PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסויים לפנסי ערפל

WildLove
12-02-12, 02:02
אז השבוע אני מקווה להתקין כבר את הפנסים שקניתי מל.כ על הגג, כמובן שמדובר בפנסי בעלי אלומה צרה ומרוכזת
וכן, אני יודע שזה בעייתי מבחינת החוק... ובדיוק בגלל זה אני רוצה לאלתר סוג של כיסוי כלשהו בשבילהם כי הם במילא מיועדים לשימוש רק בשטח ולא בכביש ולא בא לי למשוך צומת לב של כל נבלת תנועה.
הבעיה שהפנסים האלה לא הגיעו עם שום כיסוי, ואני לא מצליח לחשוב על רעיון\אילתור\מקום לקנות ממנו כיסוי גומי נורמלי שיכול לכסות כל פנס ולהצמד כדי שלא יעוף במהירות שיוט,
הפנסים הם בגודל 5" כמו במכירה הבאה:
http://www.ebay.com/itm/4-100W-CHROME-5-OFF-ROAD-LIGHTS-JEEP-SUV-TRUCK-4x4-/230154764114
למישהו יש רעיון\מוצר מוכן איך להכין כיסוי שימושי (ואולי גם אסתטי?)

כל רעיון יתקבל בברכה...

S.V.
12-02-12, 02:45
זוג כובעי גרב בצבע שחור. אתה יכול לאבטח עם שמרלינגים שלא יעופו מהרוח.
אם כבר, תקנה הכי זולים. 2 זוגות. כשאחד ייקרע או יאבד, יהיה לך ספייר...

dadi
12-02-12, 07:25
אני השתמשתי בגרביים שחורות יושב טוב לא עף ולא כלום בברכה דדי

דרור ברלי
12-02-12, 12:02
נבלות התנועה ימשיכו להציק לך גם כשהפנסים מכוסים בגרביים, בקפל"סט או אפילו בקונדום בטעם תות.
פשוט כי במדינה המתקדמת הזו, אסור להתקין פנסים על הגג בכלל. מכוסים או לא מכוסים. פשוט אסור. למה? ככה.
מה מותר? שני פנסים בגובה שלא יעלה על גובה הפנסים הראשיים של הרכב, מופעלים על ידי מתג נפרד ובעל חיווי.

Tourist
12-02-12, 12:05
נבלות התנועה ימשיכו להציק לך גם כשהפנסים מכוסים בגרביים, בקפל"סט או אפילו בקונדום בטעם תות.
פשוט כי במדינה המתקדמת הזו, אסור להתקין פנסים על הגג בכלל. מכוסים או לא מכוסים. פשוט אסור. למה? ככה.
מה מותר? שני פנסים בגובה שלא יעלה על גובה הפנסים הראשיים של הרכב, מופעלים על ידי מתג נפרד ובעל חיווי.

אם הנושא כבר עלה... מותר להתקין פנסים שיאירו לצידי הרכב או לאחוריו ? (יותקנו בצורה שברור שלא יוכלו להאיר לפנים)

דרור ברלי
12-02-12, 12:13
אתה מתכוון כמו ברכבי בטחון/שמירה למיניהם? אין לי מושג.

-->