PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה אפשר לעשות עם כזה נבלה (חוץ מלשבור לו את האוטו) ?

asafk
04-03-12, 22:04
תראו מה זה.
הבן זונה בא ומחנה קצת לפני 8 בבוקר.
על הירידה למעבר חציה.
ליד בית ספר.
מאחורי סיבוב.
בלי להשאיר מעבר לעגלות או לאופניים.
אבל מאחורי העמודים שהגרר של העיריה לא יוכל להרים.

ולא, הפתק בחלון הוא לא תו נכה, שלא תהיה טעות (ולא שאני חושב שלנכים מותר לקפח זכויות של אחרים).

אז מה, לא הייתם משאירים לו מזכרת...???

אסף.

562375623856239

coas
04-03-12, 22:24
56240

דרור ברלי
04-03-12, 22:42
מפתח ונטילים יש?

cj 64
04-03-12, 22:43
אין לך ברכב פורק וינטילים?????????
כמה נעימה הנקמה הזו,,,,,,,מנסיון!!
גל

yes1952
04-03-12, 22:56
לא צריך מפתח ונטילים
אסף
תמונות יש?יש
צלם גם עם שם הרחוב
הדפס את התמונות
צלצל 100 דווח להם על הנושא
מבחינת משטרת ישראל זו ביריונות
כנ"ל לעיריה או למועצה בה אתה גר
אל תשכח להוסיף שהילד או הילדה או שאית ילד או ילדה רצים ופתאום ניתקלים ברכב
בהצלחה
נא לדווח לנו
יוסי

lizard
04-03-12, 22:57
לשבור לו את הפנסים. יעלה לו יותר מאשר הדוח שיקבל.
לפרוק לו אוויר גם יעבוד, אל תשכח לזרוק את הוונטיל כדי שלו יוכל למלא אוויר בעצמו.

sos4u
04-03-12, 22:58
למה להתלכלך ? מפתח ונטילים זה פסה ...
יש דף למשטרת ישראל בפייסבוק (http://www.facebook.com/israelpolice). אתה לא תאמין [ מנסיון ] כמה מהר הם מגיבים, ואם תרשום כתובת , כבר יחכו לו ...

mush4x4
04-03-12, 23:23
אני חייב לציין שהתגובות כאן לא פחות נבזיות ממעשה הנבלה שבתצלום. אני בטוח שלא כולנו טליתות.
היופי או הכיעור הוא בעיני המתבונן, לכל אחד יש את הקוים האדומים שלו, אני רואה לפחות עשרות מעשה נבלה כאלה כל יום, הן בחניות ועוד יותר תוך כדי נסיעה על הכביש.
האשמה היא בנו החברה, אנו חיים בצפיפות רבה, מדינה קטנה, הרבה מכוניות וכל אחד חושב וחש כאילו הוא לבדו, כל אחד חש בעל הבית בכל מקום שנמצא הן בשטח והן בכביש, אין התחשבות בזולת ובמצב בכבישים או מחוצה להם. חבל....
אני רואה פה עבירת חניה. איפה יש פה מעשה נבלה? האם בגלל שחניה זו מפריעה לי או לך, היא מעשה נבלה? או שמא, כי היא על יד ביתי או ביתך?

asypeer
04-03-12, 23:30
באיזו עיר זה צולם?

דרור ברלי
04-03-12, 23:35
אני חייב לציין שהתגובות כאן לא פחות נבזיות ממעשה הנבלה שבתצלום. אני בטוח שלא כולנו טליתות.
היופי או הכיעור הוא בעיני המתבונן, לכל אחד יש את הקוים האדומים שלו, אני רואה לפחות עשרות מעשה נבלה כאלה כל יום, הן בחניות ועוד יותר תוך כדי נסיעה על הכביש.
האשמה היא בנו החברה, אנו חיים בצפיפות רבה, מדינה קטנה, הרבה מכוניות וכל אחד חושב וחש כאילו הוא לבדו, כל אחד חש בעל הבית בכל מקום שנמצא הן בשטח והן בכביש, אין התחשבות בזולת ובמצב בכבישים או מחוצה להם. חבל....
כל אחד? באמת? אל תכליל. כי אני לא. ואני משוכנע שגם אתה לא.

