PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניתי ג'יפ ראשון שלי :)

AzurA
17-02-12, 14:53
חדש בפורום הזה וחדש בעולם הג'יפים
שמי דורון , אני בן 26 מאילת, עיסוקי בחיים הוא קבלן התקנות של HOT
שבוע שעבר קניתי ג'יפ ראשון שלי
איסוזו טרופר 99 מנוע 3.5V6 בנזין
150K ק"מ
תמונות :
http://www.isuzu.org.il/isuzu/uploads/5125063d0b9492e073817dc480b7940929141241 77.jpg
http://www.isuzu.org.il/isuzu/uploads/c1af72bdfe256c2fbe85b9e0b2fc394f72710413 0.jpg

כמו שאתם רואים הרכב ממש שמור צבע מקורי עד כמה שזה קשה להאמין :)
יש לי מספר שאלות ברשותכם
אני מבסוט מאוד מהנהיגה מרגישים את הבטחון בכביש, הגובה היציבות אין מילים
אבל מה שמפריע לי ממש זה שנגיד אני נוהג בכביש קצת מחורבש אני ממש מרגיש את הכביש באוטו
רעידות נוראיות
הצמיגים שלי די יבשים ואני מתכוון להחליף אותם השאלה אם זה יגמר בצמיגים ? או שאני צריך ללכת לכיוון בולמים וקפיצים
היציאות שלי לשטח הן מזעריות, אני מאמין שזה יסתכם בפעם פעמיים בחודש וגם אז נסיעות שבילים ולא שטח קמיקזי :)
אז המטרה שלי היא שלפחות בכבישים אני לא ירגיש את הכביש בכלל
במה להשקיע ואם אפשר המלצות למוצרים זה יעזור

שאלה נוספת, כשאני עומד עם הרכב מונע בניוטרל, ואני מעביר ל D אני מרגיש מכה לא חזקה ממש אבל עדיין מכה, ב R זה לא קורה
חבר שמבין נכנס מתחת לרכב והראה לי שיש חופש בDRIVESHAFT ואומר שצריך להחליף צלב, כבר קניתי את הצלב השאלה היא אם זה משהו שאני יכול לעשות בעצמי או שחייב כלים מיוחדים שיש רק במוסך ? יש לציין שיש לי ידיים לדברים האלה, טיפולים לרכבים שלי אני עושה לבד
תודה לעוזרים

raanan
17-02-12, 16:24
ראשית, תתחדש !

נוחות נסיעה מושפעת מלחצי אוויר בצמיגים ואיכות הבולמים/קפיצים.
תתחיל מבדיקת לחץ אוויר ואח"כ שקול להחליף לבולמים טובים יותר (קוני,אולדמן) במידה והמקוריים עדיין מורכבים.
ציינת שיש רעידות בכביש מושבש, ממליץ לך לבדוק שאין חופשים במע' ההיגוי , משולשים, מוט מייצב והמוטות המקשרים שלו.
(עדיף שתבדוק זאת במוסך מקצועי או במכון כיוון פרונט).

לגבי חופש בדרייבשאפט, אם הינך מתכוון למעט יכולת סיבוב (מעלה שתיים), אז זה תקין.
לא תקין חופש בצלב.
לא בטוח שתצליח להחליף הצלב ללא פרסס.

רענן
נ.ב - באזור שלך גר טושי (מקוצען ומכיר היטב את הטרופר) , שווה לך לקפוץ אליו שיעבור על הרכב וייתן לך חוות דעת "ליישור קו".

עמרי שדה
19-02-12, 13:43
מומלץ התקנת קולר לשמן גירבניפרד מהרדיאטור.

alf3
22-02-12, 00:29
תתחדש , בכמה קנית אם לא סוד :) ?

-->