PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו יכול להגיד משהו על אאודי A4

eysham
27-02-12, 09:03
בעקבות היצר האסטטי המפותח של הגברת...
מישהו יכול לשפוך מעט אור על אאודי A4 בשנים 2006-07?

בנזין? דיזל??? אמינות/מחיר אחזקה/אגרות/ביטוחים וכד'?

תודה,
איל

eysham
28-02-12, 17:02
מה קורה? אפשר לחשוב ששאלתי על מזראטי....

טל חסיד
28-02-12, 23:59
איל בעבר היה לבת הזוג שלי A 4 שנת 99 בנזין 1.8 טורבו ידנית חדש מהחברה הרכב היה נחמד מאד גם נוח וגם כיף לנהיגה. ולא סבל מבעיות מיוחדות נסע בערך 50000 ק"מ חוץ מטיפולים יקרים בחברה במסגרת האחריות, הכל היה בסדר אבל, וכך את זה בחשבון הגיר האטומטי שלהם יקר מאד לשיפוץ ובעיתי לפי מה שהבנתי. ויש עוד בעיה אבל היא לטובתך כרגע המחירון שלהם נופל לריצפה רכב כזה בין 5 שנים זול יחסית וכשתרצה למכור יהיה מתחת לריצפה (לא יהיו קונים).

בהצלחה טל

בני
29-02-12, 16:37
בעקבות היצר האסטטי המפותח של הגברת...
מישהו יכול לשפוך מעט אור על אאודי A4 בשנים 2006-07?

בנזין? דיזל??? אמינות/מחיר אחזקה/אגרות/ביטוחים וכד'?

תודה,
איל

אני מניח שאתה יודע שאודי שייכת לפולקסווגן, והקבוצה נקראת vag, רוב המכוניות בקבוצה חולקות שלדות מנועים וגירים, כך שההתיחסות שלי תהיה לקבוצה.
מה שנראה לעיין: נראה רכב מאוד מוצק, איכותי, מושבים נוקשים ומתלים שלא ממש מסתדרים אם הכבישים של הארץ.

בפועל: איכות חומרים ירודה (ואני עדין בניסוח שלי) פלסטיקים נשברים סתם ככה, מתגים שנושרים, תקלות חשמל בכל מקום אפשרי ולרוב במערכות היקרות, כלומר ניהול מנוע, בקרת אקלים, מערכות הזרקה, גירים אוטומתיים שהם זבל עופות (אין מדיד שמן)
עלות שיפוץ יקרה לטיפטרוניק ( 5 הילוכים) סביב ה 15k
לגבי המולטיטרוניק (תיבה רציפה) אתה לא באמת רוצה לשלם או לדעת כמה עולה הזבל עופות הזה...

אל תתפתה לקנות סתם a4 אוטומטית, האוטו הזה בפועל רחוק להיות מאיך שהוא נראה או "מה שהוא משדר לך"

עצה שלי, אני הייתי קונה אוטו יפני כמו ה b4, לא שהיפניות של היום כאלה אמינות אבל עדיין אלו מכוניות יותר מאוזנות ויציבות. (הכוונה כמובן לפאן הכלכלי)

מקווה שעזרתי למנוע ממך עוגמת נפש,

בני.

טל חסיד
29-02-12, 18:23
בני אתה קורא מחשבות האודי הוחלף לסוברו !

טל

BlackStar
29-02-12, 18:41
אני מניח שאתה יודע שאודי שייכת לפולקסווגן, והקבוצה נקראת vag, רוב המכוניות בקבוצה חולקות שלדות מנועים וגירים, כך שההתיחסות שלי תהיה לקבוצה.
מה שנראה לעיין: נראה רכב מאוד מוצק, איכותי, מושבים נוקשים ומתלים שלא ממש מסתדרים אם הכבישים של הארץ.