אני רואה פה עבירת חניה.
ואני לא רואה פה סתם עבירת חנייה. עבירת חנייה זה לחנות באדום לבן, או בכחול לבן ללא כרטיס. כאן אתה רואה עבירת בריונות, מהסוג שמאפיין הרבה בעלי מכוניות יוקרה מפוארות, שחושבים שהכל מגיע להם ומשתינים על כל העולם בקשת. הוא לא מצא איפה לחנות את יאכטת הכביש שלו, אז הוא חונה על המדרכה. סתם בריון פשוט.

איפה יש פה מעשה נבלה? האם בגלל שחניה זו מפריעה לי או לך, היא מעשה נבלה? או שמא, כי היא על יד ביתי או ביתך?
זה מעשה נבלה, כי הוא חונה על מדרכה. ממש כמו הולכי רגל שצועדים על הכביש למרות שיש להם מדרכות ברוחב ארבעה מטרים משני הצדדים.
מכיוון שאני יודע באיזה רחוב זה צולם, אני יכול לגלות לך שדקה וחצי הליכה משם יש חניון ציבורי בתשלום. אבל אני מניח שבעל ביואיק לוצרן שחורה הממוצע הוא תפרן ואין לו 12 שקלים לשלם על חנייה, ולכן הבריון הזה חוסם מעבר הולכי רגל, ילדים, קשישים, אמהות עם עגלות. גורם להם לרדת לכביש ולהסתכן כדי לעבור, רק בגלל שכבוד הוד מלכותו בביואיק שחורה (למה תמיד הן שחורות, המכוניות של הבריונים?...) מוכרח לחנות להם על המדרכה. ...

asafk
04-03-12, 23:39
מתברר שאחד השכנים כתב מכתב לחברת אמדוקס העולמית שהנייר שלה מוצמד לחלון... אולי זה יותר אפקטיבי.

(רחוב ספיר אליהו בת"א, אם זה חשוב. על הירידה למעבר החציה שבו מאות ילדים בבוקר משתמשים כדי לעבור לבי"ס גבריאלי, ומאות הורים בשעת העומס של ההסעה לבי"ס גם כן עוברים עם המכוניות שלהם ובמיוחד ביום גשום)

אסף.

asafk
04-03-12, 23:40
אני רואה פה עבירת חניה. איפה יש פה מעשה נבלה? האם בגלל שחניה זו מפריעה לי או לך, היא מעשה נבלה? או שמא, כי היא על יד ביתי או ביתך?

נכון שלכל אחד יקוים אדומים. אבל להכריח הולכי רגל לרדת לכביש - זה מעבר לנסלח. ובמיוחד ליד בית ספר בשעות הבוקר. זו שעה שגם המדרכה סואנת וגם הכביש.

אסף.

mush4x4
04-03-12, 23:56
...

דרור, זו עבירת חניה, נקודה!
אם זה מעשה נבלה אזי בשבילי זה לא חדש. אני נתקל לצערי בכאלה הרבה מאוד כל יום ובכל מקום אליו אני נוהג, אם זה בכביש או בשטח. לא אומר לך שלא עובר לי בראש כל מה שהציעו כאן למעלה לעשות לעבריינים כאלה, אולם לצערי העבריינים האלה הם לא פעם גם אני ואתה. באשר לגוון הרכב, זו הכללה בוטה לאמר שבעלי רכב שחור הם בריונים יותר מאחרים, אני יודע שבסטטיסטיקות שנעשו רכבים שחורים מעורבים יותר בתאונות, אולם להזכירך הרבה אח"מים ומכוניות שרד ברחבי העולם הם שחורות, אז אנא אל תעליב את אלה. אלה באמת חונים היכן שרוצים ובחסות החוק לא פעם!
מעבר לזה עם מחיר של 8 שקלים לליטר בנזין שעליו לספק לביואיק שלו כנראה לא נשאר לו כסף להחנותה....

