PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות בנוגע לפאג'רו דיזל 3200

zemer
08-03-12, 22:04
ירדתי מהלנד קרוזר כי הפאג'רו יותר זול .. ואין הבדל משמעותי לפי דעתי.
התקציב שלי יגיע עד 100,000 שקל (את הכסף השני אאני שם בצד ובעתיד אני ישקיע בבית .
הרכב אמור להיות יומיומי + פעם פעמיים בחודש לרדת לשטח .
אני הנהג העיקרי בדרך כלל (ואני נהג חדש)
אני יכול להסיע גם ככה עד לשנה הבאה רק 3 אנשים כולל אותי ברכב , ופה מתחילה ההתלבטות בין הקצר לארוך.

עכשיו השאלות שלי הם כאלו ..
הרכב אמין , מבחינת חלקים חלפים והרכב עצמו .?
מה ההבדל בין הארוך שנת 2004 לבין קצר שהקצר זה דגם DAKAR או קינג מה ההבדל בין 2 דגמי הקצר האלה ובין הקצרים לארוך ?

אני בדקתי רכב היום פאג'רו ארוך דיזל אוטומט מנוע 3200 .. דגם GLS
עכשיו בדקתי אותו ואמרו לי במכון בדיקה ככה (המכון של חבר של ההורים) :

הרכב אמור לעבור טיפול בשבוע שבועיים הקרובים (הוא כבר עבר את ה-15,000 ק"מ)

אמרו לי שהרפידות והצלחות שחוקות (של הברקס)
צמיגים קדמיים פגומים
תותבים לסרן אחורי , שמן כהה בלאי דיסקיות הילוכים , וגומיה לציריה קרועה
דליפות לחץ בינוניות בצילינדרים ויש רעש במערכת תיזמון טשסתומים

ואמרו לי גם שיש נזילה קטנה של שמן בין הגיר למנוע אבל זה לגיטימי לשנה ולא כדי להתעזסק בזה ולפרק את כל המערכת בשביל לסדר את זה .

הרכב עבר 230000 ק"מ יד 3 והבן אדם דורש מחירון.

ועוד משהו קטן שהלחיץ אותו במכון אמרו לי שהרכב יש לו 100 כוח סוס אבל אחרי הטיפול הכוח יעלהה ב-10-15% .. האם ה ככה בכל הרכבים הכוח סוס האמיתי הוא ככה ?

שווה להתקרב לרכב ? הרכב לא ראה שטח ..
וכמה אמור לעלות הטיפול שהרכב צריך ?

amits
08-03-12, 22:37
א. תבדוק עלויות ביטוח, זה בדרך כלל העיניין היותר כואב בכיס, אם אני זוכר טוב פוליסת ביטוח לנהג חדש היא באיזור ה7000 ש"ח בנוסף לביטוח הרגיל כשזה מגיע לרכבים האלו.
ב. היו לו יותר סוסים בהתחלה,160 אם אני זוכר טוב
ג. איך אתה יכול להיות בטוח על רכב עם 230 אלף ק"מ שהוא לא ראה שטח? כי הבעלים הנוכחיים אמר לך?

zemer
08-03-12, 22:42
גם הבעלים אמר וגם שהרכב היה על הליפט והכל הוא היה נקי לגמרי ולא היו לו דפיקות למטה (הרכב בלי מיגון כלל)

הביטוח אמרו לי אבל בדקתי רק אצל סוכן אחד אמר לי 12000 שקל אבל נראה לי שזו גניבה ואני אבדוק בעוד כמה מקומות ..

בנוגע לכוח סוס שווה לקנות או כדי להתרחק ?

-->