בפועל: איכות חומרים ירודה (ואני עדין בניסוח שלי) פלסטיקים נשברים סתם ככה, מתגים שנושרים, תקלות חשמל בכל מקום אפשרי ולרוב במערכות היקרות, כלומר ניהול מנוע, בקרת אקלים, מערכות הזרקה, גירים אוטומתיים שהם זבל עופות (אין מדיד שמן)
עלות שיפוץ יקרה לטיפטרוניק ( 5 הילוכים) סביב ה 15k
לגבי המולטיטרוניק (תיבה רציפה) אתה לא באמת רוצה לשלם או לדעת כמה עולה הזבל עופות הזה...

אל תתפתה לקנות סתם a4 אוטומטית, האוטו הזה בפועל רחוק להיות מאיך שהוא נראה או "מה שהוא משדר לך"

עצה שלי, אני הייתי קונה אוטו יפני כמו ה b4, לא שהיפניות של היום כאלה אמינות אבל עדיין אלו מכוניות יותר מאוזנות ויציבות. (הכוונה כמובן לפאן הכלכלי)

מקווה שעזרתי למנוע ממך עוגמת נפש,

בני.

דבר ראשון גם במרצדס אין מדיד שמן זה לא משהוא שהוא לא הגיוני " עם אתה מבין את ההגיון " היא גרמניה ועם היא לא נוזלת לך על המדרכה אין צורך להתעסק בשמן של הגיר עוד דבר קטן הכפתורים בדשבורד מאבדים תצבע שלהם מהר מאוד נדיר למצוא אאודי שנתיים ומעלה על הכביש שהכפתורים כולם בצבע מקורי
חוצמזה אווווורופה זה אוווורופה

עכשיו הדעה שלי : עדיף גרמניה עם מליון קילומטר מאשר מאזדה שלוש עם 150 200 אלף

בהצלחה

בני
29-02-12, 22:47
דבר ראשון גם במרצדס אין מדיד שמן זה לא משהוא שהוא לא הגיוני " עם אתה מבין את ההגיון " היא גרמניה ועם היא לא נוזלת לך על המדרכה אין צורך להתעסק בשמן של הגיר עוד דבר קטן הכפתורים בדשבורד מאבדים תצבע שלהם מהר מאוד נדיר למצוא אאודי שנתיים ומעלה על הכביש שהכפתורים כולם בצבע מקורי
חוצמזה אווווורופה זה אוווורופה

עכשיו הדעה שלי : עדיף גרמניה עם מליון קילומטר מאשר מאזדה שלוש עם 150 200 אלף

בהצלחה

בקצרה ועל רגל אחת,
מרצדס = פח אשפה
גיר אוטומטי זה מכלול שעובד אם שמן מאוד ספציפי
הגיר יכול לפתח תקלות ובלי שתהיה לו שום נזילה, צבע השמן והריח שלו מספרים הרבה על מצב הגיר,
האפשרות לבדוק שמן והצורך להחליף שמן על פי הוראות יצרן (תקף לרוב היפניות) מעיד עדיין על היצרנים היפניים שהם מייצרים מכוניות טובות אמינות ובעיקר זולות יותר לאחזקה.
את כל זה אין לך בגרמניות כי היצרנים שם זורקים זין על הלקוחות שלהם.
לגבי הדעה שלך, החזקת פעם בבעלותך גרמנייה אם חצי מיליון קילומטר?
לפי התשובה "הקלה" שלך אני מניח שלא,
ידידי, אני מבטיח לך שאתה מעדיף מאזדה שלוש, אם אני לא טועה לא מזמן מכרת מגה מגנום, זה סיפור קל לעומת הגרמניות...

klam
29-02-12, 23:43
יצר אסתטי מוביל ל A4?
בחירה מוזרה...
אם היתה אומרת "אלפא רומיאו", הייתי מבין..
מהניסיון המועט שלי - לא מוצלח במיוחד: יקר לאחזקה, צפוף להפליא, לא מהנה.
חן

פלג_
01-03-12, 00:35
לאחר תקופה עם גולף, 120 אלף ק"מ.

