PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיט הגבהה 3" - ג'ימני

gilad.jo
07-02-12, 11:32
שלום,

אני מתעניין בהזמנת הקיט הבא:

http://www.jimnybits.co.uk/shop/jimny/jimny-3-/-75mm-lift-kit/prod_2.html

למישהו יש נסיון בהזמנה מחו"ל של קיטים כאלו? כמה מכס אני צפוי לשלם? האם קפיצים ובולמים מוגדרים כחלקים בטיחותיים לרכב?

תודה

שגיא S
07-02-12, 11:45
לא כתוב שם מה הקיט כולל.

אבל קח בחשבון שקשה מאוד להכניס דברים כאלה לארץ בלי הקשרים המתאימים. זה בטוח יעצר במכס ותצטרך להמציא את כל האישורים הנדרשים בשביל לשחרר
פלוס לשלם עמלה על כל הזמן שהלקים נמצאים במכס וכו' וכו'.

אני הייתי פונה לזוקי פרו, אני יודע שיש להם קיט של 3 אינץ' של 4X4ART שאותי אישית מאוד הרשים.
אתה יכול גם לפנות לליאור מזוקילנד לקבל הצעת מחיר אני יודע שהוא מייבא TRAIL MASTER
ובטח גם למורי תהיה הצעה בשבילך..תעשה סקר שוק.

אלדר
07-02-12, 12:33
קח בחשבון שצריך להוסיף מאריכים לצינורות בלם.

gilad.jo
07-02-12, 13:00
צריך גם סט בושינגים שגם אותו אני מתכוון להזמין.

עשיתי סקר שוק. אין מה להשוות כולל מכס.

זוקילנד רוצה 5K על סט של 2"
זוקיפרו מדברים על 9K לסט של 3"
אצל מורי לא בדקתי, אני מניח שהמחירים דומים.

כאן יש לי סט של פרוקומפ, חברה מכובדת לכל הדעות. כאשר עם התוספות מהאתר אני יכול להגיע ל-500 פאונד לסט של 3". 3000 ש"ח, מכס מעמ ושאר ירקות אני מניח שלא יעלו לי יותר מ-5K. הפחד העיקרי שלי זה שהעסק יעצר בגלל משרד התחבורע. האם רשיון יבוא אישי הוא משהו ריאלי במקרה דן או שהבירוקרטיה מטורפת? מה הסיכון שהכל ילך לפח בגלל שזה ייחשב כבטיחותי?

אלדר
07-02-12, 13:29
הכי טוב תחפש לך דילר שיביא לך את החבילה עד הבית.

שגיא S
08-02-12, 09:22
צריך גם סט בושינגים שגם אותו אני מתכוון להזמין.

עשיתי סקר שוק. אין מה להשוות כולל מכס.

זוקילנד רוצה 5K על סט של 2"
זוקיפרו מדברים על 9K לסט של 3"
אצל מורי לא בדקתי, אני מניח שהמחירים דומים.

כאן יש לי סט של פרוקומפ, חברה מכובדת לכל הדעות. כאשר עם התוספות מהאתר אני יכול להגיע ל-500 פאונד לסט של 3". 3000 ש"ח, מכס מעמ ושאר ירקות אני מניח שלא יעלו לי יותר מ-5K. הפחד העיקרי שלי זה שהעסק יעצר בגלל משרד התחבורע. האם רשיון יבוא אישי הוא משהו ריאלי במקרה דן או שהבירוקרטיה מטורפת? מה הסיכון שהכל ילך לפח בגלל שזה ייחשב כבטיחותי?

נו?
אז האלף שקל האלו זה מה ששווה לך את הזמן הטירחה, כאבי הראש, ההתמודדות לבד עם המכס וכו'? ואם יהיה חסר לך חלק בקיט..אם פתאום תצליח להוציא רק חלקים ממנו ותתקע בלי קפיץ או בולם.

