PDA

צפייה בגרסה מלאה : כסא הידאולי של אספיר

מנחם רוזנבך
13-02-12, 03:01
חבר בעל "סובארו פורסטר" שסובל מבעיות גב מתלבט אם להתקין כסא הידראולי של אספיר.
למישהו יש ניסיון עם הכסאות האילו ?
אשמח לקבל הערות והארות בתחום, או כל סוג של תובנות לגבי השימוש בכיסאות האלו.

תודה מנחם

ishc
13-02-12, 09:06
אצלי מותקן מושב שולמן בסמוראי. לא מבין מה התובנות שאתה מחפש אבל לפני זה היה מותקן מושב של ISRI (גם ייבוא של אספיר) שהיה הרבה פחות נוח (למרות שהיה לא רע). בגדול זה המושב הכי נוח שאני מכיר.

אורי. ס
13-02-12, 09:07
שלום לגבי השאלה ששאלת התשובה מומלץ אני בעבר עבדתי שם ויש לא מעט אנשים
שסובלים מבעיות גב שהתקינו מושבים אורטופדים של אספיר ונהנו מאוד מהמושב אני בעצמי סובל מבעיות גב
ושנסעתי ברכב עם מושבים כאלו זה היה מאוד נוח ביחס למושב סטנדרטי מומלץ לך לקפוץ לסניף שלהם לנסות
את המושב יש מספר סוגים של מושבים בדוק מה מתאים לך.

סולי
13-02-12, 20:40
ניסיתי לאורך השנים מספר דגמים של אספיר, לפני שנה התחלתי לנהוג בטנדר עם ריקארו.. עולם אחר בנוחות בעמידות ואיכות הגימור.

נ.ב, אין לי בעיות גב כרוניות, ..ובסמוראי לצערי יש לי אספיר.

עידו לוריה
14-02-12, 16:33
אני עם בעיות גב כבר כ - 18 שנה ויש לי פורסטר ואין לי שום בעיה עם הכסא , מה שכן כסאות זה דבר אינדיבידואלי כך שכל המלצה נכונה לבעל אותו כסא ,
מה שכן יש הבדל גדול ברמות הכסאות שנמכרים ובאמת ריקארו הם בין הטובים .
אני כמעט בטוח שבפורסטר לא ניתן להרכיב מער' הידרוליות אלה רק את המושב עם מתאם קשיח (אין מספיק מרווח בין הראש לגג ).

עידו

מנחם רוזנבך
14-02-12, 21:57
תודה למגיבים..............
כמה הבהרות, מדובר בנהג מבוגר שהחלו לו בעיות גב, שאפילו כשמגיע לבמפר חייב להאיט בצורה קיצונית כדי לא לחטוף כאבים.

e-Pit@m,
אני מבין שכסאות ריקארו הם כיסאות שאספיר מספק................

עידו,
תודה על המידע, ממה שהבנתי הבחור הוזמן לסדנא בתל-עדשים עם רכבו לבחון את האפשרות של התאמת הכסא עם מערכת הידראולית.
יש סיכוי שאצטרף אליו........

תודה
מנחם

עידו לוריה
14-02-12, 22:16
מנחם אין בעד מה .
רק אל תשכח שכל החברות בראש ובראשונה הם מנסים למכור והרבה פעמים גם מוצר של הכי מתאים לכן כידי לקחת את מה שנאמר לכם בערבון מוגבל.
כסאות הידראולים לא מתאימים לרכבים עם גג נמוך , אלו כסאות שכרית הישיבה שלהם יותר גבוהה מאשר הכסא האורגינלי (בגלל המנגנון הידראולי)+ המתאם שמגביהה אותם עוד יותר , ואז נוצר מצב שהנהג פוגש את הגג במהלך קפיצה עם הראש ובנוסף לפעמים זווית הריאה נפגעת בגלל התנוחה הגבוהה ( העניים יושבות גבוהה מדי והחיבור של הגג עם החלון הקדמי מסתיר את הדרך ) .
אלה עם הנהג גמד ואז כל הנאמר מיותר ;)

עידו

-->