PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניקוי מזרקים ביונדאי טראקאן.

liona
03-03-12, 09:57
שלשום במהלך נסיעה נדלקה נורת ה cheke ובאותו הזמן גם היו רעידות קלות למספר שניות במנוע, תופעה זו חזרה על עצמה מספר פעמים .
פניתי למוסך והוא חיבר את המחשב שהראה לו תקלה רגעית במזרק מספר 4 ויש להניח שהמזרק יש בו פיח שגורם לבעיה זו.
שאלתי את המוסכניק מה האפשרויות והוא הציע לי שיפוץ המזרק.
והשאלה שלי האם מישהו מכיר דרך פשוטה יותר לנקות את המזרק ? כאשר יצאתי מהמוסך ישר קניתי 2 פחיות k44 ושפכתי למיכל מתוך תקווה שזה יעשה את פעולת הניקוי אני מציין שיום לאחר מכן נדלקה לי שוב הנורה לפרק זמן ארוך יותר אך ללא הרעידות.

BackDoorMan
03-03-12, 10:10
לך למשה זר בסגולה , שיבדוק את המזרקים.
אם צריך לנקות יש לו מכשיר ניקוי באולטרה סאונד יותר יעיל מכל הנוזלים והעירויים המצחיקים שהגארז'ניקים שמים.

kobiarava
03-03-12, 10:22
בהנחה שאתה מדבר על מנוע דיזל (אני לא יודע אם יש בכלל טרקאן בנזין אבל נדמה לי שלא), אין מנוס משיפוץ במכון דיזלים לכל המרססים בו זמנית. גם אם התוסף יעזור לך באופן זמני, הוא לא מהווה תחליף לשיפוץ מלא ויסודי, ולהבדיל ממרססי בנזין, אין דרך יעילה לטיפול במרססי דיזל בתנאים ביתיים.

בהצלחה-קובי

liona
03-03-12, 10:25
תודה רבה עזרת לי מאוד

יעקב ניצן
03-03-12, 13:56
שלשום במהלך נסיעה נדלקה נורת ה cheke ובאותו הזמן גם היו רעידות קלות למספר שניות במנוע, תופעה זו חזרה על עצמה מספר פעמים .
פניתי למוסך והוא חיבר את המחשב שהראה לו תקלה רגעית במזרק מספר 4 ויש להניח שהמזרק יש בו פיח שגורם לבעיה זו.
שאלתי את המוסכניק מה האפשרויות והוא הציע לי שיפוץ המזרק.
והשאלה שלי האם מישהו מכיר דרך פשוטה יותר לנקות את המזרק ? כאשר יצאתי מהמוסך ישר קניתי 2 פחיות k44 ושפכתי למיכל מתוך תקווה שזה יעשה את פעולת הניקוי אני מציין שיום לאחר מכן נדלקה לי שוב הנורה לפרק זמן ארוך יותר אך ללא הרעידות.

צלצל ל 0505379343. נעזור לך .

baga
03-03-12, 18:14
יש גם בנזין.

liona
03-03-12, 18:29
לא הבנתי את הקטע של הבנזין???

-->