PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקשה למסלול בהרי ירושלים (שלג)

hadtomer
16-02-12, 18:35
בהנחה שבשבת יהיה שלג בירושלים-האם יש מסלול סביר בהרי ירושלים שאפשר לעשות עם ילדים-שיהנו מקצת שלג?

shmulikbg
16-02-12, 18:41
תומר,
השאלה אם ואיפה יהיה בכלל.
אם כן, באזור אורה עמינדב אפשר להיכנס לכמה שבילים יפים.

hadtomer
17-02-12, 12:03
על הכיפאק. תודה - אנחנו נצא מחר בשעות הבוקר - כמובן בהנחה שירד שלג. אם מישהו עם ילדים רוצה להצטרף, בשמחה

m_gusman
17-02-12, 13:43
בהנחה שירד שלג והוא נערם,
גם אנחנו מתכננים לעלות לכיוון ירושלים ולתת לילדים (2.5 ו-5) בפעם הראשונה תחושה של שלג.
נשמח להצטרף.
משה ג.
050-6806816

shmulikbg
17-02-12, 13:48
עפ"י מזג האויר כרגע פה, לא נראה ממש שיש סיכוי לשלג, אבל, מי יודע.
ננסה לעדכן מחר בבוקר.

הירשפלד יובל
17-02-12, 15:04
רבותי , שלג זה דבר נחמד במיוחד לילדים אבל גם יכול להיות מסוכן .נכון שפני השטח והאחיזה שונים בין שלג לבוץ אבל יכול לומר ששישי שעבר בדקתי מעלה (ברבוניה - מעין יעל לגילה ) ובגלל הבוץ , גם רכב עם צמיגי שטח , נעול כפול החליק , זרק/נזרק לצדדים עד שבשלב מסוים ויתרתי . אחרי +49 חורפים בי-ם הספקתי לראות כמה כלי רכב שהיו להם תנועות בלתי רצוניות.

hadtomer
17-02-12, 15:12
יובל, זה טיול עם ילדים...יש אנשים עם ילדים בני שלוש ארבע...

איזה מעלה ברבוניה ואיזה נעליים, כולה מחפש איזה שביל בהרי ירושליים, בתקווה גם מושלג,, כדי שלילדים תהיה קרחת יער לשחק בה הרחק מהמאזדות של הליסינג.

שגיא S
17-02-12, 15:12
) ובגלל הבוץ , גם רכב עם צמיגי שטח , נעול כפול החליק .

בסוף נעלת גם קדימה?
איך ההרגשה? שווה את זה?

אתה מבסוט?

hadtomer
17-02-12, 15:23
בסוף נעלת גם קדימה?
איך ההרגשה? שווה את זה?
אתה מבסוט?
עזוב, מאז הנעילות הבן אדם עולה על ברבוניות. יוסיף יחסי העברה, אוכלוסיית המושטים בישראל תהיה בסכנה.

שגיא...פעם ראשונה שאני מנסה להראות לילדה מה זה שלג, ואתה מתעלק לי על השרשור עם נעילה קדמית??? לא יפה.....

שגיא S
17-02-12, 15:29
עזוב, מאז הנעילות הבן אדם עולה על ברבוניות. יוסיף יחסי העברה, אוכלוסיית המושטים בישראל תהיה בסכנה.

שגיא...פעם ראשונה שאני מנסה להראות לילדה מה זה שלג, ואתה מתעלק לי על השרשור עם נעילה קדמית??? לא יפה.....

צודק תומר סליחה..אני פשוט תקוע בבאר שבע עם המבחנים. פה אין שלג רק אבק..:(

taylorh
17-02-12, 17:11
בהנחה שבשבת יהיה שלג בירושלים-האם יש מסלול סביר בהרי ירושלים שאפשר לעשות עם ילדים-שיהנו מקצת שלג?

בין הר אורה לאבן ספיר להכנס בשביל האדום , לנוע לכוון חורבת סעדים והר שלמון , לנוע ולהקיף את נקודה 692 , ולחזור להר עמינדב דרומית להר שלמון , לצאת בהר עמינדב בואך יד קנדי. כל השבילים הם כבושים ונוחים בימים רגילים

hadtomer
17-02-12, 19:20
בין הר אורה לאבן ספיר להכנס בשביל האדום , לנוע לכוון חורבת סעדים והר שלמון , לנוע ולהקיף את נקודה 692 , ולחזור להר עמינדב דרומית להר שלמון , לצאת בהר עמינדב בואך יד קנדי. כל השבילים הם כבושים ונוחים בימים רגילים
נשמע מעולה - חברים עם ילדים - תהיו מעודכנים - מחר בסביבות שמונה בבוקר נהיה כולנו חכמים יותר ונראה מה יהיה מצב השלג

זיו.נ
17-02-12, 20:23
אם יש שלג, יש מצב שגם אנחנו נצטרף (עם ילדה בת 5).
מציע לעדכן כאן בבוקר.

זיו

hadtomer
17-02-12, 21:13
בכיף-מחר נדע יותר בשבע וחצי בבוקר

hadtomer
18-02-12, 07:46
נכון לעכשיו-אין דיווחים על שלג

hogi
02-03-12, 18:32
לא ברור מה יהיה מחר, אבל בעקבות הודעה כאן בפורום לא עלינו להרי ירושלים אלא נסענו לכוון גוש עציון.
ערפל כבד, גשם וגשם, אבל אחרי המנהרות, ככל שמתקרבים יותר לנווה דניאל ולאפרת יש יותר שלג.
מול אפרת מצאנו פינה עם עוד כמה רכבים ישראלים, עם שלג בגובה 6-7 סמ'. לילדים זה הספיק.
כשעזבנו בשעה 17.00 התחיל לרדת שוב שלג עבה ויפה ונראה שהוא אפילו נערם.
אם זה ימשיך כך הלילה- מחר הכל יהיה שם לבן.

סעו בזהירות! הכל חלקלק .

-->