PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה קיה סורנטו

yanirsa
05-03-12, 10:51
שלום,

אשמח לקבל המלצה באיזה סט כדאי להשתמש לטובת הגבהה של קיה סורנטו 2006.
האופציות הקיימות:
בולמים של בילשטיין+ קפיצים של פדרס
בולמים של מונרו+ קפיצים של אייבך

שתי ההצעות זהות מבחינת עלות.
שמתי לב שרב ההמלצות בפורום הם עבור בולמים של קוני+ קפיצים של קינג, אך סט כזה יקר משמעותית מההצעות שיש לי.
המטרה להשיג 2" הגבהה ולהפסיק את תופעת הנדנוד ברכב.
תודה,

אורי.ר
05-03-12, 22:12
יניר שלום,

1. לקפיצי אייבך לא קיים סט מותאם מהחברה לרכב הנ"ל התאמה של הקפיץ מתבצעת בקפיצי נורדיה היבואן (איפורמציה שקיבלתי בזמנו ע"י אילן אדר אם חקרת באתר תמצא את המאמר שלו בנוגע להגבהה של הרכב). כיוון שלא השתמשתי בקפיצי פדרר לא אוכל להמליץ, אני יודע כי קיימים רכבים המוגבהים ע"י הקפיץ הזה, מקווה כי מי שהרכיב את הקפיץ הזה ימצא הזמן לענות לך.
2. בהשוואה בין הבולמים הבילשטיין יקח לדעתי בגדול בולם מונו טיוב מהרמה הגבוהה הנמכרת בארץ לרכב הנ"ל, ולכן האופ' הראשונה לי היתה נראית יותר.
3. לגבי נושא המחיר צריך לבדוק את הפערים ולמה. ההמלצה לגבי הקוני והקינג לבעית הנידנוד היא באמת איכותית, ממה שאני יודע מהפעם האחרונה שבדקתי מחירי הבולמים די דומים, אני לא זוכר שההצעה של אספיר היתה משמעותית יותר זולה לסט שהזכרת. (אין ספק שהיבואן אספיר בנוגע לקפיצים מעניק שירות יותר איכותי ללקוחות שלו.)
4.דבר אחרון בנוגע להגבהה עצמה 2" לצערי הוא מושג שכדאי להתייחס אליו, עלות ההגבהה רצינית והציפיה היא לקבל לפחות את המוצהר. אצלי ברכב מאחור הוגבהה כ - 4 ס"מ ,קדימה בין 2.5 - 3 ס"מ על מנת לא להתאכזב צריך לקבל את הנתונים בפרופורציה , ולבדוק פתרונות נוספים על מנת לקבל את התוצאה הרצויה מראש.

yanirsa
06-03-12, 15:39
אורי, תודה על התגובה.
אני כנראה אתקין את האופציה של בילשטיין+פדרס, מקווה שאוכל לשתף בהקדם

-->