PDA

צפייה בגרסה מלאה : טויוטה לנד קרוזר פרדו ארוך 2001 - הערות/הארות

asafgvt
16-02-12, 14:57
היי,

יש לי מסגרת של 70 אלף שח ורוצה לקנות ג'יפ משפחתי שגם ייתן ביצועים בשטח.
אני בן 35 ולא מתכוון להשתולל ו"לקרוע" אותו כמו הצעירים.. ואני די חדש בענייני השטח...

המליצו לי על טויוטה לנד קרוזר פרדו ארוך 2001 (http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?pricelist_ad=277780&ModelID=87&SubModelID=1480&FromYear=2000&UntilYear=2002&Auto=1) שגם אמין, גם טוב לשטח.
מה דעתכם ?
מה עלי לבדוק ?
אילו מחלות יש לרכב כזה שעלי לקחת בחשבון ?

תודה מראש,
אסף :)

e-sheta
16-02-12, 16:29
אני ממליץ לך לחפש כזה רכב אבל רק מנוע בנזין ,לבדוק שהרכב מטופל ולא מוזנח ואין פגיעות בחלקו התחתון לגבי הדיזל יש אומרים שהוא גם מוצלח אך לאחרונה יצא לי לדבר אם כמה בעלי דיזל ואמרו לי במידה והם מוצאים כזה בנזין הם מחליפים לבנזין ...

היי,

יש לי מסגרת של 70 אלף שח ורוצה לקנות ג'יפ משפחתי שגם ייתן ביצועים בשטח.
אני בן 35 ולא מתכוון להשתולל ו"לקרוע" אותו כמו הצעירים.. ואני די חדש בענייני השטח...

המליצו לי על טויוטה לנד קרוזר פרדו ארוך 2001 (http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?pricelist_ad=277780&ModelID=87&SubModelID=1480&FromYear=2000&UntilYear=2002&Auto=1) שגם אמין, גם טוב לשטח.
מה דעתכם ?
מה עלי לבדוק ?
אילו מחלות יש לרכב כזה שעלי לקחת בחשבון ?

תודה מראש,
אסף :)

ori abr
16-02-12, 16:57
היי אסף.
אני בעלים של פראדו ארוך דיזל שנת 2000.
הדגם החלש יותר. היה פה שרשור לגביי מה לבדוק. בעיקרון דגם 2001 בדיזל הגיע עם מנוע חזק יותר. ממה שעבר בשרשור סרנים קצת פחות טובים ממה שיש אצלי למרות שאני מטייל עם חברים ולא היו להם בעיות. בנושא הבנזין פשוט במדינה המתוקנת שלנו בנזין היום יותר זול מהדיזל. לא יודע כמה הבנזין שותה אבל הדיזל החלש 125 כוח סוס עושה 1:8.4 לפי המדידות שאני עשיתי
מבחינת מה לבדוק כמו בכל גיפ...פגיעות גחון למרות שאל תצפה למצוא הרבה כלים נקיים. רוב הגיפים האלה עברו שטח אצל אחד או שניים מהבעלים הקודמים. אני יד 2 והגיפ עושה שטח אבל ללא ספק גיפ מאוד אמין. כל גיפ בשנים האלה תלוי הרבה איך טיפלו בו.
שיהיה המון בהצלחה וברוך הבא.

איתמר_DRZ
16-02-12, 18:33
אם אפשר גם לנצל את השרשור, פראדו דיזל עם 250-300K ק"מ עוד שווה משהו? או שזה רכב גוסס? כמובן שהכל תלוי במצב הרכב אבל יש איזה שהוא גבול למכלולים מעניין אותי אם פראדו שמור עם ק"מ כזה גבוה עדיין יהיה אמין.

ori abr
16-02-12, 19:48
היי איתמר
תלוי איך טיפלו באוטו.
הפראדו שלנו כמו שאמרתי הינו יד שניה. יד ראשונה היה של חברים שלא ירדו איתו לשטח. אצלנו הוא נוסע הרבה לטיולים בעיקר קשים ( אני עם גרנד צירוקי נעול קדימה אחורה והפראדו של האבא שלי.) הפראדו כרגע עם 314 אלף ומאז שהוא אצלנו הוחלף לפני כמה חודשים מסרק הגה. טיפולים שלו נעשים בזמן ולא במוסך מורשה ( נשברו לנו הקליפסים שתופסים את המגן בוץ המורחב של הגלגל האחורי ותחזיק חזק על כמה חתיכות פלסטיק ועבודה רצו כמעט 2000 שקל...)
מעבר לזה מיסב ו....זהו!
כך שכמו עם כל דבר. תתחזק כמו שצריך הרכב יחזיר לך את זה חזרה וזה נכון לכל כלי רכב.

-->