PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראש מנוע סורנטו 2005

idan_ti
18-02-12, 17:37
אחרי התחממות פתאומית אי שם בנתיבי איילון התחמם האוטו בפתאומיות וצינור מים החליט להתאבד .. בתיקון הצינור יש לחץ במערכת המים משמע ראש מנוע צריך תיקון.

מישהו עשה ראש מנוע והיכן ? ומה היו העלויות? (אני יודע שחלקכם תמליצו לי על קאיה יפו ועל אריאל שאגב אבחן את הבעיה ואני מכיר את סדרי הגודל של המחירים שם ואני מעוניין לדעת אם מישהו עשה במקום אחר ומה היו המחירים).

efi2003
26-02-12, 07:46
אם זה עדיין רלוונטי, אתה מוזמן להתקשר אלי.
לצערי יש לי נסיון לאחר שגם לי הלך ראש מנוע בסורנטו ולאחר שעשיתי בירור די מקיף בנושא.
052-5787711
אפי

idan_ti
03-03-12, 17:35
אפי תודה.

כבר ביצעתי את התיקון :
1. ראש מנוע חדש (לא משופץ ולא נעליים רק חדש).
2. החלפת צנרת מים.(צינור מים עליון+תחתון+צינור u )
3. החלפת רדיאטור לחדש
4. החלפת שמן מנוע + פילטר מקורי.
5. על הדרך החלפתי כבר פילטר סולר ואויר (זה כבר טייפול תקופתי על הדרך).
6 . כמובן מים ירוקים .
7. בדיקת משאבת המים שנמצאה תקינה.

טפו טפו הרכב לא מתחמם יותר ונוסע יופי סה"כ נזק כולל מע"מ ועבודה 9200 ש"ח

ranrang
16-08-12, 10:53
שלום לכולם,
קרה לי מקרה דומה - צינורית מים ששווה כלום התפוצצה, המים נשפכו במהירות, החום עלה לטמפרטורות אסורות, ובלא כל התראה - לא נורית ולא זמזם - ועד שראיתי את מד החום (בנהיגה על כביש 6 אתה לא מסתכל על מד החום כל הזמן) - הלך המנוע.

ראיתי באתרים אמריקאיים שהם התארגנו שם לתבוע את המפיץ להחזר תיקון ראש המנוע, בגלל האופי הזה של התקלה.

אם יהיו כאן מספיק חברים שקרה להם מקרה דומה בסורנטו דגמים רלוונטיים (2003-2007 ואולי עוד) - אפשר יהיה לפנות במרוכז למפיץ כאן.

schwarzi
30-09-16, 12:55
הי אפי,
ראיתי את התגובה שלך (אמנם מ 2012) ויש לי סורנטו 2005 עם אותה הבעיה של התחממות. במוסך המורשה אמרו לי שהלך הראש מנוע והם רוצים 13000 להחלפה בחדש.
אם יש לך נסיון רלוונטי בנושא אשמח לשמוע.
תודה אסף

-->