PDA

צפייה בגרסה מלאה : השוטר שחר מזרחי משתחרר!

MR BIG
29-02-12, 22:56
מחר , כחודשיים לפני הזמן המיועד - משתחרר ממאסר השוטר שחר מזרחי.
כן , זה ההוא שמבחינתי עשה את המוטל עליו וירה בגנב רכב למוות.
המערכת המטומטמת שלחה אותו לבית סוהר....
מחר , סוף סוף....- הוא משתחרר.
מאחל לו שיקום קל וחזרה מהירה לחייו השגרתיים ככל הניתן אחרי חוויה טראומטית של מאסר שווא !

אני גם רוצה להתנצל...
להתנצל בפני שחר שלא עשיתי בשבילו יותר. לבוא לבקר אותו...לשלוח חבילה... - הוא שליח ציבור ששילם מחיר יקר לשווא.
אחרי הכל , הוא המודל לשוטר שכולנו רוצים - אחד שלא מפחד ובאמת טיפל באחד החארות שניסה לגנוב רכב...

בהצלחה שחר!

יריב קלר ברוך
29-02-12, 23:16
אולי נקיים לשחר מסיבת שחרור בשטח עם מינגול וטיול אני בטוח ששחר ישמח !
אני נרשם ראשון
יעלה דרור תתעורר

zviki
29-02-12, 23:45
יריב,תרים בעבורי כוסית "לחיים" לכבוד השוטר שחר מזרחי.
[אגב, שים לב לשם - שחר מזרחי] כן דרור, תעשה משהו בנדון, בכל אופן - התגשמה לך חלקית הסיסמה הקודמת.

tom 2
29-02-12, 23:52
יריב אני לא יודע אם אתה מכיר תבחור או לא,אני מכיר אותו אישית,והוא חולה שטח!!!גיפים ואופנועים!!!!
אז קדימה....אני בטוח שהוא ישמח לכזה אירוע,אבל צריך קצת זמן כי יש לו הרבה להשלים בחוץ עם המשפחה וכו...

boaz avrahami
01-03-12, 00:16
עשה פעם אחת משהו טוב ובשאר הזמן הוא שוטר...

דרור ברלי
01-03-12, 07:29
עשה פעם אחת משהו טוב ובשאר הזמן הוא שוטר...

ראשית, מזל טוב לשחר מזרחי לכבוד השחרור. עבורנו שחר מזרחי הוא דוגמה ומופת.
אני משוכנע שדעתנו על משטרת ישראל היתה אחרת אם כל/רוב השוטרים היו כמוהו, ואם המשטרה ובתי המשפט היו נותנים גיבוי לשוטר כזה.

שנית - זו שמחה מהולה בהרבה עצב. הוא לא קיבל חנינה אלא ריצה מאסר ארוך בתנאים שנקרא להם בעדינות "לא סימפטיים במיוחד" על אחת כמה וכמה עבור שוטר, שמוצא את עצמו פתאום בצנטרום של הצד השני.
היחס של המערכת אליו הבהיר טוב-טוב לכולנו שאין מי שישמור עלינו, ובעיקר הבהיר לשאר השוטרים את תפקידה האמיתי של המשטרה - התעללות בציבור הנורמטיבי ולא מלחמה בפשיעה ובפושעים.

כמו שצוין כאן - הוא לא ראה את משפחתו זמן רב ואני מניח שתהיה גם התעלקות תקשורתית עליו.
אני אומר - תנו לו להירגע שבוע-שבועיים-חודש.

בעוד חודש-חודש וחצי בערך, אפשר לארגן משהו לכבודו. תומר - אם אתה מכיר אותו, תשאל אותו אם מתאים לו.
אני מקווה שהוא יסכים, ומשוכנע שיש מקום שמור בשבילו בהרבה ג'יפים כאן.

BlackStar
01-03-12, 07:36
אני בפנים

יריב קלר ברוך
01-03-12, 08:01
תומר לצערי אני ושחר לא מכירים אבל אשמח להכיר ובגלל שאתה מכיר את שחר אתה ממונה לדובר אוהדי שחר בפורום וממונה תיאום מסיבת שחרור לשחר ואני יארגן במידה ושחר יקבל את העניין בחיוב

נימי
01-03-12, 11:29
גם אני בפנים במידה ותהיה חגיגה לכבודו

nezero
01-03-12, 11:38
לא קצת נסחפנו ?
אני בטוח שעונש לא היה מוצדק, והגנב גנב גנב, אבל להפוך אותו לגיבור ????

omri_t
01-03-12, 12:32
לא קצת נסחפנו ?

נסחפנו?