Tourist
05-03-12, 00:13
לדעתי צריך להשאיר בוקר אחד פתק המודיע שאם ימשיך לחנות שם אתם תדווחו למשטרה (תן לו צ'אנס)
אם יחזור למחרת להודיע למשטרה

בסוף יסתבר שזה הרכב של מנהלת ביה"ס שממול....

ובכל מקרה, אי בעד למסור את תל אביב בעד שלום.

דרור ברלי
05-03-12, 00:28
תיאורטית, זו רק עבירת חנייה. בתכל'ס, זו בריונות. תחפש תחת הערך "בריונות" במילון.
אין מצב שתסכים שאשתך תצטרך לרדת עם עגלת תינוק לכביש סואן בגלל שאחד כזה התנחל על המדרכה.

הבעיה שלעתים נדמה שעל חבר'ה כאלה, אף אחד לא ממהר לאכוף את החוק.

דרור ברלי
05-03-12, 00:29
ובכל מקרה, אי בעד למסור את תל אביב בעד שלום.

ואני מוכן לתת להם את ת"א גם בלי שלום. רק שיקחו.

GodsFather
05-03-12, 04:32
עזוב את זה - תסתכל בתמונה, הוא לא צריך להחנות על המדרכה או לגשת לחניון הסמוך, יש ממול חניה בכחול לבן - מה הבעיה לחנות שם ?? היום אתה אפילו לא צריך לשלם במדחן, אתה מצלצל ומענה אוטומטי והחיוב נעשה ועוד בפחות מהעלות של המדחן או כרטיס החניה הרגיל.

כנראה לעולם לא נדע מה קרה שם באמת, אבל משהו אומר לי שמקרה חירום זה לא היה.

נימי
05-03-12, 09:04
לא שאני חלילה מצדיק את המעשה או שאי פעם חניתי ככה, גם אותי זה מרתיח ועוד הרבה מעשי ביריונות בכביש ובכלל בכל מקום בו יש אנשים, אבל יכול להיות שזה מחוסר תשומת לב, אומנם סבירות נמוכה אבל עדיין,

ליפני כמה שנים ראיתי את אבא שלי חונה בצורה דומה על המידרכה ליד הבית שלו, 15 מטר מהבית בצידו השני של הכביש יש חניה ואפילו לא בתשלום
הערתי לו שבצורה שהוא חונה הוא מאלץ הורים עם עגלות תינוק לרדת לכביש בכדי לחסוך לו את הכמה מטרים הליכה מהרכב הביתה, הוא באותו הרגע הזיז משם את הרכב ועד היום הוא לא החנה שם שוב, המעשה שהוא עשה לא היה מעשה ביריונות, הוא היה מחוסר תשומת לב

בשלב הראשון הייתי שם לו פתק ומעיר לו על צורת החניה שלו בצורה מנומסת, אם זה היה ממשיך הייתי מיתקשר למישטרה

יונתןמצפה
05-03-12, 09:31
שווה לנסות במקרים כאלו משהו שעובר לי בראש כבר לא מעט זמן.
חשבתי להחזיק איתי קבוע פנקס של תמונות מזעזעות של פצועי והרוגי תאונות דרכים. מאד מזעזעות. מכל מיני סוגים, כולל עגלות ילדים שעפות מרכב חולף. לא חסרות תמונות כאלו ברשת.
להצמיד לחלון שלו כמה תמונות כאלו עם משפט קטן שמסביר שבגלל אנשים כמוהו יש תמונות כאלו...
זה טוב לכל מיני מקרים. למשל כשרואים תינוק יושב על ברכי האמא מקדימה, או יותר גרוע על ברכי הנהג. או רכב עמוס בהרבה יותר מדי ילדים, או ילדים שמועמסים אחד כבוד בארגז של טנדר נוסע בשטח במעלה קשה..., או חנייה על מדרכה, ועוד ועוד ועוד.
יש לי תקווה שהשוק שנהג כזה ירגיש שפתאום יראו לו משום מקום תמונה כזו יהיה אפקטיבי.
אם לא יעזור בטח לא יזיק.