עם ליאור וזוקי פרו לפחות יש לך גב ואל מי לפנות במקרה של בעיה.
אגב אצל ליאור 5000 זה כולל התקנה לא?

balmog
08-02-12, 10:24
אם תרצה בסוף לרכוש בארץ אתה מוזמן להצטרף לקבוצת הרכישה שלנו:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=63065

שגיא S
08-02-12, 10:40
אם תרצה בסוף לרכוש בארץ אתה מוזמן להצטרף לקבוצת הרכישה שלנו:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=63065

זה נשמע דווקא כמו האופציה הכי טוב..אולי באמת תוכלו להוריד קצת במחיר.

balmog
08-02-12, 10:43
זה נשמע דווקא כמו האופציה הכי טוב..אולי באמת תוכלו להוריד קצת במחיר.

+1
:)

gilad.jo
08-02-12, 11:26
תודה למגיבים.

ראשית הקיט המדובר הוא של 3" ועם כל הבושינגים, המתאמים והתוספות שלדעתי לא צריך את חלקם אבל לקחתי עודף. הקיט של ליאור הוא קיט של 2" כך שההקבלה אינה נכונה.
אני היום עם הגבהה של 2" אבל כבר אבד עליה הקלח אחרי 5 שנות עבודה, הבולמים זקוקים להחלפה בפעם השנייה, הקפיצים שקעו והגיע הזמן להתקדם...

האם מישהו התנסה באופציית היבוא האישי של משרד התחבורה?

ניבו
09-02-12, 01:28
גלעד. אתה מוזמן לבוא להתרשם מהג'יפ שלי, הוא מוגבה עם הטרייל מאסטר של זוקי-לנד
אני גר בצורן אבל כמעט כל יום ברעננה.
צור איתי קשר בהודעה פרטית

Ranster
09-02-12, 06:08
בהתחשב בזה שהסט של Trail Master לא מטפל במוטות הפנהרד (למעט תיקון חלקי בתצורת תושבת הגבהה לתיקון הזוית בסרן האחורי), הוא מגדיל את זווית הקסטר בסרן הקידמי שמלכתחילה לא להיט בלשון המעטה (הקפיצים יושבים עקום ובחלקם העליון קרובים מאוד ואף נוגעים לתושבת באמפסטופ) הופכים את הסט הזה ללא כדאי לטעמי.

בהבדל המחירים בין 2 הסטים (4xfourArt) אתה מקבל מוטות רדיוס ארוכים יותר, חזקים יותר (המקוריים לא עומדים בעומס לאחר הגדלת מהלך המתלה ונוטים להתעקם), כאלו שמטפלים בזויות הקסטר לאחר ההגבהה, מצוידים בתושבות פולי בחיבור לסרן ומפרק כדורי מסוג jhonny joint בחיבור לשילדה.
זה לכשעצמו כבר עולה הרבה יותר מההבדל בין הסטים...

בנוסף הקיט מכיל מוטות פנהרד חזקים יותר ומותאים להגבהה לצורך מירכוז הסרנים, תושבות למוטות פנהרד מקדימה ומאחור לצורך תיקון הזוית מול הקרקע, צינורות בילום מסוככים ארוכים, ספייסר לדרייבשאפט הקידמי, תושבת לטיפול בזוית הטרנספר והחלפת תושבת האלומיניום הסוררת, באמפסטופים לסרן האחורי ומעבר ל-High Steer.

עכשיו תעשה לבד את החשבון מה עדיף....

* הסט של פרו קומפ הוא התחלה טובה אבל חסר בדיוק כמו הסט של trail master והרכבתו תדרוש ממך שינויים נוספים מעבר לקיט כגון מוטות פנהרד, מוטות רדיוס וכדומה.

שגיא S
09-02-12, 13:27
רן אני שוקל להתחיל לסגוד לך...

stavamrosi
09-02-12, 15:07
א. שגיא אני איתך.
ב. רן בזמנו שדיברנון על הסט התורכי, אמרת לי שהבולמים קצרים ומגבילים בעצמם את המהלך, זה עדיין הנתון היום?
משהו יודע האם נתי מזוקיפרו מספק בולמים אחרים עם הקיט? האם קיימת אופציה לבולמים ארוכים יותר?

