PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיפ ראשון

bigili
01-02-05, 13:32
שלום לכלום.

אני רוצה לקנות את הגיפ הראשון שלי. נכנסתי לפורומים כדי ללמוד קצת על גיפים וכדי ללמוד מה כדי לקנות ויצאתי יותר מבולבל ממה שנכנסתי..

התקציב שלי הוא 30000 ש"ח. אני מעונייין בגיפ קטן וחסכוני שיתאים לנסיעה בכביש ובשטח.
השטח יהיה דיונות, אבנים, בוץ. לא משהו קרבי מדי. אם אפשר שהנסיעה בכביש תהיה נוחה.

האם מישהו יכול לעזור לי לעשות קצת סדר בבלגן..?

תודה מראש לכל מי שעונה.
אילן

נמרוד
01-02-05, 13:39
תחרוש היטב את פורום סוזוקי, בראש הפורום יש רשימת FAQ שיעזרו לך. גם את פורום המתחילים.

בשביל לעזור לך עם ההתלבטות, התשובה היא אכן------> סמוראי, רכב השטח הראשון הקלאסי של כל הזמנים.

bigili
04-02-05, 19:58
תודה על התשובה המהירה.

אפשר גם לקנות ויטרה מודל 90, ויטרה נראה גיפ יותר נוח לנסיעה בכביש. האם יש לו יכולת עבירות טובה כמו לסמוראי? או שהוא רכב עירוני גבוה..

תודה מראש על התשובה.

moriseven
04-02-05, 20:10
סמוראי זה העתק מוקטן של JEEP (לפי דעתי)
תשים לב אפילו שהוא בנוי כמו ג'יפ (ציריות של הדלתות,מכסה מנוע שמשה מתקפלת וכו')
לחבר שלי היה כזה ולא היה מקום שהוא לא עבר בו בנוסף יש לו הרבה אפשרויות שיפורים.
השאלה היא מה אתה מחפש נוחיות (פינוק) בכביש וירידה מידי פעם לשטח ואז ויטרה יהיה מספיק לך או שאתה רוצה להרגיש כמו JEEP רק בלי העוקב דלק שדבוק לך לתחת כמו בJEEP אמיתי.

זאביק
05-02-05, 15:06
תודה על התשובה המהירה.

אפשר גם לקנות ויטרה מודל 90, ויטרה נראה גיפ יותר נוח לנסיעה בכביש. האם יש לו יכולת עבירות טובה כמו לסמוראי? או שהוא רכב עירוני גבוה..

תודה מראש על התשובה.

רוב-רובם של מסלולי הטיול בארץ עבירים לרכב 4X4 עם הילוך כח (LOW, מה שאין בראב-4, CRV, טריוס ודומיהם).
זה לא משנה אם תהיה עם ויטרה, סמוראי, סופה, דיפנדר או קינג חדש.
למעט המקומות שלא תוכל לעבור, יש מעקפים או שאין מה להגיע איליהם בטיול.

לסמוראי יש אפשרויות שיפורים הרבה יותר טוב (לא חסר לויטרה, אבל יש פחות).
ויטרה הרבה יותר נוחה. בנוחות נסיעה, בנוחת ישיבה, בפינוק תא הנוסעים.
זה ההבדל העיקרי בין סמוראי לויטרה.

Anonymous
07-02-05, 22:04
תודה רבה לכל מי שענה.

-->