דרור ברלי
05-03-12, 10:13
יונתן, אתה תמים.
כשאתה מתעסק עם ערסים, אל תצפה מהם לשוק, או להבנה, או להתחשבות. זה סוג אחר של אנשים. תוצר קלוקל של ג'ונגל חברתי פרימיטיבי ושל מערכת חינוך כושלת.
וזה מעבר לעובדה שאם אתה פונה לבנאדם כזה פיזית ומנסה להסביר לו, בתגובה אתה עלול לקבל ממנו סכין.

dudu
05-03-12, 11:32
זה יפה שאחד כזה מעצבן אותך, תראה מה הולך אצלנו....
http://www.youtube.com/watch?v=PEzm23iPscQ
http://www.zmz.co.il/news.aspx?cid=69&aid=2584
http://www.zmz.co.il/news.aspx?cid=69&aid=2625

yes1952
05-03-12, 11:45
חניה על המדרכה הינה עבירת תנועה ודינה כדין נסיעה על מדרכה או אי תנועה
היום ויתקנו אותי עורכי הדין שכאן-מוסיפים גם סעיף ביריונות
אך יש לציין שבערים רבות יש היתר לחנות על המדרכות בסופי שבוע ובלילות אך בתנאי שמשאירים די מרחב להולכי רגל-כמדומני 90 ס"מ
אני מתעצל לרדת לאוטו ולבדוק-לא שאני מחלק דוחו"ת פשוט אילו ההנחיות שלנו כאשר עלינו להחנות את הניידת על המדרחות בזמן עבודות תשתית בכיש
ולגבי הביקורת על ההתלהמות?
הפעם לדעתי התגובות ממש מתונות
אינני מעז לכתוב כאן מה קורה שחוסמים לנו את היציאה מהחניה בביניין וזה קורה חדשות לבקרים
רק אציין שהמשטרה גוררת רק עם הרכב מפריע בכביש אז,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
יוסי

ניב151
05-03-12, 13:05
חלק מהתגובות פה סתם מתלהמות, אלא שהציעו לפרק את הרכב וכו' , נראה אותם עושים זאת אם בעל הרכב הוא אחד האלפרונים לדוגמא.
האפשרות האמיתית שיש לאזרח היא להתלונן במשטרה ! וזהו !! כל השאר סתם דיבורים באוויר ולא עושה אותכם פחות עברינים מבעל הרכב.
אם אתם אומרים זאת בשביל להוציא קיטור ...אז תרגישו חופשי להמשיך..

דרור - ההכללה שלך על רכבי היוקרה שווה להכללה על בעלי הג'יפים.

dudu
05-03-12, 14:38
מי שחושב שפנייה למשטרה תעזור נע על הקו בין תמימות לעיוורון.
זה לא עוזר ,ברוב המקרים אם יגיע שוטר הוא יחפש את בעל הרכב בעזרת מערכת הכריזה, ויבקש שיזיז את הרכב.
אני כבר התייאשתי אחרי שפניתי למשטרה בטלפון וזה לא עזר,מדור תנועה (עם טופס רישמי ותמונות) ולא קרה כלום, "עמותת אור ירוק" שמראש לא ציפיתי מהמחלה הזו לעזור באמת,הגעתי פיזית לתחנת המשטרה ושם פשוט שיקרו לי באדיבות (ורק שוטר אחד לא כלכך חד הפיל אותם- (קיבלו הנחיה להתעלם! ממי? לא יודע).
אני לא מאמין שלרשויות אכפת בכלל ומצד שני אני לא עבריין או עשיר ואני לא מתכוון לגרום נזק לאחד שכנראה הוא כן עבריין(ברמה מסויימת)
אני מחכה למרד שדרור מדבר עליו

talw
05-03-12, 15:20
אני מחכה למרד שדרור מדבר עליו

דרור ,אני מבין שאתה הופך את את לראש הקנוניה.
דיר באלק ,שלא תמצא את עצמך יום אחד מגולגל בתוך שטיח ,מובל למיתקן סודי של השב״כ לתיחקור של 72 שעות.
״פגיעה בביטחון המדינה״
עם קצת מכות חשמל וספר טלפונים (כן,של פעם) עוד יוציאו ממך שאתה פעיל חמאס.