בני, כל מילה שלך בול.

אגב גם שיש כבר מדיד שמן (שמן מנוע), עשו לו שרוול פלסטיק שכאשר אתה בא לבדוק שמן, הוא יוצא עם השרוול ומפתורר (חלקו גם לתוך עגן השמן)

לא צריך ללכת רחוק, אני מעדיף מזדה 3 עם חצי מליון ק"מ יוצאת ליסינג על רכב של הקונצרן הזה.

BlackStar
01-03-12, 07:43
בקצרה ועל רגל אחת,
מרצדס = פח אשפה
גיר אוטומטי זה מכלול שעובד אם שמן מאוד ספציפי
הגיר יכול לפתח תקלות ובלי שתהיה לו שום נזילה, צבע השמן והריח שלו מספרים הרבה על מצב הגיר,
האפשרות לבדוק שמן והצורך להחליף שמן על פי הוראות יצרן (תקף לרוב היפניות) מעיד עדיין על היצרנים היפניים שהם מייצרים מכוניות טובות אמינות ובעיקר זולות יותר לאחזקה.
את כל זה אין לך בגרמניות כי היצרנים שם זורקים זין על הלקוחות שלהם.
לגבי הדעה שלך, החזקת פעם בבעלותך גרמנייה אם חצי מיליון קילומטר?
לפי התשובה "הקלה" שלך אני מניח שלא,
ידידי, אני מבטיח לך שאתה מעדיף מאזדה שלוש, אם אני לא טועה לא מזמן מכרת מגה מגנום, זה סיפור קל לעומת הגרמניות...

בני יש לנו בבית מרצדס עם 800.000 אלף קילומטר שהייתה מונית C220 דיזל
אוטו נהדר עושה 1:16 " חייב לציין שלאחרונה שופץ הגיר עקב נזילת שמן מאסיבית מהמשאבה " וגם לי אין מדיד שמן
דרך אגב מגה מגנום ידידי זה אוטו דרעק פשוט דרעק קניתי אותו ב 42 חודש אחרי הקניה התחילו בעיות תיקונים תיקונים ישור קוו ישור קוו ( זה רכב שלא היה בשטח )
אכל לי תכיס אישתי נתקעה איתו פעמייים באמצע צומת פארדיס בקיצור היפני הזה הוציא לי את הנשמה והכי גרוע הוא עלה לי אלפי שקלים ומכרתי אותו בשמחה רבה ב 29 אלף שקל זבל של אוטו ( מזל שלא נמכר למישהוא מהפורום )

eysham
01-03-12, 07:58
וואו... תודה על התגובות.
נראה לי שאר מזה, ולו רק כי אם יקרה משהו אישתי תגיד לי שאמרו לי ולא הקשבתי...

מה לגבי סובארו B4? היא נוחה/מפנקת או כמו יפנומטית ממוצעת?
ואם כבר... מה לגבי אלפא (156/159) ?

איל

טל חסיד
01-03-12, 10:22
יש לי סוברו B4 2008 רכב נחמד הוא לא הכי נוח בעולם (הכל יחסי) המתלים שלו יותר קשוחים (ספורטיבים) והוא גם נמוך מאד צריך להזהר איתו אחרת פוגעים באבני שפה וכו, לדעתי המנוע קצת חלש (2000). הרכב אמין ואין בעיות מיוחדות וגם יחסית ניראה טוב. הדגם היותר חדש מ2010 ומעלה יותר נוח פחות קשוח והרבה יותר גבוהה כ20 ס"מ יותר, גיר רציף (לא אהבתי).

