PDA

צפייה בגרסה מלאה : מסתור גזיה - מוצר חדש מבית רוק סוליד

RockSolid
20-02-12, 07:58
מוצר חדש מבית רוק סוליד.....
מיסתור מתקפל לגזיה, ללא צירים ובעל נפח איכסון דק.
מתאים לכל גדלי וסוגי הגזיות, מתאים גם לכירות גז ניידות
ניתן לקבל בשני גדלים 30*30 ו 40*40
מחיר רק 250ש"ח

אייל67
26-02-12, 20:05
נראה מוצר טוב ויעיל, רק המחיר ...אח המחיר, אפס, לא לגמרי נוח ...
חבל.

אייל

GodsFather
27-02-12, 10:49
אייל, אולי תארגן קבוצת רכישה ותצליח לקבל מחיר יותר טוב... לך תדע...

amirk
27-02-12, 11:10
נראה טוב

אייל67
04-03-12, 20:36
אייל, אולי תארגן קבוצת רכישה ותצליח לקבל מחיר יותר טוב... לך תדע...

אם אני מארגן, אתה בפנים ??

רפאל
04-03-12, 21:07
היי אייל

המחיר אינו יקר
קח בחשבון שהמוצר הינו חדשני בעיצוב שלו, עשוי מאלומיניום וחתוך בלייזר
היתרון הגדול שלו זה נפח איחסון קטן של פחות מסנטימטר עובי.
כל מוצר אחר אשר מבצע שימוש בצירים לקיפול יוצר נפח איחסון גדול

אתה מוזמן להגיע ולהיתרשם מהמוצר בעיניים

רפי

nir.samo
04-03-12, 21:46
אם המחיר כולל את הגזייה זה באמת אחלה מחיר.

amirk
05-03-12, 09:57
היי אייל

המחיר אינו יקר
קח בחשבון שהמוצר הינו חדשני בעיצוב שלו, עשוי מאלומיניום וחתוך בלייזר
היתרון הגדול שלו זה נפח איחסון קטן של פחות מסנטימטר עובי.
כל מוצר אחר אשר מבצע שימוש בצירים לקיפול יוצר נפח איחסון גדול

אתה מוזמן להגיע ולהיתרשם מהמוצר בעיניים

רפי

למרות התגובה המפרגנת שלי מעלה, (שהיא למעשה העריכה להודעה הנוכחית, אז, העדפתי להימנע מהעימות שאולי ייגע עכשיו)
התגובה האחרונה שברה אותי.
בבקשה:
http://www.dealextreme.com/p/mini-aluminum-folding-outdoor-bbq-camping-stove-windshield-111329\
(http://www.dealextreme.com/p/mini-aluminum-folding-outdoor-bbq-camping-stove-windshield-111329)
יש לי כזה, כבר יותר משנה. מעולה.
עושה את העובודה, זול, מתקפל לפחות מסנטימטר אחד למרות שמשתמש בצירים, ניתן להקיף את הגזיה ולסגור את המגן בעזרת קליפס פשוט.

ולמתכנני הקניה המשותפת, אני קניתי באתר אחר (MADEINCHINA) את אותו מוצר בדיוק שנותן הנחה לכמות, קניתי 10 ב ~ 7 דולר ליחידה. מתנות לחבר'ה.

גילוי נאות, בצער רב אני מודיע שאין כל קשר עסקי עם DX למעט היותי לקוח.

shlomomos1
05-03-12, 10:17
המוצר של DX קצת קטן - 14 ס"מ גובה, יש עוד אופציה בגובה 24 ס"מ - http://www.e-shetach.co.il/pl_product~4025000~43~138.htm.
קניתי, קטן וקל לאכסון מתפקד מצויין.

amirk
05-03-12, 10:38
מצאתי את הקישור ממנו קניתי העלו את המחיר קצת, עדיין זול ביותר. וגם יותר גבוהה -23 סמ
http://product.madeinchina.com/Foldable-Camping-Stove-Windshield-Cookout_13100961.shtml
(http://product.madeinchina.com/Foldable-Camping-Stove-Windshield-Cookout_13100961.shtml)

Tourist
05-03-12, 10:50
מחילה שאני מתערב, אבל לא נראה לי שמה שאתם עושים הוא ראוי, ואם ראוי... בטח לא מתחשב בחבר פורום.

נכנסתם לפורום המסחרי.
סדנא חדשה ורעננה (ואני מבין שהבעלים חברי פורום מקדמת דנא) מנסה לשווק מוצר (כחול לבן?) ולשרוד בשוק...
לא צריך להרוס לו...

תוכלו לפתוח שירשור מקביל בפורום אוף-טופיק עם כל הקישורים הנ"ל. זה יהיה לגיטימי לחלוטין.

ולגילוי נאות.... איני מכיר את המפרסם ומעולם לא הייתי לקוח שלו.

amirk
05-03-12, 11:03
כן המורה.

