PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק בדחיפות לספר רכב לסמוראי מוזרק

zagi
02-02-05, 20:09
החלפתי מנוע לסמוראי , אך יש בעיה קטנה , ממש מינאטורית ...הוא לא מניע ...
נבדק כיוון הצתה , משאבת דלק תקינה , סטרטר בריא ...
עקב בעיות זיכרון קשות יתכן שחיברתי משהוא בחיווט לא נכון , וכמו כן גם בצינורות ווקום
אני חוזר ...יתכן , לא בטוח ..
על מנת להיות בטוח ולהתקדם הלאה אני זקוק נואשות לספר רכב לסמוראי מוזרק
או לחילופין , אם יש מישהו עם סמו מוזרק שבטעות או במקרה מגיע מחר בבוקר לכיוון בית שמש אוכל להעזר בו ...
שגיא .
ד"א - מחכה להנחתה בקשר לזה שעוד אין לי ספר רכב ... ( אבל באמת שהוא בדרך .... :evil: )

אוהד אפרת
02-02-05, 20:31
איזה חלק של ספר אתה צריך אולי אני יכול לעזור יש לי כל מיני ספרים של סמוראי תגיד איזה פרקים אתה מחפש ואני ישלך לך אותם במייל

אוהד

zagi
02-02-05, 20:45
תודה לך אוהד ....
אני זקוק לחלק שמתאר את צמת החשמל באיזור המנוע
וכמו כן , את חיבורי הווקום .
שגיא .

שעיה כליף
02-02-05, 21:39
קבלתי פעם את זה וזה עזר לי מקווה שיתאים לך :

http://www.hardcore4x4.net/fsm/

zagi
02-02-05, 22:11
תודה רבה גם לך , אבל יש לי סמוראי מוזרק , והקישור שנתת לי הוא של סמו קרב'
שגיא .
עדיין בבעיה ....

אוהד אפרת
02-02-05, 22:44
שלחתי לך את שרטוט של מערכת החשמל זה כמה חלקים תדפיס ותנסה לחבר בין החלקים בספר זה חלק אחד מכווה שעזרתי

אוהד

zagi
03-02-05, 20:52
טוב , תודה לכולם הסמוראי נוסע ( תענוגות ...)...... :P
בסופו של דבר מסתבר שעשיתי הכל " כמו שצריך " , פשוט המנוע כנראה היה צריך להזכר שהוא מנוע .. :lol:
מבסוט עד הגג ... שגיא .

המהנדס
03-02-05, 21:30
שמח לשמוע.
:D
מה בסוף? קצת שיחקת עם ההצתה? או לחצת הרבה על הגז? :lol:

zagi
03-02-05, 22:06
לא , ולא ....
אתמול כנראה פשוט הצפנו אותו ....
היום הוצאתי את הפלגים , ניקיתי אותם , שתי נסיונות ...כלום .
בהנעה השלישית הוא הניע ...ורווום ,עגול , שקט ויפה ( מינימום בהטובן .. :mrgreen: ) בלי רגל על הגז ובלי כלום , נזכר שהוא מנוע והתחיל לתת עבודה ....ורוום ורוום :lol:
עוד לא עשיתי בדיקת קומרסיה , אבל אני כמעט בטוח שאני נמצא בעשירון העליון .
שגיא .

yoav
03-02-05, 23:18
לא כ"כ מהר חביבי- ספר מאיפה בסוף מצאת מנוע? כמה $$$$ עולה התענוג?

zagi
04-02-05, 00:01
תאמין לי , לא מציאה המחיר שקניתי את המנוע , אפילו מחיר מופקע ....
העניין הוא , אחרי שלושה מנועים שקניתי , ועם כל אחד מהם היתה בעיה אחרת , וסרט אחר ...חודש שלם שהרכב " עמד " ושבועיים השכרת רכב ....נשבר לי הז@$%%$ן , אז ...
נסעתי ליפן-ישראל ( במשמר השבעה ...) קניתי מנוע של סמוראי מוזרק 1298 במצב מעולה , עם כל החלקים עליו , ב-............

4500 ש"ח

אכלו לי , שתו לי , גנבו לי , אבל הייתי חייב להרכיב כבר את המנוע , ולחזור לעבודה הנורמלית ....
בסך הכל , אני מרוצה .....
שגיא .

נ.ב - ממש לא מומלץ במצב רגיל , בד"כ ב- 2500 ש"ח עם עבודה עצמית ניתן להגיע לרמת מנוע לא הרבה פחות טובה .

עוד נ.ב - המנוע ממש חדש ...

yoav
04-02-05, 00:35
שגיא - תתחדש! אני לא מתרגש מהמחיר (בניגוד לרוח הישראלית שכל הזמן מתחרים מי מצא יותר זול ודפק את נמערכת- "מה?! כמה שילמת?! דוד של סבתא של אח שלי קנה ביותר זול...")- אני חושב שמחיר זה ממש לא הכל- איכות, מהירות ושרות- והשקט הנפשי הנלווה אליהם שווים, לי לפחות ,הרבה מאוד ש"חים.
העיקר שהגיע והותקן- תהנה! 8)

asafk
04-02-05, 01:53
שגיא - תתחדש! אני לא מתרגש מהמחיר (בניגוד לרוח הישראלית שכל הזמן מתחרים מי מצא יותר זול ודפק את נמערכת- "מה?! כמה שילמת?! דוד של סבתא של אח שלי קנה ביותר זול...")- אני חושב שמחיר זה ממש לא הכל- איכות, מהירות ושרות- והשקט הנפשי הנלווה אליהם שווים, לי לפחות ,הרבה מאוד ש"חים.
העיקר שהגיע והותקן- תהנה! 8)

בעניין הזה, אני עם יואב. לפעמים לרוץ הלוך- חזור עולה לך יותר מההפרש במחיר. שלא לדבר על בעיות שמתגלות רק בדיעבד, ואז לך חפש...

תתחדש.

אסף.

zagi
04-02-05, 14:14
תודה לכולם ..
שגיא .

-->