PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעה על הסקודה אוקטביה בנזין נפח 2000

yehudap9
05-03-12, 10:23
שלום רב
לאחרונה אני שוקל להחליף את הניסן אלמרה 96 שלי ברכב אחר גדול ומורווח ו..אוטומטי!(דרישה של האישה)
בגדול הרכב ישמש את אישתי לנסיעות מראשון לתא מדי יום איסוף הילדה ופעם-פעמיים בחודש נסיעות לחיפה.
אני מתלבט בים האוקטביה לפאסאט שנת 2006 שניהם בנפח 2000 איך האמינות של הפאסאט?האם נפתרו הבעיות עם הגיר בשנתון הזה?
בגדול אני מוכן לשקול קנייה של אחד מהבאים
1.ניסן אלמרה פרפקט 1.8 אוטומט שנת 2006
2.סקודה אוקטביה 2.0 אוטומט 2006-איך האמינות?מחלות ידועות?
3.פולקסווגן פאסאט 2.0 אוטומט 2006-אמינות?
ידוע לי שהפאסאט מגיע עם יותר תוספות כגון בקרת שיוט כריות אוויר וכו'..מה שחשוב לי זה האמינות..
באיזה רכבים הייתם בוחרים ולמה?

omri_t
05-03-12, 22:23
אוקטביה נחשב לרכב מאוד מוצלח.
דבר אחד אמליץ לך- בדוק מחיר הביטוח השנתי.
הביטוח של הדיזלים יקר להחריד, וודא שבבנזין זה לא אותו דבר.

coas
06-03-12, 16:28
אני בחרתי בהונדה אקורד, מחיר מגוחך למודל 2007, הרבה מקום, מנוע וגיר נהדרים.
בונוס נוסף הוא פשטות הטיפול, הכל נגיש ופשוט לפירוק והרכבה.

החיסרון היחיד שמצאתי עד כה הוא כבל המינוס מהמצבר, מי האדיוט שחשב שכבל 16ממ לכנף יספיק לכל הרכב?!

אבי גולן
06-03-12, 23:01
אלמרה לא במשחק ..
לא משווים בין תפוח עסיסי לאגס מצ'וקמק

הבעיה בסקודה ובפסאט

1. טיפולים יקרים
2. מחירי ביטוח גבוהים
3. אמינות ...?????

קח את העצה של קודמי
הונדה אקורד .. תהנה מכל העולמות
הן של מחיר בטיפולים הן בביטוח ועל אמינות ? הונדה המציאה את המילה אמינות

והכי חשוב נהיגה ... תענוג

tzagi
07-03-12, 09:03
אקורד לעומת ג'טה?
אין בכלל השוואה
נוסע כמו BMW
חסכוני כמו סמארט
אמין כמו טויוטה,
קל וזול לתיקון כמו ....(לא רלוונטי לכם)

ממולץ בחום.

yehudap9
07-03-12, 16:11
קודם כל תודה על התגובות נתתם לי חומר למחשבה אני בגדול נמשך לפאסאט הן בגלל העיצוב והצורה והן בגלל התוספות שיש (בקרת שיוט וכו'..)אני לעיתים נוסע למרחקים כך שהבקרת שיוט בהחלט מקלה עליי את החיים רק מה שמפחיד אותי זה הבעיות הידועות בגירים של הפולקסווגן!האם בשנתון 2006 ומעלה יש ממה לחשוש?
אני יודע שבסקודה המנוע והגיר באים מפולקסווגן האם הגיר הינו זהה אחד לאחד לפאסאט?
בנוגע לאקורד אני גם חשבתי על אקורד אך אחרי שבדקתי את נתוני צריכת הדלק החלטתי לרדת מהרעיון..
פאסאט בהחלט מדבר אליי..יש פה מישהו עם ניסיון על פאסאט שיכול להפיג את חששותי מהבעיות בגירים?
כמובן שאני מתכוון למנועי בנזין..דיזל לאור מחיר הסולר לא בשיקול שלי..

coas
07-03-12, 21:45
לא שזה ישנה הרבה, כי אתה נעול על פולקסוואגן, צריכת הדלק של אקורד היא 12 משולב, 14 בינעירוני ו9.5 בעיר.

S.V.
08-03-12, 02:04
בהחלט יש לך ממה לחשוש. פאסאט 2006-2011. בנוסף לגיר בשנתונים האלה יש מלכודת של מחשב התנעה. שובק חיים קצת לפני 100K ק"מ, לא ניתן לתיקון, מחייב החלפה של כל עמודת ההגה מהגלגל עד למסרק בעלות סמלית של 12000ש"ח. מדגם 2012 והלאה מחשב ההתנעה ניתן לפירוק בנפרד מעמודת ההגה.
בגדול, שכח מאמינות בגרמניות מודרניות. יש לי חבר שעובד כדיאגנוסטיקאי במוסך מורשה VAG, ונוסע רק ביפניות או קוריאניות חדשות ((:
לא בגלל עלות של חלפים, הוא יכול לקנות אותם בהנחה של כמעט 60%. אלא בגלל האמינות. פשוט לא בא לו להתעסק עם תקלות הזויות ברכב חדש. זה נראה לו מגוכח.

yehudap9
09-03-12, 07:31
בהחלט יש לך ממה לחשוש. פאסאט 2006-2011. בנוסף לגיר בשנתונים האלה יש מלכודת של מחשב התנעה. שובק חיים קצת לפני 100K ק"מ, לא ניתן לתיקון, מחייב החלפה של כל עמודת ההגה מהגלגל עד למסרק בעלות סמלית של 12000ש"ח. מדגם 2012 והלאה מחשב ההתנעה ניתן לפירוק בנפרד מעמודת ההגה.
בגדול, שכח מאמינות בגרמניות מודרניות. יש לי חבר שעובד כדיאגנוסטיקאי במוסך מורשה VAG, ונוסע רק ביפניות או קוריאניות חדשות ((:
לא בגלל עלות של חלפים, הוא יכול לקנות אותם בהנחה של כמעט 60%. אלא בגלל האמינות. פשוט לא בא לו להתעסק עם תקלות הזויות ברכב חדש. זה נראה לו מגוכח.
בגדול ענית לי על השאלה!האם הסקודה גם בעייתי כמו הפולקסווגן למרות שהם חולקים אותו מנוע וגיר האם הם חולקים מכלולים נוספים?
בהונדה יש רצועת טיימינג נכון?יש בקרת שיוט?

vortec5700
15-03-12, 23:05
לי יש ניסיון עם הפסאט. הרכב נוח מאוד יחסית לקטגוריה שלו, זריז למדי ויש לו אחיזת כביש מדהימה. לפסאט בידוד מדהים של רעשי כביש מונוע - כימעט כמו מרצדס ואני לא אומר את זה סתם אלא בגלל התנסות אישית עם הרכבים מאותו השנתון.
רכב מאוד נחמד בנהיגה, מתאים מאוד לנסיעות ארוכות. כדי לקבל את מלוא הביצועים יש לתדלק 98 וזה יקר.
הרכב בכמה רמות מעל באיכות הנסיעה שלו מעל המתחרות מהקבוצה שלו.

הרכב יותר מרווח מאוקטביה כי יש לו בסיס גלגלים גדול יותר. *

-->