תראה, אני לא יודע איפה אתה גר בארצנו, אבל הפשע בישראל חוגג.
הביטחון האישי פשוט לא קיים.
כל הגנבים, השודדים, האנסים וחבריהם יודעים שדבר לא יקרה להם- שהמערכת לא נוגעת בהם.
שגנב יוצא לבצע מעשה פלילי הוא יודע שלא יקרה לו כלום, ואפילו כלא לא יתנו לו על גניבה של רכב או פריצה לבית.

לי אישית אין כל בעיה שכל העבריינים האלו יקבלו גזר דין מוות.
(מה אני צריך לממן את העבריינים כשהם בכלא? זה גם עולה לנו משלמי המיסים הרבה כסף...)
כל הצדקנות הזו לא מבילה אותנו כחברה לשום מקום, רק מעודדת את אלו ששומרים על החוק להפסיק לעשות זאת.
כשאדם מפחד בתוך ביתו שלו- זה המצב הגרוע ביותר וזה מה שקורה בישראל 2012.

במקרה של שחר מזרחי-
אותו גנב ששילם בחייו על הבחירה להיות עבריין ולעסוק בפלילים- לא מטריד אותי ולו לשנייה.
מבחינתי גם שחר מזרחי וגם שי דרומי פעלו בדיוק כמו שצריך לפעול לדעתי.
ולצערי המדינה המחורבנת הזו מעדיפה לגבות את העבריינים במקום לשמור עלינו האזרחים שומרי החוק.

+1 לגבי ארוע לרגל שחרורו של שחר.

yosany
01-03-12, 14:19
++1

Tsafrir
01-03-12, 14:30
לא קצת נסחפנו ?

++1

tal64
01-03-12, 14:36
שחר אכן חובב שטח איצטרף מספר פעמים כצופה בליגת העביריות בעבר היה בעל cj-5 יפה ומקורי שמר עליו בקנאות (אני לא יודע איפה היום) שחר גבר גבר תנו לו את הזמן אני בטוח שהוא ישמח

MR BIG
01-03-12, 14:55
אני שמח שאני לא היחידי שחושב כך... :)
גם אני בעד טיולון שבילים (אני עם סילברדו!) ואיזה מנגול טוב לכבוד שחר.
אני אצטרף.
אייל.

מידבר
01-03-12, 15:42
אני שמח שאני לא היחידי שחושב כך... :)
גם אני בעד טיולון שבילים (אני עם סילברדו!) ואיזה מנגול טוב לכבוד שחר.
אני אצטרף.
אייל.

היי,
מה עם בניזרי ? אפשר לשמור גם לו מקום ?
זה צדיק וזה צדיק. למה להפלות ?
אפשר לצאת במבצע-הרגת גנב ? קבל טיול ומנגל. אפשר גם חולצת גיפולוג.
ומה אם בטיול מזרחי יהרוג את בניזרי (גם הוא גנב) ? יקבל עוד טיול ? חולצה גם לאשה ?
חבר'ה, להרגע, אני ממש לא נגד מזרחי. פשוט הסיטואציה משעשעת.
ברכה והצלחה.

יריב קלר ברוך
01-03-12, 16:54
צריך לשים סוף לחגיגה של הגנבים והיום הגיע אלי גרנד צירוקי שנת 2000 שהמתין בצפון ת"א מספר ימים עד שניגרר אלינו לסדנה שהגיעה הרכב היה ללא וו גרירה ודרישפט אחורי זה ניראה לך הגיוני הייתי שמח עם מישהו היה יורה בגנב !
שחר מזרחי לדעתי צדיק גמור .

raanan
02-03-12, 11:44
אם הייתה הרתעה (לא כמו ששפטו והכניסו למאסר את שחר), האירוע הזה כנראה לא היה מתרחש או שהתוצאה הייתה הפוכה (גנב מת או פצוע)
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4197515,00.html

רענן

נימי
02-03-12, 11:47
אפשר לצאת במבצע-הרגת גנב ? קבל טיול ומנגל.

רעיון מצויין, אני בעד!

יוני5
03-03-12, 04:06
לא קצת נסחפנו ?
א אבל להפוך אותו לגיבור ????
לצערנו כן. אם במדינה נורמלית עסקינן, אז לא היינו הופכים אותו לגיבור ולא היו מכניסים אותו לכלא, הוא היה סתם שוטר שעושה את המוטל עליו כמו כל אחיו השוטרים, ואז באמת לא היה מה לשבח אותו. אבל לצערי, הוא הצדיק היחיד בסדום ולכן יש לשבח אותו.

יוני5

nezero
03-03-12, 10:12
http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1649589

-->