סתיו

Ranster
10-02-12, 01:50
חשוב לי לציין שאין לי קשר לזוקי פרו ואצלי ברכב אין שום רכיב מהקיט הזה.סתיו, בזמנו כשמדדתי את הבולמים הם אכן היו קצרים מידי לטעמי אבל לדעתי מאז הנושא טופל ע"י נתי.כמו כל קיט שנתקלתי בו עד היום בתעשיה הזו, אין קיט מושלם אבל הקיט הזה בהחלט מטפל בהרבה מקומות שאחרים מעדיפים להתעלם ולהזניח, הוא סה"כ פתרון טוב ובהשקעה לא גדולה אפשר למקסם אותו עוד יותר.בגדול, סט קפיצים/בולמים בגובה סולידי של 45ממ קדימה / 60ממ אחורה (כדוגמת king springs/Though dog וכדומה) לא ידרוש טיפול נוסף ועם בחירה נכונה של בולמים אפשר להגיע לתוצאות יפות מאוד במגבלות הגובה.מעל הנקודה הזו צריך לפתוח את הארנק בשביל שהעסק יעבוד כמו שצריך.בדגמי ה-VVT השילדה שונה מעט ומקדימה כשמתחילים לעלות צפונה מנקודת ה-2", אין מנוס מלהזיז את הסרן קדימה ולסובב אותו על מנת לפצות על זוית הקסטר אחרת הקפיצים ישבו עקום ואף יגעו בתושבות הבאמפסטופים - כל זה נעשה ע"י החלפת מוטות רדיוס קידמיים לארוכים יותר ובעלי זוית שונה.הנ"ל אגב, עוזר ולא מעט בפתרון בעית הרעידות הידועה לשימצה.רן

עידןשטיין
12-02-12, 19:36
אחי אתה הולך סחור סחור לדעתי קיבלת הרבה עצות יפות ומקצועיות גש למורי ,אני התקנתי אצלו הגבהה של 8 ס"מ לג'ימיני שלי מודל 99 ידני מאוד מרוצה והעבודה מצויינת

ניבו
13-02-12, 01:14
רן כל מה שרשמת יפה מאוד ונחמד מאוד
אבל לא נתקלתי בשום בעיה.
אני עכשיו על 235 והכל נכנס יופי, בלי חיתוכים, בלי כלום.
מעלות קשים ביותר הרכב עלה, העברתי אותו לא מעט. והקיט הזה הוכיח את עצמו
שבילים? מגהץ לך ב80 קמ"ש
בולדרים ומדרגות והכל כבר לא מפריע.
הקיט הזה נותן גובה שלא יבייש הגבהה.
ואגב, המוטות רדיוס שלי במצב מצויין, לא התעקמו ולא נשברו.
ואל תתבלבל בין כל הקיטים כן?
הקיט של הטרייל מאסטר זה 2 אינץ'. ככה רשום על האריזה. ;)

Ranster
13-02-12, 08:17
לא מדובר על "הג'ימני של ניבו", מדובר על שאר הג'ימני בעולם.
בהם הגבהה מוגזמת מקדימה תגרור תופעות "מוזרות" בסרן הקידמי ומעבר ל-235 ללא יחסי העברה יוסיף לתופעות האלו תופעות נוספות "מוזרות" של קוצר נשימה.

אשמח אם תעלה תמונה של הקפיצים הקדמיים במצב סטטי והצלבה בשביל להראות לנו את הפלא הזה.

נ.ב.
את הקיט שיש לך ברכב בדקתי עוד הרבה לפני שהוא נמכר פה בארץ.

סבס
21-02-12, 01:48
חברים אתם מוזמנים להצטרף לרכישה שאני מארגן לחיית שטח בפייס... יש כבר מספיק אנשים ולכן רשום גם מחירים :9

http://www.facebook.com/events/355798691117855/

סבס
21-02-12, 02:10
אתה מוזמן להצטרף לקבוצת הרכישה שלנו: http://www.facebook.com/events/355798691117855/

סבס
21-02-12, 02:12
עידן מתי עשית הגבהה ? עד כמה שאני זוכר אתה "גמד" ללא הגבהה :)

-->