יונתןמצפה
05-03-12, 13:37
המחיר אינו יקר

המחיר הוא כן יקר.
גזייה עולה פחות...

אייל67
11-03-12, 19:27
מחילה שאני מתערב, אבל לא נראה לי שמה שאתם עושים הוא ראוי, ואם ראוי... בטח לא מתחשב בחבר פורום.

נכנסתם לפורום המסחרי.
סדנא חדשה ורעננה (ואני מבין שהבעלים חברי פורום מקדמת דנא) מנסה לשווק מוצר (כחול לבן?) ולשרוד בשוק...
לא צריך להרוס לו...

תוכלו לפתוח שירשור מקביל בפורום אוף-טופיק עם כל הקישורים הנ"ל. זה יהיה לגיטימי לחלוטין.

ולגילוי נאות.... איני מכיר את המפרסם ומעולם לא הייתי לקוח שלו.

טוריסט,

אני חושב שאתה טועה.
בלי רצון לפגוע בעסקיו של אף אחד, כאן בדיוק זהו המקום לחלוק מידע על מוצר דומה פונקציונאלית, אך שפוי יותר במחירו.
אל תשכח כי התגובות הללו הגיעו בעקבות הצהרת המפרסם כי אין המדובר במוצר יקר ...
"לא צריך להרוס לו" כתבת, אלא שהמשמעות היא "להרוס" לחברים אחרים שאינם יודעים על האופציות האחרות הקיימות בשוק, וגם את זה איננו רוצים, הלא כן?
אנחנו כאן כדי לחלוק מידע ולסייע אחד לשני, ולא כדי להסתירו עמ"נ לא להרוס למפרסם מסחרי ... אם לא רוצים תגובות, שאלות ו...כן, גם הערות, מפרסמים מודעה ולא בפורום גולשים.

ולבסוף, לך תדע, אולי בעבקות התגובות הללו יתומחר המוצר (שנראה טוב ואיכותי כשלעצמו) מחדש ומעז יצא מתוק לכולם :)

אייל

Tourist
11-03-12, 20:05
טוריסט,

אני חושב שאתה טועה.
בלי רצון לפגוע בעסקיו של אף אחד, כאן בדיוק זהו המקום לחלוק מידע על מוצר דומה פונקציונאלית, אך שפוי יותר במחירו.
אל תשכח כי התגובות הללו הגיעו בעקבות הצהרת המפרסם כי אין המדובר במוצר יקר ...
"לא צריך להרוס לו" כתבת, אלא שהמשמעות היא "להרוס" לחברים אחרים שאינם יודעים על האופציות האחרות הקיימות בשוק, וגם את זה איננו רוצים, הלא כן?
אנחנו כאן כדי לחלוק מידע ולסייע אחד לשני, ולא כדי להסתירו עמ"נ לא להרוס למפרסם מסחרי ... אם לא רוצים תגובות, שאלות ו...כן, גם הערות, מפרסמים מודעה ולא בפורום גולשים.

ולבסוף, לך תדע, אולי בעבקות התגובות הללו יתומחר המוצר (שנראה טוב ואיכותי כשלעצמו) מחדש ומעז יצא מתוק לכולם :)

אייל

עקרונית, מסכים עם כל מילה. אדם שמפרסם בפורום ציבורי צריך להיות מודע ומוכן לתגובות.
ההערה שלי מדברת רק על הנהגה של 'לפנים משורת הדין' בנוגע לחבר פורום ולא רק מפרסם.
מי שבוחר ללכת בדרך זו יכול להגיע לכל התוצאות החיוביות שרשמת בדרכים אחרות (פתיחת שירשור מקביל וה"פ למפרסם על מחיר גבוה מידי). לא ניתן לחייב איש לפעול כך, וגם אני עצמי לא תמיד מצליח לנהוג כך.

רפאל
12-03-12, 07:54
שלום לכולם

אני רוצה לספר לכם סיפור קצרצר........
לפני כשבוע נכנס אלינו לקוח לסדנא לרכישת המוצר, סיפר כי יש לו גזיה גדולה אך הוא חושב כי המסתור 40*40 יספיק (לצערנו הגזיה לא הייתה ברכבו).
לאחר כיומיים קיבלתי טלפון כי המסתור אינו מספיק לגזיה שלו והאם ניתן לייצר לו מידה מיוחדת.
כמובן שמיד נעננו בחיוב ולאחר מדידת הגזיה יוצר ללקוח מסתור גזיה בהתאמה אישית לגזיה שלו,
המידה הנדרשת הייתה עבור גזיה גדולה במיוחד וכללה יותר חומר וייצור יחידני למוצר.
למרות הכל הלקוח לא חוייב בעלות נוספת עבור הייצור הפרטני עבורו.

בברכה
רפי

-->