PDA

צפייה בגרסה מלאה : פיצוי על ביטול עבודה עקב הירי על ישובי עוטף עזה?

איתמר_DRZ
10-03-12, 16:52
שלום לכולם, אני בעל עסק(נמנע מלהגיד איזה כדי שלא תהיה פרסומת) וביצעתי עבודה של כמה אלפי שקלים אתמול באחד מישובי עוטף עזה, העבודה התבטלה וכמובן שמהלקוח לא אדרוש פיצוי כי גם העבודה שלו התבטלה.
השאלה בעצם היא, אם יש אפשרות לדרוש פיצוי ממשרד הביטחון או ממישהו אחר(אולי אני אתבע את חמאס :mad:)או שהלך הכסף?
תודה, איתמר.

lizard
10-03-12, 16:59
תדרוש מהלקוח שלך והוא צריך לדרוש ממשרד הביטחון לדעתי.
אם עשית עבודה אז איך היא התבטלה? נפל עליה גראד?

טל חסיד
10-03-12, 17:22
תנסה במס רכוש, הסיכוי שלך אפסי אם לא הוגדר איזור במלחמה.

טל

אומי5
10-03-12, 17:24
אני מעריך שמודבר בתחום של ארועים, מקימים במות, תפאורות, תאורות, ואז פאף גראד, ואסורה התקהלות, הארוע מבוטל, והלך הכסף.
מצב מאוד לא נעים, הייתי שואל את הלוקח אם הוא יודע מה לעשות.

טלסקופ
10-03-12, 22:28
מנסיוני הדל - שכח מזה. גם כאשר מוכרז איזור מלחמה (מה שלא קרה בסיבוב הנוכחי) השלטונות עושים את המוות ולעולם לא מחזירים את מלוא הפגיעה.
שלא תבין אותי לא נכון, ברור לי שמגיע שיפוי ואף פיצוי, והלואי ואני טועה.

ד"א, כל כך הרבה עורכי דין יש במדינה, לא ברור לי איך טרם הוגשה תביעה נגד החמאס. למיטב זכרוני, בתקופת הפיגועים הוגשו תביעות נזיקין מטעם נפגעים אזרחי חו"ל (לא יודע למה בארץ לא ניתן לתבוע. בעצם יודע, אבל לא יודע מה הנימוק המשפטי).

Tourist
10-03-12, 22:29
על מה אתם מדברים ?!
מאז ההתנתקות יש שלום ! מה, לא ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

איתמר_DRZ
10-03-12, 22:49
נכון העבודה קשורה להפקה של אירוע נאמר לי שיש פיצוי חלקי על ביטולים כאלה(אני רק רוצה החזר הוצאות לא להרויח), נקווה שיהיה בסדר, צריך איך שהוא לממן את הדלק של הבהמה(פורד F350).
ובקשר להתנתקות, לא רציתי להגיב כדי שזה לא יהפוך לדיון פוליטי אבל אני מסכים עם הציניות שלך ב100%.

asafk
11-03-12, 00:15
אם עבדת מגיע לך תשלום.
אם האירוע התבטל - זה דבר שמי שהזמין ממך את העבודה שכבר עשית צריך לבקש עבורו פיצוי, חלקו מיועד כדי לכסות את התשלום שהוא חייב לך.

אסף.

kd2
11-03-12, 14:06
אני מניח שמדובר על אחת ממסיבות פורים שהתבטלו פה באקט די פחדני / תבוסתני של חלק גדול (מידי) מקברניטי הקהילות בעוטף עזה.
בהנחה וכבר הגעת, פרסת ציוד וכו...
הנוהל המקובל הוא לפנות ללקוח שלך ולקבל ממנו פיצוי, והוא מעביר את זה דרך מס רכוש / מחלקת התרבות של המועצה שלו.
אצלנו ( מפלסים) ביטלו, ושילמו על זה באזור ה1500 ש"ח, כשהאירוע נדחה בשבוע.

איתמר_DRZ
11-03-12, 18:16
טוב חברים סוף טוב לסיפור, האירוע יצא לפועל והכל היה בסדר.
תודה רבה לכל המייעצים טוב שיש ג'יפולוג :D

-->