asafk
15-05-12, 18:48
רציתי לעדכן...
אחרי הרבה מאמצים גיליתי מי הנבלה.
רמזים: הוא אחד מ120 נבחרים לשעבר. וזה שהוא לשעבר זה בגלל שריפדו לו ג'וב.
יש לו שפם
הוא שמן
והעובדה שהוא מזרחי לא הופכת אותו להיות פחות זבל.
אה, כן, המדרכה הזו היא בערך ממול בית קק"ל.

רוצים לנחש?

אסף.

talw
15-05-12, 18:52
מושיק ?

moshik999
15-05-12, 19:04
תיאורטית, זו רק עבירת חנייה. בתכל'ס, זו בריונות. תחפש תחת הערך "בריונות" במילון.
אין מצב שתסכים שאשתך תצטרך לרדת עם עגלת תינוק לכביש סואן בגלל שאחד כזה התנחל על המדרכה.

הבעיה שלעתים נדמה שעל חבר'ה כאלה, אף אחד לא ממהר לאכוף את החוק.

אתה מפתיע כל פעם מחדש:
גם על בריוני אינטרנט כמוך שמגדפים ומשמיצים ללא אבחנה עובדי ציבור
קוראים לתלות חברי כנסת, וקוראים לשוטרים קלגסים אף אחד לא ממהר לאכוף את החוק.

דרור ברלי
15-05-12, 19:24
לפי התיאור אני חושב שאני יודע מי זה, ואם זה באמת מי שאני חושב, אז כנראה שאתה מושיק שמת את הפתק שהכניס אותו לכנסת.

moshik999
15-05-12, 19:30
לפי התיאור אני חושב שאני יודע מי זה, ואם זה באמת מי שאני חושב, אז כנראה שאתה מושיק שמת את הפתק שהכניס אותו לכנסת.

אני מצביע ליברמן זה בטח לא הפתק שלי

אני מודה ומתוודה יצא לי כמה פעמים לחנות על מדרכה
אני גם מזרחי אולי זה משהו בDNA שלי
אבל אתם מוזמנים לרחוב שלי משום מה כל הצד המזרחי חונה על המדרכה (עגלת תינוק לא יכולה לעבור)
טוב זה רחוב של מזרחיים בטח אצלכם לא חונים על המדרכה אף פעם.
עוד מעט יהיה גוגלסטריט ונוכל לפנצ'ר את כל המכוניות שחונות על המדרכה.

יונתןמצפה
15-05-12, 19:31
רציתי לעדכן...
אחרי הרבה מאמצים גיליתי מי הנבלה.
רמזים: הוא אחד מ120 נבחרים לשעבר. וזה שהוא לשעבר זה בגלל שריפדו לו ג'וב.
יש לו שפם
הוא שמן
והעובדה שהוא מזרחי לא הופכת אותו להיות פחות זבל.
אה, כן, המדרכה הזו היא בערך ממול בית קק"ל.

רוצים לנחש?

אסף.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%99_%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7 %9C%D7%95??

moshik999
15-05-12, 19:34
מושיק ?
מה אני אגיד לך לא צריך פנס בשביל למצוא משהו
כשרוצים מוצאים
זה כמו בנישואים אם אתה תחפש את אשתך כדי להצדיק מה אתה חושב עליה אתה תמצא את זה כל הזמן
והחיים שלך יהיו בזבל כי כל הזמן אתה תחייה את המגרעות שלה.
אם תאהב אותה איך שהיא יותר לא תצטרך לחפש כלום.

eysham
15-05-12, 19:38
מה אתם רוצים ממנו?
הוא הגיע בנהיגה מעפלולה והיה חייב לשירותים!

boaz avrahami
15-05-12, 20:22
בקרוב נהיה כמו הצהוב

asafk
15-05-12, 20:39
http://he.wikipedia.org/wiki/אלי_אפללו (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%9C%D7%99_%D7%90%D7%A4%D7%9C%D7 %9C%D7%95)??

