PDA

צפייה בגרסה מלאה : הידעתם? משקפי RUDY PROJECT בהנחות גדולות למשרתים במילואים!

זרקו
09-03-12, 07:03
מוגש כשירות לחברי הפורום :cool:

האישה שאיתי צריכה היתה משקפי שמש .
הוחלט על משקפים של רודי פרוג'קט- למי שלא מכיר לינק לאתר.

אני יודע שיש הנחה לכוחות הבטחון, אבל מה לעשות שאני לא שייך אליהם.
במהלך שיחה עם המוכרת קיבלתי טלפון מהמילואים ופתאום נשלף שפן.... כל מי שמשרת במילואים ובעל כרטיס בהצדעה זכאי לאותן הנחות שמקבלים חברי כוחות הבטחון.
האישה שלי שלפה את כרטיס "בהצדעה" שלה ואני את כרטיס האשראי....

מדובר על מחירון שונה וההבדלים יכולים להגיע גם ל-40% (וכשמשקפיים עולות 800-1000 ש"ח זה הבדל משמעותי).

את ההסדר הזה ניתן לקבל רק בחנויות היבואן (יש בתל אביב, כפר נטר- ליד נתניה, ויוקנעם).

תהנו!

המשוטט
09-03-12, 17:00
אכן מזה שנים הם מעניקים הנחות .

משתמש במשקפים שלהם ( http://www.rudyproject.co.il/products/glasses/perception-flip-up/matte-black/demo-lens-006.html?s=0 ) מזה 12 שנה ,7/24 מומלץ בחום למרכיבי משקפי ראיה .

BackDoorMan
09-03-12, 19:21
בסכום דומה אפשר להזמין סרנגטי מחו"ל, איכות אופטית מהדרגה הראשונה באיזור המאה דולר.
לרודי יש מכונת שיווק אפלית כמעט בעוצמתה, אני נשאר עם ווארנט וסרנגטי.

זרקו
11-03-12, 11:04
סרנגטי? לא מכיר.
הגעתי אליהם כמשקפי ריצה שמתכההים עם התחזקות האור- כשאתה מתחיל לרוץ ב- 0400 עוד אין שמש ואחכ היא כבר כואבת בעייניים.
אני מרוצה.
אתה מרוצה.
הכול סבבה :)

MR BIG
11-03-12, 12:44
וואו...- גדול!
עד עכשיו ידעתי שזה באמת רק למשרתי קבע ...- מעולה . מעכשיו לא צריך לקחת איתי חבר בקבע כדי שיקנה לי - אפשר לקנות לבד...

חוץ מזה , מצטרף להמלצות!

אחלה חבר'ה, אחלה חנויות, שירות הכי "לא ישראלי" שפגשתי...- כייף לפרנס אותם , כייף לקנות וכייף לקבל שירות.

אה....- ואחלה מוצרים!

אייל.

BackDoorMan
11-03-12, 16:00
סרנגטי? לא מכיר.
הגעתי אליהם כמשקפי ריצה שמתכההים עם התחזקות האור- כשאתה מתחיל לרוץ ב- 0400 עוד אין שמש ואחכ היא כבר כואבת בעייניים.
אני מרוצה.
אתה מרוצה.
הכול סבבה :)

אז כנס בצהריים לחנות רצינית למשקפיים שמחזיקה סרנגטי או ווארנט וגם רודי-פרוג'קט, ובדוק בשמש את ההבדלים.

hadtomer
12-03-12, 17:39
כשאתה מתחיל לרוץ ב- 0400 עוד אין שמש ואחכ היא כבר כואבת בעייניים.
מסקנה: ריצה בארבע בבוקר אינה טובה לבריאות. עדיף לישון.

-->