PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות קרבורטור

baloo
06-02-05, 20:17
שלום חברים

הצו'ק האוטומטי שלי עושה בעיות (סוזוקי סמוראי 92 ) כל המערכת שם כבר עשתה את שלה . הקרבורטור כבר עבר שיפוץ פעמיים ועדיין לא עובד כמו שצריך ולשאלתי ???
יש מישהו בארץ שיודע אבל באמת יודע לכוון ולהתעסק אם המערכות של הקרבורטור ושל הצו'ק ... תודה על העזרה
אני מחפש מישהו באזור תל אביב ודרומה.

המהנדס
06-02-05, 20:23
תגדיר "עשה את שלו".
מה הסימפטומים ?

baloo
06-02-05, 20:29
המערכת של הצו'ק משגעת אותי אולי עשה את שלו זו קצת דרמתי אבל "הדיאפרגמה" של הצו'ק לא תקינה (מכשירי תנועה 500 שקל) והקפיץ של התריס שמכוון את הצו'ק יוצא מכיוון ועושה בעיות לכן הבעיה היא לא אם הקרבורטור עצמו אלה אם כל מערכת הווקום שמסביב ???

המהנדס
06-02-05, 20:48
קצת על איך שהצ'וק ברקבורטור עובד:
יש מן יונית של חום בחלק האחורי של הקרב' שהיא מתחברת לשני צינורות מים.
כאשר המים מתחממים יש שם מן ידית שדוחפת עוד ידית שהיא מעלה את הטורים וגם דרך קישור של עוד מוט פותחת את ה"תריס" שלמעלה.
יש בורג שמכוון את העלאת הידית הראשונה ויש עליו אבטחה של אום ויש גם בורג שמכוון את הטורים ש"יעלו" בזמן שהמנוע קר.

שאלה : הוא בכלל מעלה טורים? כלומר יש בכלל השפעה לצ'וק ?

אם כן זה רק כיוון של שני הברגים שציינתי כי הטרמוסטט שבפנים תקין.

אם יש לך שרטוט או תמונה אני אוכל לעזור במציאת שני הברגים.

אם אתה רוצה ללכת לבעל מקצוע באזור התעשיה חולון יש את ינקו קרבורטורים ( קיבלתי ביקורות טובות עליו מחבר בעל סמוראי )

baloo
07-02-05, 15:00
לחלק עליו אתה מדבר יש עוד חלק בצורת משולש אליו מחוברים שני צינורות ווקום החלק הזו לא תקין אצלי , את שני הברגים שדיברתה עליהם אני מכיר ועד עכשיו כיוון שלהם היה פותר את הבעיה כרגע נראה לי שכל החלק הזו לא מתפקד.

-->