לבלאק סטאר, אין מצב שהיום אתה עושה עם מרצדס חדיש 800.000 ק"מ ! איזה שנה המרצדס שלך? בלי להחליף גירים ומנועים ולוח שעונים וכו. ודרך אגב מיצובשי מאגנום הוא ממש לא יפני הוא תילנדי ואני מסכים איתך שזה באמת זבל של רכב. למרות שגם לי היה כזה 10 שנים ויחסית התקלקל מאט. אבל בכל טסט תיקונים מי פה ועד הודעה חדשה

טל

עידו לוריה
01-03-12, 17:45
אייל עם סובארו אז קנה פורסטר , נראה לי שזוגתך תשמח .

עידו

בני
02-03-12, 00:18
לאייל, מההיכרות שלי אם האיטלקיות ואם הנפשות הפועלות בארץ אני בהחלט לא הייתי ממליץ לך רכב איטלקי,
אם תרצה יותר פרטים אשמח להמשיך בה"פ. תעשה סיבוב על הסובארו תרגיש אותה, בכל אופן אני מבטיח לך שהיא נוחה יותר מהאודי.

לטל, אני מכיר די טוב את ה b4 אם המנוע 2000, לדעתי הסוביקטיבית אני חושב שהאוטו די זריז, המנוע אם הספק של 165 כוחות סוס
בסך הכל מדובר במשפחתית אם ניחוח ספורטיבי שעל הדרך אתה מקבל בטיחות אקטיבית מעולה, ואם נתייחס למחיר שלה בתור יד שנייה אני לא חושב שיש לה תחרות
האוטו אומנם אם צמיגים בחתך נמוך במקור והמיתלים קצת נוקשים אבל מנגד האוטו משרה עליך המון ביטחון ושקט נפשי, למי שרוצה אפשר גם להנות איתה בנהיגה.
אני מאוד אוהב את האוטו הזה.

לבלאק סטאר, בהנחה שהמרצדס שלך מאמצע שנות התשעים וללא טורבו מדובר ברכבת כוח יחסית מיושנת והדבר כמובן רווח נקי שלך בכיס. אבל כבר באמצע שנות התשעים מרצדס הביאו לנו את ה e 270 cdi או ה s של תחילת שנות התשעים, אלו מכוניות שכבר אין בהן "מרצדס"...

motorcar
30-12-14, 11:46
אאודי A4 הוא הדגם המשפחתי של היצרן בתצורת ארבע דלתות שנמצא בין דגם האאודי A3 לבין דגם האאודי A6 הסלוני. מתחרה בארץ ברכבים: במוו סדרה 3, מרצדס C קלאס, לקסוס IS250/300.

"איזה כיף לקדם אתרים. נקפיץ כל שרשור, לא חשוב כמה זמן הוא ישן, ובלבד שנקדם את האתר שלנו."
הקישור נמחק. המערכת.

sgill
30-12-14, 12:30
הייתי פוזל ל IS250 אם נכנס בתקציב.
גם במוו סידרה אחת היא מוצלחת, לגבי העיצוב הדעות חלוקות.

יקל עלינו אם תגיד מה התקציב ומה הפרמטרים החשובים.

eysham
30-12-14, 13:38
A4 הוא הדגם המשפחתי של היצרן בתצורת ארבע דלתות שנמצא בין דגם האאודי A3 לבין דגם האאודי A6 הסלוני. מתחרה בארץ ברכבים: במוו סדרה 3, מרצדס C קלאס, לקסוס IS250/300.

פשש... איזה עומק...
אני לא אגיב. סביר להניח שעוד כמה שניות/דקות יימחק לך הפוסט....

הייתי פוזל ל IS250 אם נכנס בתקציב.
גם במוו סידרה אחת היא מוצלחת, לגבי העיצוב הדעות חלוקות.

יקל עלינו אם תגיד מה התקציב ומה הפרמטרים החשובים.

התקציב נגמר מזמאאאןןן... כבר הייתה אלפא 159 שהוחלפה מזמן למאזדה 6... :mad:

-->