יפה, יונתן.
(זו היתה חידה מהקשות לעיכול שהיתה לי כאן באתר)

כן, יש לנו זוכה. האיש שפח הזבל שלו הוא אלי אפללו. אפילו שהוא יאשים את הנהג (תמיד מאשימים את הנהג).
(פח זבל = מיכל פח שבתוכו יש זבל)
ולא, זה לא פוסט פוליטי.
זה גם לא שיחרור קיטור ללא מטרה.

אסף.

asafk
15-05-12, 20:43
אגב, מי יודע להכניס את הדיון הזה בקישורים החיצוניים בדף הוויקי של חבר הכנסת לשעבר אלי אפללו ?

אסף.

דרור ברלי
15-05-12, 21:07
אני מצביע ליברמן
.

טוב, נו. זה מסביר הרבה דברים...

boaziko
16-05-12, 10:27
אגב, מי יודע להכניס את הדיון הזה בקישורים החיצוניים בדף הוויקי של חבר הכנסת לשעבר אלי אפללו ?

אסף.

נראה שהיום מספיק שתעלה את זה לפייסבוק וזה כבר יתגלגל משם.

YNV
16-05-12, 13:26
ידעתי שהמספר מוכר לי מאיפה שהוא.
אני יכול להעיד שמחוץ לשעות העבודה הוא דווקא חונה בסדר.

אני לעומתכם מריץ אותו לתפקיד נשיא המדינה. מאז שהוא הפסיק להיות שר, אין מי שישמור לי על הבית.

אומי5
16-05-12, 14:33
מתברר שאחד השכנים כתב מכתב לחברת אמדוקס העולמית שהנייר שלה מוצמד לחלון... אולי זה יותר אפקטיבי.

(רחוב ספיר אליהו בת"א, אם זה חשוב. על הירידה למעבר החציה שבו מאות ילדים בבוקר משתמשים כדי לעבור לבי"ס גבריאלי, ומאות הורים בשעת העומס של ההסעה לבי"ס גם כן עוברים עם המכוניות שלהם ובמיוחד ביום גשום)

אסף.
רעיון מעולה, רק שבמקרה הזה זה לא יעזור כנראה.

הרעיון שלי :
משטרה שלום.
אני: שלום מישהו בחזות מזרחית חנה באופן חשוד רכב ברחוב כך וכך.
(אין בהודעה זו משום המלצה להונות או להטריד את משטרת ישראל)

דרור ברלי
16-05-12, 15:11
חס וחלילה להטריד. סביר שהם ממילא לא יטרחו להגיע.

asafk
16-05-12, 23:17
נראה שהיום מספיק שתעלה את זה לפייסבוק וזה כבר יתגלגל משם.
יאללה, בועז, לך על זה... לי אין פייסבוק.

אסף.

lizard
20-05-12, 14:08
מה שצריך לעשות זה לכתוב מכתב לנציג התלונות של הגוף בו אותו אחד עובד. לא קראתי את כל השישור אבל נדמה לי שכתבת קק"ל.
העתק גם לנציב תלונות הציבור של הכנסת.
כשהנהג של לימור לבנת עשה מעשה דומה אך לא זהה היר התנצלה בעצמה יום למחרת למרות שלא היה לה מושג.
אפשרות שניה ופשוט לפרסם את כל המקרה בפייסבוק ובעמוד פייסבוק שלו.
לפי מה שספרו לי הבעלים של הרכב מאוד דואג לתדמיתו הציבורית.
מה שממש משונה זה שהסנתי שהוא מוגדר כנכה אז מעניין למה הוא חנה בחניית נכים.

-->