PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכב דיזל מומלץ ב-20-25K

Neilman
13-02-12, 16:34
שלום רב,

אני מחפש לעצמי רכב (פרטי, סופה כבר יש :D) בתקציב של 20K עם אפשרות להגיע ל-25K אם זה באמת מצדיק...
אני נוסע בערך 500-600 ק"מ בשבוע, לכן באופן טבעי חשבתי על דיזל. הדרישות הן:
1. צריכת דלק נמוכה
2. אמינות (אם אפשר משהו שאפשר לעבוד עליו לבד בכלל טוב...)
3. מזגן.....

כמובן שאני מדבר על ידני...

אני חשבתי על C3 דיזל/אופל אסטרה/סיאט קורדובה.

C3 כרגע אני לא מוצא אחת במחיר הגיוני, אופל מפחיד אותי הטורבו ועלות החלקים, קורדובה מלפני 2006 הם די עגלות לפי מה שהבנתי...
עד כמה אני צודק/בכיוון?? יש למישהו רעיונות אחרים? (אני אומר מראש שאני לא משתגע על יפניות... חוץ מסמוראי כמובן :cool:)

תנין
14-02-12, 05:12
יש לי חבר שנוסע כבר שנים במרצדס ,הוא קנה מונית לשעבר בזול ועשה לה שיפוץ, אתה מגיע בסוף לרכב חסכוני מאוד, יש גם ידניות, נוח מאוד ,ולמרות שאני לא בקי בדגמים .אמין פי כמה מהארופאיות שיש בשוק.

כמובן שהאופציה קיימת גם לגבי טויוטה קןרולה דיזל ידנית.

Neilman
14-02-12, 14:16
מעדיף לא להיכנס לענייו של שיפוצים, יש לי מספיק תוכניות על הסופה :-)
לגבי קורולה, כמו שכתבתי, אני מעדיף לא יפניות/קוריאניות וכו'...

איתמר_DRZ
14-02-12, 17:16
אופל אסטרה רכב מעולה אבל יש לו מחלה של משאבות סולר שמתאבדות יום אחד בלי אזהרה, לנו במשפחה הייתה כזאת משהו כמו שנתיים והייתה מעולה, אף תקלה.
לכמה חברים יש וולקסוגן פולו קלאסיק, מאוד מאוד חסכוני ומאוד אמין רק צריך לחפש אחד שמור.
בהצלחה.

david1971
14-02-12, 17:44
מרצדס 220 צבע כסף מודל 2000 לשעבר מונית ב-22000 שח

BlackStar
29-02-12, 19:34
צמע אתה מוזמן אליי יש לנו בבית מרצדס C220 שנת 97 עם לא פחות מ 800 אלף קילומטר " מונית לשעבר "
הכיסאות עדיין קשים ונעימים לישיבה הדלתות עדיין נסגרות חלק וטוב ואין חופש בשום ציר לא בגאז לא דלתות לא מכסה מנוע ולא בשופ מקום
לא תאמין אבל הרכב עושה 1:16 ורוב הנסיעות שלנו קצרות מאוד 40 קילומטר ביום בית ספר גן מכולת וכו..
לאחרונה שופץ גיר קומפלט הכול הכול + בוסטר הגיע ל3000 שח הכול כולל הכול הרכב עלה לפני חצי שנה 10K
נוסע נהדר ממליץ בחום ((( נכון שיש לו חזות פלאסטינית ))) אז מה ערנבים יודעים לנסוע על רכבים הכי אמינים לא ראיתי שום ערבי עם דיפנדר למעט אחד מקלאנסווא

-->