כ ן , חשבתי על ה cj שלי עם גיר אוטומטי , אני בטח לא הראשון בישראל , אנא האירו את עייני !
תודה מראש

lizard
02-02-12, 23:08
קיים TH400 מקורי שמתחבר להאוזינג של AMC258 ולדנה 20. יש אחד שאני יודע בארץ ועושה רושם שהוא מרוצה.
ניתן להשתמש גם בגיר TH400 שהיה משודך למנוע GM למשל אבל צריך לקנות מתאמים בין המנוע לגיר ובין הגיר לטרנספר, עלות כולל של בערך 1000 דולר בארה"ב.
לי אישית יש מתאם בין TH400 ולדנה 300 ולדנה 20 (2 מתאמים שונים כמובן).
אפשרי לרכוש BELLHOUSING מיוחד שנקרא ULTRABELL או משהו כזה, מחליף את הBELLHOSUNG המובנה בגיר TH400 (צריך לחתוך את הקיים) אבל מאפשר לך לחבר את הגיר למנוע AMC258 (אתה קונה אחד שמתאים) גם חוסך לך את העלות המתאם וגם מהווה הגנה הרבה יותר טובה על הרגליים שלך במקרה של שבר בFLEX PLATE (ואני יכול להראות לך איך אחד כזה נראה כשהוא שבור...למזלי לא נסעתי ברכב....יש אנשים שנקטעו להם הרגלים מדבר שכזה).

אישית לדעתי עדיף לך פרוייקט דאבלר או גיר ידני חזק יותר מאשר גיר אוטומט. יש טענה שגיר אוטומט לוקח הרבה יותר כוחות מהמנוע כדי להפעיל אותו. לא יודע אם נכון או לא.

GodsFather
03-02-12, 05:08
תמיד אפשר לגשת לשלב הזיווד ברכב ואז ליצירתיות אין הרבה גבולות.

shmil
03-02-12, 09:00
לפני שנתיים עזרתי להרכיב AW4 ב-CJ.
מתאם טרנספר, וקצת עבודות חשמל.

gal rotman
04-02-12, 01:02
לפני שנתיים עזרתי להרכיב AW4 ב-CJ.
מתאם טרנספר, וקצת עבודות חשמל.
במה מדובר ?

shmil
04-02-12, 10:38
ההאוזינג של הגיר AW4 מתאים לבלוק המנוע.
זה המתאם של הגיר לטרנספר (http://www.novak-adapt.com/catalog/kit_153.htm)
לגיר יש מחשב, שצריך לחווט לרכב. את המחשב והחיווט עשה יריב קלר ברוך, והרכב כבר לא בידי החבר שלי, כך שאי אפשר להעתיק את החיבורים.
חוץ מזה - התאמות דרייבשאפטים, התאמת תושבת הגיר, פירוק /חיתוך רגלית הקלאץ' וזהו.

kobiarava
04-02-12, 10:52
ואותו דבר אפשר לעשות עם גיר של סופה אוטומטית, רק שזה חוסך את ההתעסקות באלקטרוניקה, צמות ומחשב-הגיר הידראולי וטיפש לחלוטין. קח בחשבון, שכל גיר אוטומטי יפחית באופן מסויים מהכח של הרכב, ויעלה את צריכת הדלק. רק בגלל 2 אלה, אני הייתי מוותר, חסרים פרוייקטים לג'יפ? שיפורים, הזרקות, דיגומים, כל מה שתשבור בדרך... תתחיל לטייל, הדרישות לפרוייקטים הבאים כבר יעלו מעצמן, אל תדאג

קובי

gal rotman
16-02-12, 22:19
אני חושב שקיבלתי תמונת מצב.
מה דעתכם על החלפה לגיר 5 הילוכים, שיאפשר גם ראשון איטי יותר וגם מהירות שיוט גבוהה יותר , מה האפשרויות ?

shmil
16-02-12, 23:23
או T5, וזהו, או גיר סופה כול האוזינג, משאבה הידראולית ומתאם לטרנספר.
T5 נדירים מאד בארץ.
בכל מקרה, מדובר בכמה אלפי שקלים טובים.

JONIFREESTYLE
18-02-12, 21:31
בקשר לרעיון ההשתלה .
אני בעיצומו של השתלה של גיר צירוקי 96-7 בסיקס שלי (258) בינתיים הכול הולך חלק .
הגיר כבר משודך למנוע עם הגלגל תנופה של הצירוקי הטרנספר גם מותקן.
נשאר לי להתקין צנרת שמן לקולר ,לבנות תושבת גיר חדשה לגיר ,ולטרנספר ולבנות איזו שהוא ידית להעברת הילוכים.וזהו ....
אני מקווה .
לא יודע איך זה יתפקד מעניין .
אם למישהו יש טיפם והמלצות אשמח מאוד לשמוע או לקרוא.
בברכת שבוע טוב יוני.
בקרוב תקציר חווית הנסיעה בקומבינה.

gal rotman
18-02-12, 23:04
בקשר לרעיון ההשתלה .
אני בעיצומו של השתלה של גיר צירוקי 96-7 בסיקס שלי (258) בינתיים הכול הולך חלק .
הגיר כבר משודך למנוע עם הגלגל תנופה של הצירוקי הטרנספר גם מותקן.
נשאר לי להתקין צנרת שמן לקולר ,לבנות תושבת גיר חדשה לגיר ,ולטרנספר ולבנות איזו שהוא ידית להעברת הילוכים.וזהו ....
אני מקווה .
לא יודע איך זה יתפקד מעניין .
אם למישהו יש טיפם והמלצות אשמח מאוד לשמוע או לקרוא.
בברכת שבוע טוב יוני.
בקרוב תקציר חווית הנסיעה בקומבינה.

תוכל להעלות קצת תמונות ?

-->