PDA

צפייה בגרסה מלאה : עצה/עזרה ידית איתות, חגורות בטיחות ועוד איזו שטות..

סולי
29-02-12, 19:19
שלום לכולם,
יש לי מס' שאלות במס' נושאים, אני אתחיל ואציין שמדובר בסמוראי מסולסל מוזרק מודל 98.
אשמח לקבל התייחסות מבעלי ניסיון לפני שאני מפרק/מחליף ..

1. עד היום חגורת הבטיחות של הנוסע עשתה לי לא מעט בעיות.. היא תמיד נתפסת ומונעת מהנוסע לנוע במקומו.
זכור לי שכשקניתי את הרכב פירקתי את החוגרה ראיתי שכל המנגון אטום ואין אופציה לנקותו/לשפצו.
מאחר וזו היתה חגורת הנוסע ומכיוון שהיא עדין הייתה תקינה בטיחותית לא התייחסתי לנושא.
מאז שהרכב חזר לכביש החגורת במושב הנהג התחילה להציג את אותה בעיה, וזה משגע אותי... בתפקוד של ההגה.. ובכלל לכוון מראות או להגיע לתא כפפות הופך להיות פרוצדורה מציקה.
מה האופציות שלי??

2. לוח שעונים - מד דלק מזייף, הטריפ לא תמיד מתאפס והכי חשוב חיישן VSS מדליק נורית CHKENG.
אני מתכנן להחליף את הלוח שעונים קומפלט, אני רק תוהה אם יש לי הזדמנות כיצד ניתן לשנות את מד הק"מ מבלי לפגוע בו??

3. ידית איתות, לא חוזרת מאיתות לשמאל (ימין כן עובד אגב)
מאחר ואני גם ככה מפרק את הידית כדי להגיע ללוח השעונים, האם ניתן לתקן בעיה זו או שזהו שבר ואין מנוס מהחלפה?

4. משהו יודע היכן ניתן למצוא כזה מגן לפיית תדלוק?
https://lh6.googleusercontent.com/-8WfG2VgJUHk/TyMF5DOijDI/AAAAAAAABu8/RsVd7WnFma0/s250/apiofrpfc.jpg

אשמח לייעוץ,
תודה לכם!!

Aviram
01-03-12, 10:53
בנוגע למגן פיה מצאתי משהו באינטרנט.
יש הרבה כאלה ששמים כיסוי של גיפ.

אני ממתין לעלויות משלוח עם עוד כמה דברים מעניינים לסמוראי.

misha_k
01-03-12, 18:40
חגורת בטיחות זאת אכן מערכת שאי אפשר לפרק... הייתי מנסה אולי עם ספריי אוויר או משהו בסגנון כדיי לנסות להוציא משם את הג'יפה...

אני לפני כשנה גם חיפשתי חגורה להחלפה כי בשלי היה קרע ועדיין יש לי אותה קומפלט - אם עוזר לך במשהו - שלך.

בררתי בזמנו מול מכשירי תנורע והם דרשו מחיר אסטרונומי - משו כמו 1000 שקל... אחרי מספר חודשים של חיפושים מצאתי מפירוק ב 100 שקל והחלפתי.. (אגב זה לא משנה ימין או שמאל..)

לגבי הלוח שעונים - איך אתה יודע שזה תקלה בלוח ולא בחיישנים..?? לי היה פעם תקלה במד חום שהוא קיפץ לו מדיי פעם וזה קרה בגלל שהכבל שמחובר לחיישן חום מנוע היה רופף... (התקלה במד דלק נשמעת דווקא יותר כמו תקלת חיישן במיכל - בהנחה והמחוג בלוח שעונים לא תקוע אלה מזייף בקריאה)

לגבי הידית איתות נשמע כמו שבר אבל לא תדע עד שתפתח...

בהצלחה אחייי

סולי
09-03-12, 20:03
בנוגע למגן פיה מצאתי משהו באינטרנט.
יש הרבה כאלה ששמים כיסוי של גיפ.

אני ממתין לעלויות משלוח עם עוד כמה דברים מעניינים לסמוראי.

אהלן, למה אתה קמצן ולא משתף אותנו באיזה לינק?
ובינתיים לא ראיתי אפילו אחד שמשתמש בכיסוי של ג'יפ, זה לא מתאים ממה שאני הצלחתי לראות.

חגורת בטיחות זאת אכן מערכת שאי אפשר לפרק... הייתי מנסה אולי עם ספריי אוויר או משהו בסגנון כדיי לנסות להוציא משם את הג'יפה...

אני לפני כשנה גם חיפשתי חגורה להחלפה כי בשלי היה קרע ועדיין יש לי אותה קומפלט - אם עוזר לך במשהו - שלך.

בררתי בזמנו מול מכשירי תנורע והם דרשו מחיר אסטרונומי - משו כמו 1000 שקל... אחרי מספר חודשים של חיפושים מצאתי מפירוק ב 100 שקל והחלפתי.. (אגב זה לא משנה ימין או שמאל..)

לגבי הלוח שעונים - איך אתה יודע שזה תקלה בלוח ולא בחיישנים..?? לי היה פעם תקלה במד חום שהוא קיפץ לו מדיי פעם וזה קרה בגלל שהכבל שמחובר לחיישן חום מנוע היה רופף... (התקלה במד דלק נשמעת דווקא יותר כמו תקלת חיישן במיכל - בהנחה והמחוג בלוח שעונים לא תקוע אלה מזייף בקריאה)

לגבי הידית איתות נשמע כמו שבר אבל לא תדע עד שתפתח...

בהצלחה אחייי

טויב ,
מישה תודה קודם כל.
לוח השעונים הוחלף, נפתרה בעיית החיישן VSS וכך גם הטריפ התקול.
לגבי החגורות, אם תשמע משו.. תעדכן.

וכן לגבי הידית, נשבר שם משהו.

Aviram
10-03-12, 14:54
[QUOTE=e-Pit@m;438895]אהלן, למה אתה קמצן ולא משתף אותנו באיזה לינק?
ובינתיים לא ראיתי אפילו אחד שמשתמש בכיסוי של ג'יפ, זה לא מתאים ממה שאני הצלחתי לראות.

לא קמצן אחי, פשוט לוקח זמן עד שכל פעם חוזרים אלי עם תשובות.

אני מחכה שיהיה לי את כל המידע בנוגע לעלויות ומשלוח ואני יעביר לכולם כאן שיוכלו להנות.

אבירם

סולי
10-03-12, 19:40
אתה רציני אתה, אבל לינק לראות בעיניים..

Aviram
11-03-12, 00:16
אתה רציני אתה, אבל לינק לראות בעיניים..

יעזור אם יש למישהו קשרים באינדוניזיה ;)

אחרי הרבה חיפושים באינטרנט והפייסבוק הגעתי לאיזה אתר באינדונזיה (מסתבר שמייצרים או יצרו את הסמוראי שם גם היום).

שם הוא נקרא סוזוקי KATANA.

http://katalog.tangomotor.com/

אני מעוניין בכנפיים, מגן לכונס אוויר, מכסה לטנק דלק, מנורות קריסטל לאחורה קדימה ולצדדים, גריל קדמי סגנון של האמר.

אני יודע שטויות שלא תורמות כלום בשטח אבל יפות למראה :).

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2356575712620&set=o.2210457835&type=3&theater

העלות של החלקים ממש נמוכה בסביבות ה 200 דולר , נשאר רק העניין של המשלוח..

אבירם

-->