PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרוש טכנאי מחשבים לתיקון/ פירמוט בבית הלקוח

zviki
03-03-12, 15:39
ברשותי טאבלט מסוג RAMLINE 510 [מכשיר ישן] כ -GPS מתפקד מצויין,אין כל בעיה. [תוכנת נוויגייד]ההתקנה המכנית הייתה יקרה- מעמד עמוד ו 2 תפוחים [אחד בגוף המכשיר]אשר גורמים לצידוד והגבהה אפילו מעבר למה שדרוש. המכשיר מאד מתאים לי ואיני מעוניין להחליפו [אין לי בעיה להחליף לטוב ביותר, ברוך השם]
לאחרונה ניסיתי "להכניס" לו אינטרנט,עברתי מסלול ארוך של ביקורים במעבדות ולבסוף הוצע לי לרכוש בחברת הסלולר - נס סטיק USB . רכשתי ובבית שוב לא הצלחתי להיכנס לאינטרנט. פניתי שוב למעבדה פרטית , עשו מה שעשו [לא תיקון פולשני] ותוך רבע שעה , על הדלפק במעבדה,היה לי כבר אינטרנט במכשיר. חוזר הביתה שמח וטוב לב ושוב- נאדה, האינטרנט מופיע לכמה דקות [כאשר הלוגו של סלקום מופיע] ולאחר כמה דקות קופץ- "הדף אינו יכול להיות מוצג".
כאמור בכותרת- מבוקש טכנאי ,רצוי בבית , רוב הסיכויים לדעתי - זה יותר עניין של הפעלה נכונה. למעבדות אין לי בעיה להעביר אותו , אבל מעוניין בבית באם ניתן ואם אין ברירה - לתיקון חוץ.
052-2866694 צביקה

sos4u
03-03-12, 18:16
איזו מ.ה. רצה על המחשב ? למיטב זכרוני זה מחשב שהגיע עם WIN98 במקור , תקן אותי אם אני טועה...

zviki
03-03-12, 20:57
windows.xp

amit.a
03-03-12, 21:10
אהלן צביקה.

ניסיתה אולי לשאול את חברינו המשותף רונן בעיניין....אתה יודע שיש לו המון מושג בדברים האלה

עמית.

amit.a
03-03-12, 21:34
אהלן צביקה.

ניסיתה אולי לשאול את חברינו המשותף רונן בעיניין....אתה יודע שיש לו המון מושג בדברים האלה

עמית.

zviki
03-03-12, 21:44
חשבתי הרבה על רונן [אתה אפילו לא יודע כמה שחשבתי,כבר מהרגע הראשון].
א. רונן לא ייקח ממני גרוש ואני מוכן לשלם, [בשביל ההרגשה הטובה] ואני סומך על הידע שלו בעיניים עצומות.
ב. במידת הצורך- אני לא חושב שלרונן יש מעבדה.
ג. רונן כבר שלח אותי פעם לטכנאי [לא זוכר את שמו או את מס הטלפון שלו, אבל המקום זכור לי היטב- בחולון] והנ"ל תיקן לי כבר תקלה [ספק] במכשיר המדובר לשביעות רצוני המלאה.
ד.בשל סיבות אישיות זמניות אני ממעט עכשיו לצאת מהבית וההיתי מעוניין "בביקור בית" אולי הבעיה תיפתר, ואם לא - תיקון חיץ.
תודה עמית

-->